panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

1. Ona. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

Nina siedziała w domku i nie miała nastroju, nudziła się jak mops i nie wiedziała, co z czasem zrobić. Cicha muzyka nie przynosiła ukojenia. Dzwonić do znajomych po północy nie wypada, a poza tym za żadne skarby by się nie przyznała, że ma chandrę, z reszta chyba i tak nikt by jej nie uwierzył, zawsze zgrywała twardą sztukę, no i oni widzieli tylko to co im pozwoliła zobaczyć, a od paru lat prowadziła pódwojne życie i całkiem nieźle jej szło.

Usiłowała czymkolwiek zająć ręce w tą bezsenna noc. Najpierw próbowała układać pasjanse, później grać na kompie, a potem nawet czytać… Była też pojeździć troche autem, bo normalnie szybka jazda potrafiła ją zrelaksować, ale nawet to nie działało.  -No to co ja będę robić? … przecież nie będę liczyć owiec i baranów, cholera…dzisiaj nic nie przynosi większych  efektów!

Nina była już mocno rozdrażniona, gdy przypomniała sobie, że czasami ktoś chwalił się znajomością z Internetu. – Ok, najwyższy czas samemu spróbować!- pomyślała i znów włączyła kompa.  – No to gdzie się rozglądniemy, w Polsce? W Niemczech? A może tutaj w Anglii?- wahała się przez chwilę.

Nina odnalazła angielskiego czata i zaczęła stukać. Większość pisała wulgarnie, zastanawiała się, czy dlatego, że wybrała sobie nika polska dziewczyna, co tu w UK prawie automatycznie kojarzyło się z kurewką, czy tutejsi bywalcy zawsze są tacy bezprecedensowi, albo wręcz nawet chamscy. W sumie to nawet nie wszystko mogła zrozumieć, ale rozmówcy byli wyrozumiali i tłumaczyli co te świńskie określenia oznaczają. W sumie to  Nina pomyślała, że ta nauka brzydkich słów mogła się kiedyś przydać, a właściwie to jej się trochę spodobał ten nowy sposób na nudę.

Niektórzy panowie byli nawet mili, czasem rozmawiali generalnie o życiu, nie domagali się od razu cyber-seksu, kamerki i zdjęć, ciepło pisali i świntuszyli z klasą, aż jej się czasem faceta w realu za bardzo chciało. Znalazł się nawet jeden taki co miał zamiary matrymonialne, proponował ślub za kasę, stały dopływ gotówki dopóki będą razem i podwójna stawkę za rozwód, gdy już otrzyma nowe obywatelstwo.

Po tej nocnej przygodzie częściej włączała czata, miała nawet swoich ulubieńców i coraz rzadziej przyjmowała zaproszenia od osób pod nieznanym nikem, a z takim jednym Szkotem to miała wyraźną ochotę się umówić. Nie spieszyła się z tym zbytnio, ale on coraz częściej nalegał w mailach.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .