panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

znak_zapytania

10.8 Kto stworzył boga? – część VIII ostatnia – cykl – Tajemnice boskich igrzysk.

| 3 Comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Tajemnice boskich igrzysk.

 

Religie i systemy państwowe, a nawet międzynarodowe wykorzystując wiedzę jak manipulować człowiekiem, starają sie rozszerzać i utrzymywać swoje wpływy nad jak największą liczbą dusz. Wszystkie wkładają do głowy to co jest niezbędne, aby utrzymać władzę nad swoim stadkiem, kto jest przywódcom i przed kim się kłaniać. Ty człowieku masz tylko pamiętać „wśród wron trzeba krakać jak one”, bo jak nie to „rozdziobią cię kruki i wrony”. Wybór należy do ciebie, a oni cię tylko naprowadzają na odpowiednią ściężkę, taką odpowiednią dla dobrego obywatela, czy dobrego wiernego i pokazują zasłużoną nagrodę i ewentualne kary, gdy się nie podporządkujesz.

 

znak_zapytania

Generalnie to samodzielne myślenie nie podoba się nie tylko tym w k/Kościele, jak wiemy tam na zewnątrz też. Wszyscy się obawiają, co ten człowiek wymyśli. Duchowni boją się, że dojdzie w swych rozważaniach do czegoś, co zachwieję wiarę innych. Państwowe urzędasy, że się nie podporządkuje i też pociągnie za sobą innych. W sumie to mają rację, jakby wszyscy zaczęli samodzielnie myśleć to mogłoby się to jakimś przewrotem skończyć.

Obie strony wola mieć kontrolę nad tym, co się w społeczeństwie dzieje i trzymać rękę na pulsie, w razie potrzeby wyperswadować lub rozszerzyć działania manipulacyjne na danym obszarze. Od tego rząd ma badanie opinii publicznej i donosicieli, a w razie czego dobrze wyszkolonych agentów do przenikania w środowiska i podsłuchy.  Kościół ma konfesjonały i rekolekcje, dostęp do ankiet rządowych, a czego tam nie znajdzie, dowie się z mediów i netu.

Wydaje się, że właśnie środki masowego przekazu to ich pole sporne, ale dzięki Internetowi szanse się wyrównują. Ostatnio zdziwiło mnie, że troll na forum to dobrze płatny zawód i badanie opinii społecznej przez prowokacyjne demonstrowanie poglądów daje bardziej adekwatne wyniki niż ankiety i te inne bzdety. Zawód swoją drogą ciekawy dziś jestem prawicowy i leję siarę na lewicowych, a jutro na odwrót.

Okazuje się, że odkąd księża się zwiedzieli o ateistach i sekciarzach blogujących, wypowiadających się na portalach społecznych siejąc dookoła zamęt, to k/Kościół też zaczął to robić.  Zakony mają swoje strony internetowe, a kapłani i zakonnice udzielają się w publicznych dyskusjach. Bardzo dobrze powinny być równe szanse, oby tylko za bardzo się do tych płatnych trollów nie upodobnili.

 

znak_zapytania

Kościół i w/Wielki b/Brat  stosują podobne zasady co do zarządzania ludzkimi umysłami, duszami jak kto woli. Do niedawna wydawało mi się, że w/Wielki b/Brat jest bardziej perfidny, bo działa nie tylko metodami niewidocznymi, ale bierze się manualnie do dzieła, wszczepiając ludziom różne techniczne cuda.

Bardzo się wkurzyłam czytając o poczynaniach w/Wielkiego b/Brata w Ameryce. Prezydent Obama inicjuje program „Brain Activity Map” (Mapa aktywności mózgu), oczywiście dla dobra ludzi, czyli aby umożliwić „wyleczenie chorób Alzheimera i Parkinsona, schizofrenii, autyzmu, depresji oraz różnych zaburzeń umysłowych”.

Dobre sobie poczytałam o tym, kto dyskutował o „Mapie” w California Instytute Technology m.in. Defense Advanced Research Projects Agency (Agencja Zaawansowanych Obronnych Projektów Badawczych Departamentu Obrony, DARPA) i National Science Foundation (Narodowa Fundacja Nauki) oraz koncernów Google, Microsoft i Qualcomm. Wow coś tą medycyną mi tu nie pachnie, ale pretekst świetny dla łatwego rozpowszechniania przez media!

Tylko ci w telewizji nam nie powiedzą , że oprócz implantów identyfikacyjnych wprowadzane są nano-pluskwy do podglądania naszych myśli, a jak się sprawa rypnie to i tak wymyślą bajeczkę, że to tylko dla  ochrony zdrowia, albo dla naszej wygody i te inne sławne medialne chwyty. Moje niedoczekanie, że w TV opowiedzą mi o tworzeniu krajowej sieci obserwatoriów mózgu.

 

znak_zapytania

Po co z resztą tak daleko sięgać aż do Ameryki, wystarczy poszperać o Laboratoria École Polytechnique Fédérale w Lozannie  i programie HBP (Human Brain Project) . Pod kierownictwem szwajcarskiego neurologa H. Markram uczestniczą w nim naukowcy z 23 państw, a oficjalnie Bruksela zamierza stworzyć superkomputer symulujący działanie ludzkiego mózgu.

Nie opowiadam bajek, istnieją już nano-implanty mózgowe i są wszczepiane niepełnosprawnym. Takie cudeńka działają jak Bluetooth i dzięki komunikacji z osobistym komputerem umożliwiają przesyłanie informacji bezpośrednio do mózgu, można tak zgasić światło, włączyć Tv, czy napisać maila, podać pin do karty kredytowej. Pierwszy lepszy przykład: projekt Zakładu Fizyki Biomedycznej Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego i firmy Titanis.

 

znak_zapytania

Ciarki przechodzą jak się pomyśli o guziczku reset, no nie? Nie ważne, nie musisz sobie tym zawracać głowy, w końcu można też przez Internet zamówić sobie tzw. orgazmotron, czyli  implant przyjemności i problem z głowy.

Rozpisałam się, ale co to za problem nas przeprogramować w ciągu jednej chwili? Nie ma technicznego problemu jak się tylko uda  za zgodą lub wbrew naszej woli wszczepić taki nano- implant. Wielki b/Brat nas jakoś do tego namówi, to tylko kwestia czasu i opracowania tańszej technologii. Jak nawet nie nas nie przekona, to też nie problem, krew się pobiera dorosłym dość często, a niemowlaki mają szczepienia obowiązkowe, prawda?!

Wszyscy będą posłuszni jak truśki, niewygodnych się jakoś zahipnotyzuje, albo zlikwiduje, wszystko gra i buczy, a Spaun, czyli sztuczny mózg osiąga już sprawność 94%, a u biednego człowieka 10-23% zależy na kogo trafi. Po co się przejmować, w razie czego zastąpimy człowiekowi cały mózg, albo jak będzie taniej stworzymy androida takiego jak w filmach SF.

Po co ja to piszę, przecież nikt nie czyta o projekcie Singularity Institute for Artificial Intelligence, oni wynaleźli ten przeklęty mózg i twierdzą, że nadanie mu „osobowości”  jest ryzykowne, bo nie mamy odpowiednich zabezpieczeń i może spróbować przejąć władzę nad ludźmi. A ja naiwna myślałam, że Blade runner (Łowca androidów) to gatunek filmu since fiction, a nie reality show.

Właśnie dlatego wydawało mi się, że w/Wielki b/Brat jest bardziej niebezpieczny, ale dziś zastanawiam się, czy on nie trzyma spóły z k/Kościołami, bo coś one za bardzo się z nim spoufalają.

Nie będę tu wymieniać politycznej działalności przedstawicieli różnych religii. Ani poruszać zagadnienia, że jak się wyzwolimy z łap w/Wielkiego b/Brata, to instynkt stada pcha nas do wspólnoty religijnej, w sumie to nawet nie będę pisać tylko wkleję niepokojące mnie zdjęcia.

 

A coż to za pozdrowienie? Do Papieża jakoś nie pasują takie gesty! A coż to za pozdrowienie? Do Papieża jakoś nie pasują takie gesty!

Taki krzyż na tronie Papieża? Taki krzyż na tronie Papieża?

 

O co tu chodzi ? Działalność Illuminati? Zabawa w piekło i niebo, czy  może jednak Nowy Porządek Świata?

 

oko_illuminati_kościoły_1 oko_illuminati_kościoły_2

oko_illuminati_kościoły_3 oko_illuminati_kościoły_4

oko_illuminati_kościoły_5 symbol_szatana_kościoły

symbol_szatana_kościoły_witraż Castel_Sant_Angelo_pentagram

znak_oriona_watykan Watykan_10

 

 

 

Współpraca wre w najlepsze, uściski rąk, gratulacje i pokłony! Politycy, Illuminati, dostojnicy k/Kościoła? Zobaczymy, co będzie dalej?! Parlament europejski już wygląda jak wieża Babel, a Papież niech dalej błogosławi!

 

parlament_europejski_budynek_wieża_Babel parlament_europejski_wizyta_papieża

parlament_europejski_sala_obrad parlament_europejski_hall

 

 

Może to nie chodzi o Illuminati? Może jednak mają rację, ci co się upierają, że od bogów sumeryjskich takie dociekania trzeba zacząć?

 

parlament_europejski bogowie_sumerów_papież

 

A może komuś, kto ma wskazywać drogę do dobra społecznego, albo b/Boga, jednak drogi się pomyliły, tylko ciekawe jak to się stało? Ktoś wyobraził sobie,co dla człowieka jest najlepsze i zaplanował, a później przedstawił ludziom jako p/Plan wprowadzenia n/Nowego p/Porządku ś/Świata, albo p/Plan b/Boży?

 

droga_do_piekla_1 droga_do_piekla_2

 

 

Na zakończenie b/Bóg jest wielki i wszechmogący mógł stworzyć świat z całym tym majdanem sekundę temu, tak jak w/Wielki b/Brat może nam wgrać jakiś program za pomocą implantu, tak b/Bóg bez implantu może sprawić co zechce, aby nam się wydawało, że ten bałagan i cały świat trwa od wieków.  Tylko po co? Aby nas poobserwować małpki w cyrku, przetestować, aby pokazać swoją wielkość czy miłość?

Bóg może też spowodować, że wszystko zniknie w jednej sekundzie. Tylko po co? Bo już m/Mu się znudziło, albo ma nas dość, albo odkochał się? Po co tu jesteśmy? A co to zmieni jak będziemy wiedzieć? Wydaje nam się, że będziemy lepsi i życie będzie łatwiejsze, ale czy naprawdę tacy będziemy i drastycznie zmieni się nasze życie?

Życie nie jest lepsze, czy gorsze, bo wierzymy w b/Boga lub nie. Życie jest po prostu inne, czasem ma inne cele i priorytety, bo patrzymy na nie z innej perspektywy. Einstein kiedyś powiedział „nie można rozwiązać swoich problemów z tej samej płaszczyzny w jakiej one powstały”. Spójrzmy więc na nasze życie z innej perspektywy, nie przez pryzmat początek i koniec, bo to skrajność, może warto popatrzyć na to co jest między nimi, na życie które się toczy, póki jeszcze żyjemy.

 

wielki_brat znak_zapytania_chmura

 

 

 

Udostępnij na:

3 Comments

 1. Zastanawiam się czego masz więcej odwagi czy tupetu!

 2. Witam.
  Czy wiadomo gdzie są takie miejsca – kościoły, świątynie, budynki na których są których jest oko z promykami? I jakie jest ich znaczenie? Pewnie to oczywiste ale jakoś nie jestem tego świadomy.

  Dziękuje z góry.

  • admin

   Columbus, każdy tłumaczy sobie ten symbol po swojemu, dla jednych to jest np oko opatrzności bożej, tzw. trzecie oko, a dla innych oko Horusa – egipskiego boga nieba, a dla innych symbol illuminati – Zakonu Iluminatów i nazywają je „szatańskim okiem”, które spogląda w dół i kontroluje społeczeństwo.

   Kościoły z tymi symbolami są wszędzie na świecie, ten pierwszy w Polsce. Generalnie to jest wielka awantura, bo w kościele jest używany w dobrym celu – symbol opatrzności, ale sporo ludzi twierdzi, że nieważne, w jakich celach jest używany i warto się zastanowić, czy właściwe jest, aby na znak b/Boga używać symboli okultystycznych – szatańskich.

   Różne znaki stanowią o identyfikacji wizualnej z czymś tam, to tak jak oko na piramidzie na amerykańskim dolarze możesz uznać, że jest elementem symboliki narodowej, ale możesz uznać, że jest symbolem „ illuminati” – twój wybór Columbus.

   Pozdrawiam

   Jagoda

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*