panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

HAARP3

104. Manipulacja pogodą ducha, HAARP, GWEN itp. – cykl – Prawdy Zdumiewające

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Prawdy Zdumiewające.

 

Manipulacja pogodą za oknem i manipulacja pogodą ducha (kontrola nastroju) nasila się dzięki dwóm tajnym projektom HAARP i GWEN. Nadajniki  fal elektromagnetycznych w projektach HAARP i GWEEN działają w zakresie VLF i VLF (transmisja między 150 i 175 kHz), dokonują również emisji emisja fal UHF (225 – 400 MHz). O HAARP napisałam już kiedyś w odcinku Apokalipsa odwołana, więc czas opowiedzieć o mniej znanym GWEN i podobnych programach prowadzonych na świecie.

Ziemię otacza pola magnetycznego, którego strumień ciągle oplata kulę ziemska zaczynając do Bieguna Północnego docierają do Bieguna Południowego. Fale te generalnie nazywane są „rezonansem Schumanna ” i są o niskiej częstotliwości (ELF), są prawie identyczne co spektrum naszych fal mózgowych .

Jonosfera, przestrzeń ok. 100 km nad Ziemią ( warstwy elektrycznie naładowanych cząstek działających jako tarczę przed wiatrami słonecznymi) jest manipulowany przez rząd US. Za pomocą nadajników HAARP baza na Alasce wysyła promieniowanie do podgrzewania jonosferzy, które ponownie odbija moc w dół.

Fale ELF ze stacji HAARP mogą zmienić nastrój milionów ludzi, osiągając 1700 miliardów watów mocy i zakłócać „naturalny rytm mózgu Ziemi „. Jest możliwe, gdyż istnieje związek pomiędzy krwią i fale geomagnetyczne. Nierównowaga pomiędzy falami Schumanna i geomagnetyczna zakłóca biorytmy. Najprościej mówiąć naturalne fale geomagnetyczne zastąpione zostają przez sztuczne o bardzo niskiej częstotliwości (VLF).

 

HAARP_anteny1

 

Dodatkowo swoje dokłada GWEN, czyli fale ziemne pochodzące z Gwen Towers. W projekcie GWEN wykorzystuje się nadajniki umieszczone 200 mil od siebie przez USA pozwalają na dostosowanie częstotliwości do siły geomagnetyczne pola, co pozwala na dokonywanie zmian. Nadajników ciągle przybywa, obecnie wybudowano ich ponad 100, a docelowo ma być ok. 300. Nadajniki umieszczane są na wieżach 299-500 m wysokości.

Obecnie całe USA „zalane” jest polem magnetycznym, które wznosi się do 150 km, schodząc w dół pod ziemią, wiec znajdziesz go nawet w piwnicy. Promieniowanie rozszerza się poza USA , chociaż im dalej tym ma słabsze oddziaływanie. GWEN i HAARP w połączeniu z rosyjskim nadajnikiem Woodpecker ogarniają cały świat.

 

HAARP_anteny7b

 

Rosjanie mają swoją wersję systemu manipulacji pogodą Elate, które mogą dostrajać pogodę na obszarze 200 mil i mają ten sam zakres, jak jednostki Gwen. Nadajniki z lotniska w Moskwie wystrzeliwują fale od 1993 roku i rywalizują z amerykańskim projektami ciągle wzmacniając swoją moc. Pewnie, dlatego coraz częściej ziemia się trzęsie (HAARP wywołuje trzęsienia ziemi koncentrując się na linii podziału , a wieże Gwen są na linii podziału i wulkanicznych obszarach Pacyfiku północnym wschodzie) i wzrasta liczba powodzi (GWEN Towers usytuowany wzdłuż obszarów na północ od Rzeki Missouri i Mississippi)

Sztuczna fale elektromagnetyczne ogarniają świat jak sieci. Mają wiele różnych funkcji, w tym kontrolowania pogody, umysłu, zachowania i nastroju ludzi. Dzięki wszystkim projektom HAARP, GWEN i ELATE możliwa jest kontrola umysłu milionów obywateli, którzy znaleźli się w polu ich działania. Spójrz w niebo może nadciągają sztuczne chmury!

 

HAARP11 więcej zdjęć w  Apokalipsa odwołana

 

Dr Robert Becker zbadał skutki zewnętrznych pól magnetycznych na fal mózgowych i wykazał związek pomiędzy ilością przyjęć psychiatrycznych i słonecznych burz magnetycznych. Jeżeli wymienione wojskowe projekty badawcze i podobne na całym świecie manipulują falami, robiąc nam prawdziwa burzę mózgu, to co z tego wynika? Odpowiedzcie sobie sami, tutaj (w Wielkiej Brytanii) np. emisja samej energii elektrycznej odpowiedzialna jest epidemię chorób tarczycy.

Nasze mózgi są ​​bardzo podatne na technologie fal ELF, bo natychmiast rozpoczynają rezonans sygnału zewnętrznego. Eksperymenty wykazują, że przy 7,83 Hz ( jak tętno Ziemi) osoba „czuje się dobrze”, a 10.80 Hz powoduje nadaktywność, 6,6 Hz wywołuje depresję . Fale ELF mogą zmienić RNA i DNA , a gdy dokonają zerwania wiązań wodorowych to osoba ma wyższy wskaźnik wibracji.

Pamiętajmy, że przy 8 Hz fal mózgowych zachodzą zjawiska psi (zjawiska paranormalne), a Rosjanie wykorzystują tą częstotliwość (ELF) podczas prania delikwentom mózgu. Już 4 lipca 1976 r. Rosjanie napromieniowali amerykańską ambasadę w Moskwie, podczas emisji fal elektromagnetycznych dokonano zmiany sygnału m.in. skupienia na 10 Hz. (10 Hz stawia ludzi w stan hipnotyczny),  a co się dzieje teraz? Rosjanie i Koreańczycy robią to za pomocą przenośnych komputerów dostosowanych do kontroli umysłu, podobno w celu wymuszenia zeznań, tylko kto uwierzy, że nie kombinują czegoś na boku!

 

 

HAARP pole działania w Europie

HAARP pole działania w Europie

 

NOTKA KOŃCOWA:

Wykorzystane źródła:

– strona University of Alaska

– strona Naval Research Laboratory

– tłumaczenie fragmentów „Could The HAARP Project Be For Mind Control?” – Nicholas Jones.

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*