panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

syrena_Hanah_Fisher

106. Syrena zatańczyła wśród rekinów. – cykl – Prawdy Zdumiewające

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Prawdy Zdumiewające.

 

Ludzi zawsze intrygowały syreny, legendy i relacje ze spotkań  przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Marynarze często karmili nas historiami o spotkaniach z przedziwnymi istotami i plotki o ich uwodzicielskich talentach nagłaśniane były najpierw w literaturze, a w obecnych czasach w mediach. Ostatnio dość kontrowersyjny był program o syrenach na dnie morza Grenlandzkiego wyemitowany przez Animal Planet, który zapewniał, że te przedziwne istoty naprawdę żyją. (Szczegóły tej awantury i film w Syreni śpiew)

Dzisiaj kilka informacji o prawdziwej, żyjącej syrenie. Syrena ma na imię Hannah i na co dzień nie ma ogona, ale tańczy w oceanie wśród rekinów. Hannah  Fisher jest profesjonalną aktorką wynajmowaną do scen podwodnych jako syrenka. Do filmu często tworząc i zakłada własne wykwintne syrenie ogony.

Hannah dużo podróżuje po świecie i jest znaną działaczką w zakresie ochrony zwierząt żyjących w oceanie. Poprzez projekty charytatywne i komercyjne stara się krzewić świadomość jest cenne życie zwierząt w wielkich zbiornikach wodnych. Hannah uczestniczy w sesjach zdjęciowych  w egzotycznych miejscach na otwartym oceanie, tańczy z rekinami, delfinami, wielorybami, fokami i innymi mieszkańcami oceanów.

Poniżej ostatni film Hananah Fisher – pocałunek z rekinem ludojadem.

 

 

Hannah Fisher ma około czterdziestki, może trzymać oddech do dwóch minut, pływać na głębokości do 15 metrów.  Tematem syren interesuje się od dziecka. W wieku 9 lat własnoręcznie wykonała swój pierwszy syreni ogon.

Hannah jest prawdziwą syreną i zaskakiwała swoich fanów już niejednokrotnie. Poniżej fascynujący taniec wykonany w 2012r.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*