panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

planeta_ziemia

11.2 Kto odpowiada za ziemski eksperyment genetyczny? – Część II – cykl – Tajemnice boskich igrzysk.

| 1 Comment

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Tajemnice boskich igrzysk.

 

Nie bardzo wiem, od czego zacząć, bo teoria o r/Reptylianach jest mi trochę obca, a bez niej trudno opowiadać o tym jak mity Sumerów zostały zaadoptowane do wyjaśnienia tego jak powstał człowiek i co się właściwie stało w raju. Szczerze mówiąc dopóki nie słuchałam Davida Icka to nic na ten temat nie wiedziałam. Tzn. Icka słucham, bo nie lubię systemów, a on zawsze ma dużo na ich temat do powiedzenia.

Od niego usłyszałam kilka razy r/Reptylianie i na początku myślałam, że chodzi mu o tzw. gadzi mózg w każdym z nas. Byłam przekonana, że chodzi mu o nadużywanie gadziego móżdżku, albo, że istnieją ludzie, którzy mają tą część mózgu jakoś wyjątkowo rozrośniętą. Nie jestem lekarzem, ani biologiem, mam tylko marne podstawy, więc tak mi podpowiadała logika, dopóki nie usłyszałam, że r/Reptylianie to obcy, którzy władają ziemią.

Dostałam nerwowego śmiechu i nie mogłam uwierzyć w to, co słyszę. Poczytałam na ten temat i wygląda na to, że o ich najeździe na Ziemię szczegółowo opowiadają wierzenia Sumerów. Zwolenników tej teorii na świecie jest bardzo dużo. Zdziwiona jestem, ale ich opowieść ciągnie się w logiczną całość. Trudno mi w nią uwierzyć, jak w większość konspiracyjnych/ spiskowych teorii, które krążących wokół nas. Zyskuje ona coraz więcej zwolenników, więc warto się z nią zapoznać, spróbuję to jakoś streścić, a jednocześnie podać niezbędne szczegóły, wiążące sprawę z mitologią Sumerów.

Niektórzy ludzie sądzą, że obcy przybyli na ziemię i stworzyli człowieka, aby mieć niewolnika do ciężkich prac. Wykonali swoją robotę, ograbili naszą planetę i wrócili do siebie. Generalnie pisałam już o tym w części IV tego cyklu, tam też znajdziecie zdjęcia ich przedstawicieli, czyli znalezionych osobników obcej cywilizacji i ludzi, którzy są pod ich wpływem, niektórzy nawet podejrzewają, że są mutantami.

Zainteresowanych odsyłam do 4.1. Bogowie nie z tej planety, mówiłam tam o r/Reptylianach i s/Szarych z/Zetacha tutaj zamieszczam kilka zupełnie innych zdjęć i już za chwilkę zaczynam sławne opowiadanie o r/Reptylianach.

 

Przybycie r/ Reptylian
tabliczka Sumerow_300x250_scaled_cropp

A tak wyglądają r/Reptylianie.

reptylian1a reptylian3a

Zwolennicy teorii o r/Reptylianach twierdzą, że to oni stworzyli nie tylko ludzi i prawdopodobnie innych ufoludków – s/Szarych z/Zetów. Jednak wszyscy zgadzają się co do stworzenia przez nich ludzi, ale co do z/Zetów zdania są podzielone jedni twierdzą, że to zupełnie inny gatunek kosmitów, wrogo nastawiony do Annunaki. Większość opowiada się za tym, że ludzie i s/Szare z/Zety powstały w drodze manipulacji genetycznej dokonanej przez Annunaki, aby stworzyć sobie gatunki poddane.

Kilka zdjęć przedstawicieli Grays, czyli s/Szarych z/Zetów, umieszczam poniżej…

 

ufo4_grays ufo1_greys1

ufo2_greys1 ufo3_greys1
 

Wszystko zaczęło się w 1840 roku, gdy sir Austen Henry Layard na zlecenie Muzeum Brytyjskiego rozpoczął prace wykopaliskowe na terenie dawnej Mezopotamii – między Eufratem a Tygrysem (dzisiejsze terytorium Iraku). Odkryto wtedy bardzo dużo zaskakujących rzeczy np. najstarszą mapę nieba. Okazało się, że Sumerowie znali pismo, kanalizację i systemy nawadniania, technikę budowania, prowadzili handel zagraniczny – mieli świetnie rozwiniętą żeglugę. Mieli także rolnictwo i szkolnictwo na dość wysokim poziomie, dysponowali sprawną administracją, posiadali głęboką wiedzę medyczną.

Zatrzymam się przy zaawansowanej medycynie jako, że mamy rozmawiać o genetycznej manipulacji. Dobrze zachowane gliniane tabliczki i modele narządów wewnętrznych świadczą, że sumeryjska medycyna dzieliła się na trzy dziedziny: bultitu (terapię), ssirpir bel imti (chirurgię) oraz urti masz masz sze (położnictwo i afirmację). Mamy dowody, że sumeryjscy lekarze przeprowadzali operacje mózgu, dzięki przedmiotom znalezionych w grobach i badaniom na szkieletach.

Z dobrze zachowanego eposu Atrahasis możemy dowiedzieć się o czasach sprzed potopu oraz o rozwoju człowieka na ziemi.  Podobno pierwsza grupa Anunnaki liczyła pięćdziesiąt osób i wylądowała na Morzu Arabskim, stamtąd dotarli do Mezopotamii, gdzie na skraju bagien założyli pierwszą osadę eridu, co oznacza dom wzniesiony gdzieś daleko.

Z sumeryjskiej listy królów możemy poznać imiona władców, nazwy miast i prześledzić chronologicznie pojawiające się zdarzenia. Możemy dowiedzieć się, że Enki był pierwszym bogiem na ziemi, jego imię oznacza pana lądów, w języku akadyjskim EA co oznacza pana głębin, władca ten nosił przydomek Nudimmud, czyli ten, który potrafi coś stworzyć. Jego rodzicami byli Anu – władca Nibiru i bogini Numma.

 

Enki

Enki

Monarchia boga Enki zajmowała się wydobywaniem złota na terenie Abzu (niżej położonego obozowiska), ponieważ było to niesamowicie trudne zadanie, warunki pracy były ciężkie i grawitacja powodowała szybkie starzenie się przybyłych kosmitów, więc budziły się głosy niezadowolenia wśród  Annunakich. Zwołano wielką naradę bogów, na którą przybyli wielki władca Nibiru – Anu i brat Enkiego o imieniu Eniii. Enki zaproponował stworzenie prymitywnych robotników „lulu amelu”. To rozwiązanie spodobało się wszystkim i stworzono ludzi. To podobno ma być brakujące ogniwo między Homo erectus i Homo sapiens.

Zadziwiające jest, że tabliczek wynika, że pierwszy człowiek – robotnik i miał na imię Adam. Podobno jakiś prymitywny człowiek został znaleziony przez Anunnaki  na nim eksperymentowano genetycznie, a starożytne przekazy mówią, że Anunnaki potrzebowali wiele czasu na znalezienie właściwego „obrazu”, co można rozumieć jako najlepszy materiał genetyczny. Wygląda to tak, że Sumerzy dokonywali prób tak jak ówcześni badacze manipulują genami i klonowaniem, aby uzyskać jak najlepszy wynik.

Informacje babilońskie i sumeryjskie znalazły potwierdzenie w bardzo wielu innych kulturach. Ciekawe ile pierwszych Adamów powstało nim powstał człowiek , którego znamy? Zaawansowana nauka zawsze należała do tajemnic elity. Później bawiono się w tworzenie hybryd, stąd mamy sfinksy, syrenki i centaury.

Teraz wierzący w historię Annunaki oskarżają Żydów, że sobie bogów pożyczyli i zjednoczyli ich w jednym bóstwie i  tak powstał „jedyny Bóg – Pan” wyznawców judaizmu. Twierdzą, że nawet pomysł na węża ukradli, bo wąż był znakiem pewnej grupy nazywanej „Bractwem Węża”, czyli  uczonych pragnących upowszechniać wiedzę. Bractwo to chciało wyzwolić ludzkość spod jarzma pozaziemskiego, a założycielem „Bractwa Węża” był książę Enki.

Na koniec Enki został uznany winnym przekazania człowiekowi wiedzy o pochodzeniu rodu ludzkiego, o jego stwórcach , którzy przylecieli z nieba. Tak powstała opowieść o ogrodzie Eden, bo E.DIN to był sad bogów Anunnaki, w którym pracowali ich niewolnicy, do ich gromady dołączono niewolników z  nowopowstałego gatunku Homo sapiens.

 

A może Enki wygladał tak jak go przedstawił Raphael na tym płótnie?

A może Enki wygladał tak jak go przedstawił Raphael na tym płótnie?

 

W ogrodzie E.DIN obowiązywał powszechny zakaz zjadania owoców z pewnej jabłoni – z drzewa wiedzy, bo ona była przepustką do wolności. W Księdze Rodzaju są słowa „Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie jedzcie owoców ze wszystkich drzew tego ogrodu?” Niewiasta odpowiedziała wężowi: „Owoce z drzew tego ogrodu jeść możemy, tylko o owocach z drzewa, które jest w środku ogrodu. Bóg powiedział: Nie wolno wam jeść z niego, a nawet go dotykać, abyście nie pomarli”. Wtedy rzekł wąż do niewiasty: „Na pewno nie umrzecie! Ale wie Bóg, że gdy spożyjecie owoc z tego drzewa, otworzą się wam oczy i tak jak Bóg będziecie znali dobro i zło”. (Rodzaju 3:1-5)

Na tej podstawie twierdzi się, że b/Bóg nie był stwórcą wszechrzeczy, lecz Anu, ojcem Enkiego i Enlila. Do tego uważa się, że to nie było jabłko tylko owoc granatu! Pestki owocu granatu oraz kora na korzeniach tego drzewa zawierają pewną szczególną substancję odurzającą – DMT, po której spożyciu wpada się w stan swoistej iluminacji. Mówi się także przy okazji o noworodkach, które przychodzą na świat z mózgami przepełnionymi DMT. W czasach Adama i Ewy nie pozwalano na zażywanie tej substancji, tak jak dziś.

Pan Zacharia Sitchin, dla mnie postać nie bardzo wiarygodna, ale dla zwolenników teorii o r/Reptylianach wielki guru, który interpretuje sumeryjske teksty, stwierdza , że człowiek to hybryda gatunków: Anunnaki – kosmitów i Homo erectus – poprzednika gatunku Homo sapiens. Stwierdza on, że społeczności Anunnaki ludzka chęć rozmnażania się nie była oczywiście na rękę, zależało bowiem owym istotom na zachowaniu kontroli nad swoim eksperymentem. Wiedza po zjedzeniu owocu sprowadzała się do poznania możliwości rozrodczych i wiązała się z przejściem ze statusu bezpłodnych hybryd do rasy zdolnej do posiadania potomstwa.

Anunnaki byli wściekli i w gniewie wygnali ludzi z ogrodu E.DIN. Podobno Enki, który był szefem „Bractwa Wężowego” pomógł ludzkim niewolnikom stać się samodzielną rasą, wcale nie wystąpił przeciwko Bogu, tylko przeciw okrutnym czynom pozaziemskich „bogów”, na których czele stał jego ojciec –Anu, który był b/Bógiem o/Ojcem istot przybyłych z planety Nibiru.

 

A na zakończenie tego odcinka – podobno UFO wciąż nas odwiedza!

 

ufo92a

 

 

 

Udostępnij na:

One Comment

 1. W tym artykule brakuje:

  Reptylianie to jaszczury przybyłe z pasa Oriona.
  Związek Oriona to organizacja składająca się z Reptylianów i ich ludzkich braci, rządzi ziemią poprzez Radę tzw. Konsorcjum.
  Szaraki to ich szpiedzy na ziemi, bo jaszczury nie mogą zostać zbyt długo na naszej częstotliwości i muszą mieć tu kogoś, kto by pilnował ludzi i miał ziemię pod całkowitą kontrolą.
  Reptylianie manipulują ludzkim DNA od wieków osobiście lub za pomocą ludzi im posłusznych.
  Jaszczury żywią się tylko naszą negatywna energią.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*