panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

helikopter

110. Panie pilocie, dziura w ziemi, głupota nie z tej ziemi – Cykl – Prawdy Zdumiewające.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Prawdy Zdumiewające.

 

Dziwna dziura w ziemi

Świat jest bardzo dziurawy, nowych dziur przybywa w ziemi, oceanie i kosmosie. Niektórych ludzi fascynują te wszystkie dziury i próbują wyjaśnić skąd się one wzięły, a niektórzy doszukują się dziury w całym. Pojawiły się kolejne dziury w Ziemi, tym razem sinkholes powstały na Półwyspie Jamalskim w Rosji. Podobno takie kratery powstają nagle, mają kształt koła i są bardzo głębokie. Podobne dziury w ziemi odkrywa się je coraz częściej w wielu krajach, w Polsce też.

W necie znów sieją panikę i spierają się, czy utworzyła je sama natura, czy może kosmici, albo tajne służby.  Na Ziemi często powstają zapadliska, to w Rosji wygląda dziwnie, ale wydaje się być uzasadnione siecią tuneli (rozpoczęto eksploatować złoża gazowe w tym rejonie). Może mają rację Ci, co podejrzewają meteoryt, albo wybuch gazu spowodował powstanie tego krateru.

Pierwszą dziurę odkryto kilka dni temu, na razie jest ich dwie, ale panika gotowa. Najbardziej rozbawiła mnie teoria, że mieszkańcy Agaharta są wściekli na ludzi. Przebijają się od spodu i szykują się do ataku na powierzchni. Nie wierzysz w legendy o podziemnym świecie zwanym Agharta? Nie wierzysz, że we wnętrzu Ziemi mieszka jakaś wysoko zorganizowana cywilizacja?

Podobno tam schowali się kiedyś ludzie, uciekając przed kataklizmami dziejącymi się na powierzchni. Cywilizacja ta ma przewyższać nasz poziom rozwoju, ponieważ opanowała władzę nad kosmiczną energią o nazwie – Vril.  Legenda głosi, że wejścia do niej znajdują się w różnych miejscach na całym globie. Hitler też poszukiwał tej krainy, nawet wysłał do Lhasy stolicy Tybetu swoją grupę badawczą, bo podejrzewał, że takie wejście będzie właśnie w siedzibie Dalajlamy. Niestety nie znalazł tej krainy wiecznego szczęścia.

 

Spiskowe teorie o dziurach w ziemi

Teoria o podziemnych mieszkańcach nabrała nowych rumieńców, gdy odkryto rozległe sieci tuneli pod Europą, która łączy Szkocję z Turcją. Niemiecki archeolog Dr Heinricha Kuscha, opisuje ten system tuneli z przez 12 tysiącami w książce „Sekrety Podziemnych Drzwi do Innego Świata”.  12 tys lat! W czasach Neolitu? A t pewnie dlatego Agaharta  musi przewyższać nas poziomem cywilizacyjnym, bo przecież  ludzie by sami tego nie wykopali!

Może to jednak byli kosmici? Zaproponujcie Danikenowi napisanie kolejnej książki, może powinna mieć tytuł – Bogowie, którzy przybyli z kosmosu, wcale nie odlecieli, pod ziemię się zapadli! Wychodzą jak nikt ich nie widzi i rysują kręgi na zbożu. Jak będzie koniec świata to schowamy się u nich pod ziemią przed nadciągającą apokalipsą.  Ufo? Co ja plotę, przecież Ufo nie ma, to prawie pewne, że to coś lata w ramach tajemniczych programów wojskowych. Pewnie te otwory powstały podczas testowania jakiejś tajnej broni!

A tak na serio to te dziury są realne, podejrzewa się, że proces ich powstawania jest całkiem naturalny, tylko jeszcze nie potrafimy tego wyjaśnić. Wyglądają tak jak na filmie poniżej.

 

Jeden z badaczy tak to  skomentował „nie wyglądają one na dzieło człowieka, lecz jednocześnie ciężko uwierzyć, że to dzieło przyrody”.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*