panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

kontrola_populacji

111. Śmierdzący temat, czy śmierdzące sprawy? – cykl – Prawdy Zdumiewające.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Prawdy Zdumiewające.

 

Czy wierzysz w to, co Ci mówią politycy i media? Czy mówią prawdę, czy wpierają bzdury? Jak wygląda świat, tak jak nam się wmawia, czy jednak troszkę inaczej? Kto rządzi tym światem? Seria niewygodnych pytań, na które nie znasz odpowiedzi? Nie, odpowiedź masz w zasięgu ręki, tylko wydaje się tak nieprawdopodobna, że lepiej siedzieć cicho.

Nie będę siedzieć cicho, gdy polski samolot nad Smoleńskiem uległ katastrofie (w tym momencie nie ważne czy myślisz, że ktoś to zaplanował czy nie) to takiej reakcji międzynarodowej nie było.  Nikt, aż tak nie domagał się wyjaśnienia tajemniczych okoliczności, co stało się z samolotem na pokładzie, którego był prezydent i całe wojskowe dowództwo dużego kraju?  Jest mi przykro, że zginęli cywile w samolocie z Malezji, nie dziwię się reakcją, ale dołuje mnie, dlaczego gdy zginęli tak ważni Polacy nikt tym się, aż tak nie przejął?

Kolejna sprawa to Malezja może komuś podpadła, bo to bardzo podejrzane, że następny samolot spadł. Pamiętacie samolot, który zaginął w tym roku 8 Marca, najpierw nie mogli go namierzyć, a później odkryli te plamy oleju na morzu i stwierdzili, że tam musiał się rozbić. Ciekawe czy też go ktoś zestrzelił? Raczej nie dowiemy się, bo MH370 spoczywa na dnie Morza Indyjskiego i pewnie o to chodziło, aby nie pozostawić śladów! Akcję poszukiwawczą przerwano, bo przecież była zła pogoda, a teraz to już nie ma znaczenia, że jej wcale nie wznowiono.

Wkurzam się też z innego powodu, obawiam się, że kolejny samolot rozbity nad Ukrainą, wywoła kolejną wielka awanturę, z której nic nie wyniknie. Burza ucichnie, nam wmówią, co im pasuje, w co chcieliby, abyśmy uwierzyli, bliscy zmarłych pogrążą się w żałobie, a Ci co mieli na tym skorzystać w ukryciu wzniosą toasty za zwycięstwo. Mieliśmy Smoleńsk, Word Trade Centre i inne zbiorowe tragedie, kolejna pewnie już jest planowana w zaciszu tajnych gabinetów.

Nikt się nie zawaha zabić kolejnych cywilów, aby osiągnąć jakieś cele, których być może nawet nie poznamy. Przeprowadzą kolejną „operację pod fałszywą flagą”, aby pod byle pretekstem wywołać zmianę. Może będzie to kolejna wojna, może kolejna ustawa rozszerzająca władzę i ograniczająca nasze prawa obywatelskie, a może sankcje gospodarcze, czy polityczne dla kraju, który trzeba jakoś na raty i w białych rękawiczkach szybko udupić?

False Flag Operations („operacje pod fałszywą flagą”) są starą znaną praktyką tylko teraz nabrały nowego wymiaru i rozmachu. Dawniej piraci na morzu, gdy przejmowali nowy statek, mieli jakąś przyjazną flagę na maszcie, aby łatwo podejść przeciwnika, gdy nadszedł odpowiedni czas, nie potrzeba było się już czaić, to wciągali dopiero czarną flagę! W czasie każdej niemal wojny stosowano taki podstęp i zmieniano mundury czy znaki identyfikacyjne pojazdów. Technika stara jak świat.

Czyżby tej techniki używano rozszerzając uprawnienia i rzekomo walcząc z terroryzmem? W sumie jak zestrzelono samolot z Malezji to może się okazać kolejnym pretekstem do kontroli obywateli, sami będą się tego domagali, bo strach przed atakami terrorystycznymi jest systematycznie podsycany. Punktów obserwacyjnych i innych wynalazków do inwigilacji społecznej znów przybędzie, a wszystko pod pretekstem ochrony obywateli przed terroryzmem, a ataki i tak zdarzać się będą, może nawet częściej.

Wielki brat zawsze nad Tobą czuwa, nawet jak tego nie zauważasz na co dzień.  Co oni wyprawiają każdy wie, tylko nie lubi o tym mówić. Kontrola populacji jest coraz większa: zbierają nasze dane gdzie się da w urzędach i przez Internet, przy wyrabianiu paszportu chcą twoich odcisków, gdziekolwiek chcesz coś załatwić musisz się dokładnie wyspowiadać i do tego wciąż filmują wszystkich przez rozrastającą się sieć kamer, wprowadzić na całego nowy porządek świata,  najpierw  założą nam chipa, później wsadzą nas do specjalnie przygotowanych obozów jak FEMA, a teraz się przygotowują się i rozszerzają swój asortyment narzędzi, śledzą nas już nawet za pomocą śmietnika! Ciekawe, co wymyślą tym razem? Czyżby chcieli wykorzystać zestrzelenie tego samolotu z Malezji  jako kolejny pretekst do wzocnienia walki z terroryzmem?

 

kontrola_populacji

 

Jak to się zaczęło? Nie będę zanudzać, tak w telegraficznym skrócie to wielka manipulacja rządów o terroryzmie najbardziej jawnie działa od 1959r. Pamiętacie operacje pod kryptonimem „Gladio”? Tajne siły NATO dokonywały licznych zamachów bombowych, ich celami były pociągi, autobusy i samochody. Zabijali niewinnych, szokowali społeczeństwo i manipulowali, że to terroryści lub ugrupowania faszystowskie, aby wprowadzić nowe prawa do kontroli populacji.

Najbardziej znane są chyba dwie sprawy atak na Boloński dworzec w 1980 i World Trade Centre w 2001. Mają z czym walczyć, bez względu na to jakiego przeciwnika mają, czy  prawdziwego, czy fikcyjnego. Ktoś na siłę potrzebuje wroga, aby miał przed kim bronić biednych i zastraszonych obywateli?

Wprowadzenie, popieranie i sponsorowania działań terrorystycznych przez rządy to nic nowego, dzieje się tak od czasów Nerona, ile w tym prawdy nie do końca wiadomo, ale coś w tym wszystkim śmierdzi np. podpalenie Reichstagu 1933, prowokacja gliwicka (operacja Himmler) 1939, a zamach 11 września 2001 w Nowym Yorku i 7 lipca 2005 w Londynie najbardziej cuchnie.

Słuchacie czasami Alexa z PrisonPlanet? Wiem, że trudno znaleźć filmy z polskimi napisami, ale warto pogrzebać i zobaczyć jak się sprawy mają z innego punktu widzenia i przemyśleć parę rzeczy. Niektóre sprawy wyjątkowo śmierdzą. A propos terroryzmu i nowego porządku świata ten film poniżej chyba jest najciekawszy.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*