panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

tunel

115. Skąd przylatuje UFO i czy urzęduje pod ziemią? – cykl – Prawdy Zdumiewające

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Prawdy Zdumiewające.

 

UFO przylatuje z kosmosu, z Księżyca, czy stacjonuje na Ziemi?

Zastanawiam się czasem, dlaczego prawie wszyscy upierają się, że UFO musiało przylecieć z kosmosu? Niby dlaczego, bo często lata nad naszymi głowami? Księżyc jest rzeczywiście bardzo podejrzany z tymi swoimi regularnościami jakby go ktoś zrobił na zamówienie.

Na ciemnej stronie też można wyprawiać niezauważenie, co się chce, a obcy wykazują tam wyjątkową aktywność. Na Księżyc zaniechano też wypraw załogowych, co może wskazywać, że tam mają swoją bazę kosmici. Nie będę się rozwodzić o tajemnicach NASA na Księżycu, bo dziś się zastanawiam nad bliższą ich lokalizacją. A co jeżeli o/Obcy są pod Ziemią?

Nasza planeta jest pocięta wewnątrz tyloma tunelami, że wszystko możliwe, a przynajmniej bardzo podejrzane, gdyby siedzieli w tych lochach to mieli by dużo bliżej, no nie? Pamiętam prace dr. Pająka „Tunele NOL spod Babiej Góry”, a jak miał rację i pod ziemią zamieszkują o/Obcy? Oczywiście nie chodzi mi tylko o Babią Górę, tylko generalnie zastanawiam się, czy w tych podziemnych labiryntach pod Ziemią, coś siedzi i co konkretnie, UFO czy wojsko, czy współpraca wre.

Wojsko wiem, że w większości zamkniętych dla publiki podziemnych korytarzy ma swoje schrony i tajne podziemne laboratoria, intrygujące, ale czy tam nie ma jakiś miejsc dogodnych do wspólnych spotkań, a może współpracy?

 

Podziemne korytarze i podejrzane tunele.

Zastanawiające są podziemne tunele w Ekwadorze, te w prowincji Morona-Santiago, odkryte w 1965 roku przez argentyńskiego etnologa Juana Moricza, nie dość, że 230 km opadają w pionowo w dół i ciągną się aż do Pacyfiku, to ich wiek szacuje się na miliony lat! Kto miał takie możliwości, aby je wtedy wydrążyć?

Podziemne tunele znajdują się prawie wszędzie, połączone są węzłami, jakby skrzyżowaniami. Najsławniejsze to pod MT Shatsta w Kalifornii, którego rozgałęzienie rozciąga się pod Ocean i oczywiście korytarze pod Tybetem, nawet Buddyjscy mnisi twierdzą, iż tam jest legendarna kraina Szamballa, w której zamieszkują święci mędrcy.

A odkryte niedawno podziemne korytarze pod płaskowyżem Giza w Egipcie? Podobno lecą a na wschód właśnie do Tybetu, na północ w kierunku Morza Czarnego i Kaukazu, a na Kaukazie pod Grzbietem Uralowa rozciągają się przecież tunele prowadzące do Krymu, Morza Kaspijskiego i Powołża (tam nawet pod Niedźwiedzią Grzędą jest sieć tajemniczych korytarzy.)

 

tunel_podziemne_miasto_w_TurcjiNa zdjęciu podziemne miasto Cappadocia  (Turcja)

Co ciekawe z płaskowyżu w Gizie tunele też prowadzą na zachód do Atlantyku. Pod Atlantykiem prawdopodobnie łączą się z tunelami amerykańskimi. A jak wygląda podziemna Ameryka? Nie dość, że również odkryto sporo zabytkowych korytarzy to jest pocięta wojskowymi tajnymi bazami wojskowymi. Zresztą pełno wszędzie tajnych podziemnych projektów, tylko nie podaje się do publicznej wiadomości jak bardzo i gdzie się ciągną.

 

W jakim celu powstały te tunele?

Po co tego tyle nabudowali? Wojskowi tłumaczą się zimną wojną i generalnym bezpieczeństwem, ale może ukrywają nie tylko to, co robią, ale co mieszka głęboko w ziemi? Czasem się zastanawiam, czy tam jakieś alieny się nie ukrywają. Pytanie, czy to inna cywilizacja, która pierwsza zasiedliła ziemię, czy może nawet równocześnie z nami, czy to, co ucieka z ziemi to efekty jakiś współczesnych eksperymentów genetycznych?

Coś jednak stamtąd wychodzi, co jakiś czas i nie ulega to wątpliwości, za często pojawiają się doniesienia o dziwnych gatunkach, które jakoś nie mają przodków i dość krótko urzędowały na Ziemi lub nawet pojedynczych egzemplarzach nieznanych istot, albo jakiś wymarłych, które nie powinny się pojawić. Wtedy w mediach robi się takie zamieszanie, że nawet trudno dociec, czy to prawda, czy triki w poszukiwaniu sensacji.

Nie będę tu teoretyzować, bo nawet nie ma szans znaleźć o co chodzi w tej totalnej dezinformacji, bo tak skrzętnie mieszają, ale przecież na dobrą sprawę, dlaczego mam nie wierzyć w jakieś UFO, czy legendarne ET mimo, że pewnie wygląda inaczej niż na filmie, czy w dinusia z Loch Ness. Nikt nie udowodnił, że to nie istnieje.

Może coś się tam pokazało i niektórzy ludzie widzieli. Może np. ludzie coś takiego spotkali w starożytnym Egipcie i nie uwieczniono bajek, tylko prawdziwe spotkania z niewyjasnionym, stąd w sztuce i innych pamiątkach pełno tam różnych hybryd, chociażby sfinksów. Na świecie krążą różne legendy o smokach, syrenkach, czy zombie, może to czysta fantazja, bo ktoś miał omany i się podzielił, co jego wyobraźnia wytworzyła. A może gdzieś jest produkcja potworków i niektóre wyrwały się z niewoli?

Pytanie: kto w tym macza palce, może UFO pod ziemią współpracuje z wojskiem tak jak kiedyś np. z kapłanami w Egipcie? Nawet nie musieliby się zbytnio przejmować, gdyby coś uciekło i tak by nikt nie uwierzył, a ci co o tym gadają zostali by wyśmiani, albo odwiezieni do wariatkowa. Kto porywał ludzi i eksperymentował medycznie UFO, czy wojsko? Co siedzi w tych tunelach, kto budował je kiedyś i kto robi to teraz?

 

Odwieczna tajemnica podziemnych baz i tuneli

Liczymy, że  zczasem się dowiemy, chociaż pewnie nie wiele, bo jak coś przez przypadek zostanie odkryte, to i tak odpowiednie służby wszystko będą się starały wyciszyć, tak jak zawsze. W końcu komuś z jasnych powodów zależy, aby największy sekret ufo trzymać pod płaszczykiem kontrolowanej tajemnicy.

W latach 50. w trakcie budowy tunelu kolejowego pod dnem Cieśniny Tatarskiej łączącym Sachalin z resztą kontynentu też coś odkryto. Zgadnij co? Sieć podziemnych korytarzy, a jakże, zostały one wykorzystane do budowy współczesnego tunelu, bo po co się męczyć i kopać jak mają gotowe, w spadku nie wiadomo od kogo. Podobno rozciągają się przez Sachalin do Japonii i biegną dalej, aż do Ameryki.

Sporo też doniesień z różnych stron świata o odkrytych tunelach podczas pracy w kopalniach. Dziwnym trafem zawsze zamykały je służby specjalne. Górnicy i pracownicy władz zawsze coś tam widzieli, czy słyszeli dziwne odgłosy, ale później wkraczało wojsko i zamykano dostęp do obiektów.

Najbardziej znane przypadki zamykania i strzezenia tajemnicy tuneli pochodzą z Anglii i Nowej Zelandii, ale dzieje się to na całym świecie. Niektóre sprawy tylko są bardziej intrygujace i nagłasniane, bo niby dlaczego został zamknięty podziemny labirynt w prowincji Hunan w Chinach? Co tam widziano i słyszano, co tam znaleziono oprócz rysunków pojazdów powszechnie nazywanych UFO?

 

kopalnia_węgla

 

Najstarsze i najmłodsze podziemne tunele naszej planety

Stare tunele zostały wybudowanie 12- 25 tys. lat, te ujawnione są puste, ale przypominają schrony przeciwatomowe. Ciekawe, kto je wtedy wybudował tysiące lat temu i jaki był cel powstania tego podziemnego świata. Inna cywilizacja, czy mamy „powtórkę z rozrywki” i druga ludzkość też odkryła broń nuklearną, a teraz historia się powtarza i też budujemy podziemne schrony?

W latach 70-tych w Pekinie powstało rozległe na 85 km kwadratowych „podziemne miasto” – schronienie dla członków partii komunistycznej w obawie przed wojną atomową ze Związkiem Sowieckim. W tym samym czasie budowano też w Moskwie, powstała przy okazji oddzielna sieć metra wyłącznie dla prominentów aparatu władzy.

W 1996 The New York Times, podał, że amerykańskie satelity zauważyły w okolicy masywu Jamantau na Uralu budowę kolejnych podziemnych baz i schronów wraz z awaryjnym magazynem żywności. Podobno w Rosji budują ponad 500 podziemnych schronów, jak twierdzą na wszelki wypadek.

Oczywiście w ilości podziemnych baz biją rekordy Amerykanie. Mają ich ponad 130 i połączonych specjalnymi tunelami. Tajne schrony wybudowane i te nad którymi prace jeszcze trwają mają pomieścić ponad 100 milionów ludzi (czyli ok. 1/3 populacji USA).

Podziemne tunele amerykańskie powstają od lat 40-tych. Oczywiście korzystano z istniejących już pradawnych tuneli, jaskiń i starych kopalń, połączono tworząc sieć samowystarczalnych podziemnych miast.

Najsłynniejsze w rejonie Nowego Meksyku baza Dulce (tu odbywały się tajne eksperymenty kontroli umysłu – projekt MK Ultra), a druga baza pod międzynarodowym portem lotniczym w Denver w stanie Kolorado. Więcej szczegółów o współczesnych bazach znajdziesz w Tajne bazy pod ziemią.

 

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*