panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

kopernik

12. Zadanie specjalne dla Kopernika. – Cykl – Prawdy Zdumiewające.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu –  Prawdy Zdumiewające.

 

Ostatnio znów dużo się wokół mnie mówi o kolejnej zagładzie  świata,  a dopiero był w grudzień 2012, a ja już mam dość tych opowiadań i plotek o Końcu Świata. Czego to ci ludzie nie wymyślą? Totalny zawrót głowy, a może koniec świata jeszcze przed zapowiadaną przez nich globalną zagładą. Jedni są tylko lekko zaniepokojeni, inni mocno przerażeni, większość opowiada niestworzone historie, no i oczywiście są tacy, co już robią plany jak się na ten Armagedon się przygotować. Szczerze mówiąc to temat jest bardzo ekscytujący, najbardziej, gdy pomyśli się jak to nagle cudownie rozmnożyła się ilość jasnowidzów na Planecie Ziemia, szkoda tylko, że niektórzy nie wytrzymują konkurencji.

***

Raport specjalny

top secret (tylko do zza-rządu)

W Nauki Wtajemniczeni opierają się na szczegółowych badaniach naukowych, do których niestety dostęp jest ograniczony. Przecieki z Oficjalnych Źródeł nie podają, dlaczego ptaki spadają tysiącami z nieba, zdechłe ryby wypływają ławicami. Większość mówi, że Planeta Ziemia rozpoczęła strajk ostrzegawczy. Są na to liczne dowody. Do protestu włączyły się już nawet przedstawiciele Sił Wyższych np. Środowisko Naturalne, Pole Magnetyczne i Wulkany z Całego Świata. Ostatnio jeden po 200 latach nie wytrzymał napięć wewnętrznych i gwałtownie wybuchł w południowej Islandii … obluzgał wszystkich dookoła niemiłosiernie lawiną błota, i zrobiło się naprawdę gorąco.

Podobno sytuacja może być jeszcze bardziej skomplikowana, bo Płyty Tektoniczne nie mogą dojść do porozumienia, wciąż ścierają się w kluczowych miejscach, a w pozostałych odsuwają się od siebie coraz bardziej. No i nie można zapominać, że co jakiś czas burzą się także Wody i masowo zalewają Lądy. Oczy Całego Świata wciąż są zwrócone na huragany, jeden podobno już przygotowuje kolejny atak na Ląd X.

Co ma być to i tak będzie, ale póki co, wysłałam dwie zaszyfrowane wiadomości do Kopernika.

***Kopernik zejdź na ziemię. Potrzebne natychmiastowe wsparcie. Twoje nowe zadanie specjalne: jeszcze raz poruszyć Ziemię i zatrzymać Słońce!***

***Kopernik zgłoś się!? Najwyższy czas przerwać to wieczne bujanie się w niebiosach i dla świętego spokoju, znów popchnąć Ziemię do przodu.***

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*