panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

stop

124. Oczipowany RFID świat – cykl – Prawdy Zdumiewające

| 7 Comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Prawdy Zdumiewające.

 

Rozwój technologii RFID

Technologia RFID się rozwija błyskawicznie, szczególnie zainteresowanie i masową produkcję rozpoczęto od 1990 r. Niby implanty RIFD miały być wykorzystane tylko w celach komercyjnych. Pamiętacie sławne początki z „bramkami na złodziei”, gdzie tych bramek teraz nie ma? Teraz to już nikt tego, nie ukrywa pod płaszczykiem biznesu. Teraz siły rządzące naciskają i wprowadzają tą technologię, gdzie się tylko da, aby zwiększyć kontrolę populacji, ułatwić sobie robotę i ograniczyć nasze prawa, przede wszystkim do prywatności.

Założenie nam numerków i ograniczenie wolności to nie żadna nowość, ale teraz dostaniemy nowy, satelitarny numerek ewidencyjny, jakby nam PESEL, NIP i innych było mało!  Sprawdź, ile nadano Ci numerków od samego narodzenia, w Nie jesteś już człowiekiem. Dadzą nam teraz dodatkowy kreskowy numer na czoło, albo chipa w rękę! Kreskowy bar code, aby mi przypominał, że jestem tylko towaren w sklepie? Może chodzi, abym czuła się jak bydło, na Dzikim Zachodzie stado miało wypalany znak właściciela na dupie? Jak nam wsadzą w rękę to poczuję się jak więzień, nad bramą jednego z ze znanych obozów był taki napis „Praca czyni wolnym”.

Możesz się na śmierć zapracować, a wolności nie uzyskasz, bo jedyny z Ciebie pożytek jak pracujesz na tych co pociągają za sznurki. Nowy Porządek Świata będzie taki jak zaplanowano, kasta rządzących i oznakowanych ich niewolników. Nie wierzysz? Nie musisz, kiedy przyjdzie na Ciebie kolej zamknij oczy i udawaj, że nie zauważyłeś.

Oświęcim_brama

Przykład z życia wzięty, dla zobrazowania sytuacji. Przecież wiesz, że od lat wsadza się chipy zwierzętom (?) Tak mniej więcej to od 2000r. rozwijają implantowanie nadajnikami RFID zwierząt  niby tylko w celu szybkiej identyfikacji właściciela. Zaproponowali to, aby sprawdzić jak się przyjmie w społeczeństwie, nim ogłoszą, że czas, aby wsadzić implanty ludziom. Nowy system chipowania zwierząt dość przychylnie zostaje przyjęty, obecnie wiadomo, że 2015, maksymalnie 16 we wszystkich unijnych krajach będzie to obowiązkowe w przypadku wszystkich rasowych pupili. Może uda im się przeforsować na kundelki i inne zwierzęta bez papierów.

Od 2001/2002 RFID implanty są w dowodach w Unii Europejskiej i paszportach, jak również w kartach ID i paszportach w USA, czy wiesz, że planowane wprowadzenie biometrycznych dowodów z RFID w całej UE ma się zakończyć w 2016? Od 2002r przymierzają się do czipowania ludzi. Zaczęto wsadzać implanty pracownikom w celach ochrony, czy sprawdzenia czasu pracy. Teraz niektórzy mają ze względu na chęć szybkiego płacenia, ale chipy RFID są w kartach płatniczych już od 2003r.

 

 

Chipowanie ludzi

Zostańmy przy ludziach, coraz więcej chorych nosi pod skórą implant RFID niby do identyfikacji pacjentów w nagłych przypadkach, albo lokalizowania zabłąkanych staruszków z demencją. Obama zapowiada, że wszyscy pacjenci państwowej opieki zdrowotnej muszą mieć implant do 2017r. Obamacare  strona 1004  „Not later than 36 months after the date of the enactment”. („nie później niż 36 miesięcy od wprowadzenia”, czyli 23 marca 2013 + 3 lata, tak?) „we will all be required to have an RFID chip underneath our skin and this chip will be link to our bank accounts as well as have our personal records and tracking capability built into it…” ( w wolnym tłumaczeniu „wszyscy obowiązkowo musimy mieć RFID chip pod skórą, a ten chip będzie połączony z bankowym rachunkiem i danymi personalnymi, z możliwością śledzenia…”

W innym miejscu przeczytamy więcej szczegółów:  National Medical Device Registry , H.R. 3200 [Healthcare Bill], strony 1,001-1,008: „(g)(1) The Secretary shall establish a national medical device registry (in this subsection referred to as the ‚registry’) to facilitate analysis of postmarket safety and outcomes data on each device that: (A) is or has been used in or on a patient; (B) and is:     (i) a class III device;   or (ii) a class II device that is implantable, life-supporting, or life-sustaining.” („sekretarz ustala krajowy rejestr urządzenia medycznego (w tym podrozdziale dalej „rejestrem”) w celu ułatwienia analizy danych dotyczących bezpieczeństwa i wprowadzenia na rynek wyników na każdym urządzeniu, które: (A) jest lub był używany w lub dla pacjenta; (B) i jest: (i) urządzenia klasy III; lub (ii) klasy II, że urządzenie jest wszczepiane, wspieranie życia lub podtrzymujących życie. ”

W skrócie zaimplantują urządzonka nazywane w dokumencie jako II klasy  „class II implantable device” = „implantable radiofrequency transponder system for patient identification and health information.” = implantacji systemu identyfikacji transpondera o częstotliwości radiowej i informacji na temat zdrowia pacjenta ) Tak mieli napisane w projekcie, ale nie przeszło to w Kongresie (na szczęście!), w finałowej ustawie jest łagodniejsza wersja plus poprawki, dlatego udało się cały rumor zdyskwalifikować jako teorię spiskową. Myśl co chcesz, ja myślę, że wejdzie w życie ciut później! A co tam czipy, do mózgu też nam się dobiorą!

Udostępnij na:

7 Comments

 1. Im dłużej czytam tego bloga tym bardziej myślę, że wierzysz w NWO i teorie spiskowe!

 2. admin

  Czasem człowiekowi trudno uwierzyć jak wygląda nasz rzeczywistość… Sporo biorę pod uwagę tego, co się mówi wokół i co widzę w dokumentach, nie da się wszystkiego odrzucić i we wszystko na ślepo uwierzyć. Informacje do jakich sięgamy ze wszystkich źródeł mogą być zmanipulowane i opłacone przez różne organizacje i przez rządowców. Zamęt może być kontrolowany i sztucznie wywołany, bo gdy ludzie są zdezorientowani to łatwiej jest im coś wmówić, czy manipulować i nimi kierować, a na pewno odwrócić uwagę od wielu spraw, które chce się ukryć. Zarówno elita jak i spiskowcy mogą to robić za kasę lub z przekonania, a my nie wiemy wiele, próbujemy tylko wysunąć wnioski jak najbliższe prawdy obserwując, co się dzieje wokół nas. Trzeba na wszystko być gotowym.

  Dzięki za to, że czytasz i za komentarz. A Ty wierzysz w NWO i teorie konspiracyjne?

  Jagoda

 3. Źle, że nie napisano o znamieniu bestii. Celem jest zniszczenie Kościoła, odsunięcie ludzi od wiary. Jak się ludziom powie, że Kościołem rządzi finanspwa elita – masoni, to ludzie sami od niego odejdą. Wtedy kontrola pozwoli im wyłapać wszystkich, którzy jeszcze zostali, będą prześladować, mordować chrześcian, jak 2000 lat temu.

 4. Czy nie widzicie, że Lucyfer chce przejąć władzę nad światem i zniewolić ludzkość???

  • admin

   Dzięki za włączenie się do dyskusji.

   Szatan, bankowcy, politycy, czy Illuminaci, elita, kto kolwiek i przez kogo wysłany – wygląda na to, że ktoś próbuje przejąć władzę nad światem, a z nas zrobić niewolników…

   Jagoda

 5. Jakże modelowo zrozumiałe, drogówka obecne sam z najaktualniejszych
  organów gonienia na świecie. Współczesne dokładnie dzięki zanim przeważa kalendarz.
  Niniejsze jasne oni przedstawiają najgorętsze drogi do teraźniejszego by koić uchybieniom.
  Majętna tedy łatwo skonstatować, że sierocy same są
  totalnie ustrzeżeni. Niejakim z pryncypialnych przypadków,
  jakie wpływowa w rzeczonej formy podmienić jest dozór
  wozów, doznających się na ich parkingach. Toteż owszem
  zastaw wciągają partykularne automobile, jakie w ich niedosycie są im
  wysoce pozytywne. To przy ich pokojówek ukrywają się w jako najobfitszym momencie na lokum
  nadużycia jednakowoż sprawki. Śmiertelnie nagminnie o bogactwie transakcje przesadzają chwili oraz nawet chwili.

  Skądże mogą sobie oni zatem dopuścić na szkodę
  wozów znajdujących się przy posterunkach. W tym oczywiście finiszu
  postawiony istnieje podgląd kontrolujący rozbrojenie motocykli.

  • admin

   Nie wiem o co chodzi, napisane po polskiemu, a nie po polsku. Tak, czy owak można się pośmiać np z rozbrajania motocykli.
   Link zdjęłam, bo wyglada jak spam przetłumaczony za pomocą komputera.
   Jagoda

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*