panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

statua_wolności_nowy_york

13 rocznica 11 września ( a cień bliźniaczych wieżowców nadal widać)

| 5 Comments

 

W tle World Trade Center

O World Trade Center ciągle się mówi, oficjalne historie i snuje się wielkie teorie spiskowe. Wszystko jest niejasne i zagmatwane, dając pełne pole do manipulacji dla obu stron. A niewinni zapłacili za to śmiercią. Nie bardzo wiem, co pisać w 13 rocznicę tego wydarzenia. Przecież nie będę pisać jak Obama świętuje postanawiając, co w sprawie Syrii, akurat dzisiaj. Przypomnę tylko coś, co poprzedziło 11 września, a o czym mówi się najrzadziej.

David Schippers twierdził, że o planowanym ataku FBI agenci tygodnie przed 9/11. Sibel Edmonds świadczy o dokumentach ostrzegających FBI o ataku 9/11 w kwietniu 2001 roku. A kto i kiedy otrzymał tzw. Phoenix Memo’? Bezczynność to zaniedbanie czy planowane morderstwo ok. 3 tys. obywateli?

A co do Bin Ladena, śledzenie Bin Ladena podjęto przez tajne jednostki JFIC (Joint Forces Intelligence Command), the Asymmetric Threats Division  (Wydziału zagrożeń asymetrycznych) w 1999 roku. DO5 (akronim DoD – Department of Defense) miała za zadanie dostarczenie aktualnej dokumentacji Worldwide Terrorist. Działalność DO5 jest tajna, ale Raport IG nie zaprzecza śledzeniu Bin Ladena, twierdzi, że zadaniem JFIC było zapewnienie powszechnego i bezpośredniego wsparcia wywiadowczego do poleceń USJFCOM i podporządkowane wspólnych sił, aby przewidzieć cele terroryzmu na terytorium USA.

DO5 został utworzony w 1999 roku w Fort Monroe, Virginia. JTF-CS mało za zadanie zadaniem wspieranie krajowych DoD  i odpowiadanie na incydenty terrorystyczne, w tym „zarządzania konsekwencjami krajowego przemysłu chemicznego, biologicznego, radiologicznego i jądrowego wysokiej wydajności wybuchowej (CBRN)” DO5 wspierana JTF -CS przez „ustanawiających fikcyjne organizacje terrorystyczne, które naśladują rzeczywiste grupy terrorystyczne”, które zostały wykorzystane jako część JTF-CS „ćwiczeń”.

Oficjalnie DO5 miał „żadnych konkretnych misji ” W raporcie IG dowódca JFIC, występujący jako kpt. Janice Dundas, US Navy, „pokierował zatrzymanie śledzenia Osamy bin Ladena. „Jednocześnie, analiza JFIC z rzekomo terrorystycznych obozów szkoleniowych w Afganistanie została również ograniczona.”  Kazali zaprzestać śledzenia Bin Ladena? No jasne, trzeba było mu dać wolną rękę działania.

Według raportu, Wydział Zagrożeń Asymetrycznych został „przeprojektowany” w lecie 2001 roku na „Intelligence Watch Center.” Był związany z NORAD, który jest odpowiedzialny za „wskazania i ostrzeżenia centrum światowych zagrożeń, co do miejsca rakietowego i strategicznego działania w powietrzu, geopolitycznych niepokojów, które mogłyby mieć wpływ na Amerykę”

Nikt nie wspomina już o szczegółach zagrożeń asymetrycznych OCONUS (poza kontynentalnym USA) w celu włączenia terroryzmu, ani CBRN (działania chemicznego, biologicznego, radiologicznego i jądrowego). Podobno nic nie wskazują na istnienie DO5 i nie ma powodu, aby sądzić, że 9/11 kiedykolwiek był świadomy jego istnienia, czy spodziewanych ataków. A dlaczego jak złożysz banknoty dolara to widzisz płonące wieże? I daty ostrzeżenia w filmach i komiksach, ktoś znał dokładny moment kiedy się to wydarzy, czy tylko zbieg okoliczności?

 

 

 

Inne tzw. zbiegi okoliczności w sprawie World Trade Center

Sporo tych zbiegów okoliczności! A blog Susie Dow? A  Kirk von Ackermann? Pojazd von Ackermana znaleziono na poboczu drogi, z komputerem i teczką zawierającą 40.000 dolarów w gotówce. Army Criminal Investigative Division po dochodzeniu stwierdziła, że był ofiarą  porwania. Jasne, przecież nie mogą powiedzieć, że pracował dla DO5 i wysokiej łapówce. Współpracownik von Ackermann, Ryan Manelick, były oficer wywiadu sił powietrznych, został zastrzelony na zewnątrz amerykańskiej bazy wojskowej w pobliżu Bagdadu dwa miesiące później.

To tyle na dziś, szczerze powiedziawszy wracam, co jakiś czas do tematu i nie do końca go ogarniam, zbyt podejrzana sprawa jak głęboko „rządowi” maczali w tym palce, a zainteresowanym tematem mogę polecić, bardzo ciekawą stronkę,  którą systematycznie podczytuję w tej sprawie. http://www.911truth.org

Na zakończenie, w tym miejscu katastrofy manifestuje się,  co jakiś czas bardzo dziwna energia. Ogrom tragedii odcisnął swoje energetyczne piętno? Widziałam kilka zdjęć, na których nadal widać z oddali wieże, a właściwie ich cień. Bardzo niespotykane paranormalne zjawisko, duchy  w kształcie ludzi to prawie „normalne” zjawisko, ale budynki widmo?  Ciekawe czy przebija przeszłość, czy tam pozostała energia ludzi, którzy zginęli, czy może istnieje  jakiś równoległy świat, w którym nie dokonano zamachu? Jedna z takich fotografii poniżej.

 

duchowa_energia_opozostała_ w_World_Trade_Center

 
Może jednak dobry moment, aby w rocznicę wydarzenia przypomnieć sobie filmy, które zaintrygowały kilka miesięcy temu?
 

 

 

* wykorzystane cytaty z „9/11 Commission Raport”

 

Udostępnij na:

5 Comments

 1. Tak sobie czytam ten artykuł i myśle ze jest dużo dobrego przez ten zły akt jaki nawiedzil USA, buduje się nowa historia, nowe pokolenie powinno wiedzieć jak było i dlaczego było, obecnie tu za granica polski mało kto wie ze kiedyś naprawdę obozy koncentracyjne były i czasem zadają bytania czy to tak było, wiec to podobne wydarzenie tz. Ludo-bujstwo i ludzie powinni o tym wiedzieć, minęło zaledwie 10+ lat a już powoli odchodzi do archiwum, mało kto już o tym mówi.
  Bardzo ciekawe przypomnienie i także podejście do tego z innej strony, konspiracji zamach czy wypadek…

  Pozdrawiam

 2. admin

  Dzięki za komentarz, niestety wygląda to na prowokację, albo „kontrolowany wypadek”, powiedzmy sobie szczerze – ktoś wiedział, co się szykuje i nie zrobił nic, aby temu zapobiec. Sam proces zawalenia się wież też odbiega od „scenariusza naturalnej katastrofy”, więc nie dziwię się, że konspiracyjnych teorii przybywa.

  Pozdrawiam, Jagoda

 3. Naturalne, Bush wiedział o planach terrorystów, przesyłam Ci fimik, którego tu wyraźnie zabrakło.

 4. admin

  Dzięki za fimy i komentarze 😀

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*