panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

seks symbol

15. Szok w majtkach, czyli o światowym seksie. – Cykl – Prawdy Zdumiewające.

| 1 Comment

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Prawdzy Zdumiewające.

 

Seks to taka dziedzina życia, w której to co jednym wydaje się nie do końca normalne, dla innych jest naturalnym elementem życia codziennego. Oto kilka przykładów:

  • Na Madaskarze nie tylko są dozwolone stosunki homoseksualne, można uprawiać seks także z krewnymi, jak tylko skończy się 21 lat.
  • Na Florydzie współżycie seksualne z osobą poniżej 16 lat zagrożone jest karą śmierci.
  • W Guamie dziewice nie mogą wychodzić za mąż, więc niektórzy mężczyźni zawodowo zajmują się rozdziewiczaniem przyszłych żon.

 

Nie ma też zgody co do brzydkich słów związanych z życiem seksualnym. Jest mała wojna o słowo fuck, bo jedni twierdzą, że pochodzi od dokumentu króla Anglii namawiającego do cudzołóstwa – Fornicate Under Consent of King. W XV w. potrzebna była zgoda króla na prokreację! Inni sugerują, że pochodzi z czasów kolonialnych od kary za prostytucję, jako akronim od ” For Unlawful Carnal Knowlage”

 

Kury na trawie

Kury na trawie

Przypomina to wojnę o słowiańskie słowo kurwa , dla jednych pochodzi od łacińskiego curvus, czyli krzywy, a dla drugich od słowa kura, podobnie z resztą jak we Francji. Teraz to dziwnie brzmi to stare powiedzonko ” Kochany cożeś taki podrapany, czy cię kurwy podrapały czy cię kury podziobały” – okazuje się, że wychodzi na to samo.

Są też tacy, co twierdzą, że polska kurwa nie pochodzi ani od łacińskiej „krzywej” (curva) ani od „kury”, ale od słowiańskiej krowy (korva), z czasem smogłoska „o” za sprawą wymowy gwarowej uzyskała iloczas, który następnie zamienił się w fonem „u”, reprezentowany obecnie przez „ó”. Do tego kłócą się, że w związku z tym słowo kurwa powinno się pisać przez ó, czyli kórwa. Może i coś w tym jest, bo kurwy to najczęściej straszne krowy.

 

Krowy na ulicy.

Krowy na ulicy.

 

Słowo kurwa jakiekolwiek jest jego pochodzenie, zostało zapisane w j. polskim pierwszy raz w 1415 roku.

No to mieliśmy już o pieprzeniu kurwy to teraz o kutasie i cipce. Kutasy to w dawnych czasach frędzle noszone przy pasach szlacheckich kontuszy. Do tego kutas jest typowym przykładem eufemizmu, który przejął znaczenie słowa, które miał zastępować. Są też takie słowa, które utraciły swe wulgarne znaczenie: np. kiep, kiepski dziś znaczy tyle, co słaby i złej jakości – w staropolszczyźnie „kiep” to był „żeński narząd płciowy”. A skoro przy tym jesteśmy to na koniec, w czasach Szekspira słowo – nic- oznaczało waginę!

 

 

Myślący William Shakespeare.

Myślący William Shakespeare.

 

Zatrzymajmy się jeszcze na moment przy  Shakespeare, on nigdy nie użył słowa fuck, czy kutas, ale za to ukrył je w kilku swoich dramatach  np. Henryk V czy Otello np przez używanie firk na zastępstwo do stójki czy besti  z dwoma jajami… No właśnie, aby nie dyskryminować  fallusa to jeszcze raz o nim, kilka zdumiewających faktów:

  • Obrzezany mężczyzna przeżywa dłużej orgazm od tego, który obrzezany nie jest.
  • Najsilniejszego fiuta miał tajwańczyk Tu Jin-Sheng, jako że uciągnął 3 tonową ciężarówkę przy pomocy sznura dowiązanego do penisa.
  • Niektórzy faceci potrafią się onanizować oralnie, dojenie własnego członka nazywa się autofellatio.
  • Faceci, którzy mają stany lękowe pod czas stosunku i obawiają się, że umrą w wyniku wciągnięcia członka w głąb brzucha cierpią na tzw. zaburzenia coro.

 

A jak o fiucie mówimy to nie może zabraknąć niesamowitych doniesień o spermie.

Rozpędzona sperma

Rozpędzona sperma

W latach 1980-1999  istniał Bank spermy tylko dla geniuszy, tzn spermę przyjmowano tylko od laureatów nagrody Nobla i wybitnych naukowców.

Plemię Etoro z Papui – Nowej Gwinei wierzy, że nasienie starszych, doświadczonych członków tej społeczności zawiera w sobie całą mądrość i życiowe doświadczenie. Niestety, czy się to młodym wojownikom podoba czy też nie, jedynym sposobem poznania tej bezcennej wiedzy jest… No właśnie – smacznego.

Podczas wytrysku sperma osiąga prędkość 50 km na godzinę.

Przeciętnie mężczyzna w ciągu swojego życia oddaje ok 18-20 litrów spermy. Gdyby te plemniki ułożyć w sznur, jeden obok drugiego to miałby on długość równą odległości między Księżycem, a Ziemią.

 

Odległość od Ziemi do Księżyca.

Odległość od Ziemi do Księżyca.

 

Udostępnij na:

One Comment

  1. Cholera współczuje temu gościowi który ciągną 3t autko, musi mieć fleta jak słoń trąbę i pewnie odbywa stosunek z rurą kanalizacyjną .

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .