panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

22. Ostatnia wizyta w klubie. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata.

 

Nina pakowała ciuchy do walizki. Hans siedział przy stole i grzebał widelcem po talerzu, nie miał ochoty na jedzenie, ale musiał czymś zająć ręce, zbyt mocno denerwowało go to, co mówiła Nina.

– Czyli jutro wylatujesz?

– Tak , musimy pogadać o formalnościach…

– My o formalnościach? Brzmi to jakoś za poważnie, Nina…jakoś mi brzmi jak mielibyśmy pogadać o rozwodzie – Hans zaśmiał się głucho i powiedział – ty mów, a ja posłucham, bo i tak ode mnie nic nie zależy.

Spojrzała w jego smutne oczy i zaczęła:

Mieszkanie musisz opuścić do dwóch tygodni, możesz zabrać wszystko oprócz mebli i wyposażenia kuchni mieszkanie zostało razem z tym sprzedane. Jeżeli potrzebujesz meble, tv i inne sprzęty z salonu lub sypialni to zatrzymaj, albo sprzedaj, bo jak przyjdą ci z agencji to oczyszczą mieszkanie i wymienia zamki. Szkoda  aby wyrzucili, a ja ani tego nie potrzebuje, ani nie mogę tego zabrać.

Nie wiem czy się jeszcze do ciebie kiedyś odezwie, czy się spotkamy, więc zostawiam ci też moje auto, nie dlatego, że w Anglii mają kierownice po drugiej stronie. Hans byłeś dobrym przyjacielem i spokojnym współlokatorem, chce ci je dać na pamiątkę, pewnie zasłużyłeś na więcej… Poza tym będzie ci łatwiej niż rowerem, nie wiadomo jak daleko będziesz teraz mieszkał od hotelu.

Nina spojrzała na Hansa, dziwne jej się wydawało to, że nie protestuje. Przez chwilę pomyślała, że roczny passat powinno mu być trudniej przyjąć, a jeżeli nie jest to, dlaczego tak mu było głupio i niezapłacony czynsz go drażnił… Po chwili dodała:

– Jutro chciałabym, abyśmy załatwili  formalności auta, później zapraszam na obiad i…  Chcę cię poprosić o coś, wieczorem ostatni już raz tańczę w klubie, zawieziesz mnie i odstawisz później do domu?- Hans nic nie powiedział tylko kiwnął głowa przytakująco.

Jechali już do klubu, gdy Nina zaczęła rozmowę, chciała mu wytłumaczyć coś, aby nie był zaskoczony tym nocnym lokalem, ale Hans jej przerwał. Opowiedział, że był u Instruktora tańca i sporo mu to wyjaśniło. Wiedział, że Nina spłaciła długi szkoły tańca i pokryła rachunek za czynsz na kilka miesięcy, że była z Instruktorem w nocnym klubie w perułce,  zupełnie przebrana za dziwkę i oboje obserwowali jak dziewczyny tam tańczą.

Hans wiedział, że Instruktor pomagał jej przygotować się do tańców w klubie, jak również, że właściciel klubu to dobry znajomy Śpiewaka, a Nina tam tańczy 2-3 tańce i w przerwie siedzi z szefem klubu przy stoliku, albo tańczy tylko jeden i znika, aby sabie potańczyć w szkole Instruktora. Hans wiedział też, że się nie rozbiera, a nawet był i sprawdził to osobiście. Był ostatnio w studiu tańca i widział też nowy jej strój, ten przygotowany na ostatni taniec, nawet tassels i nie może sobie tego wyobrazić, jak te naklejane na sutki róże będą się prezentować na jej cyckach, a jeszcze bardziej nie może wyobrazić jej rozbierającej się do stringów.

– Nina mam dwa pytania, mogę?

– Dawaj…

– Pewnych rzeczy wciąż nie rozumie… Dlaczego byłaś z tym rozpustnym Śpiewakiem i dlaczego chcesz się rozebrać?

– Też kiedyś byłam, taka rozpustna jak on, tylko on zaczął jak się szlajać gdy rozszedł się z żoną, a ja skończyłam jak poznałam swojego męża – powiedziała Nina.

– Ok, nic już mi nie mów, nie trzeba.- powiedział Hans i zbyt gwałtownie wszedł w zakręt.

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .