panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

dziurka_od_klucza

24. Camelot – cykl – Prawdy Zdumiewające

| 2 Comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Prawdy Zdumiewające.

 

Projekty o nazwie Camelot

Oficjalnie projekt Camelot był projektem badawczym nauk społecznych Stanów Zjednoczonych, rozpoczął się w 1964 roku i został odwołany po przesłuchaniach w Kongresie w 1965 roku , miał na celu ocenę przyczyn konfliktu między grupami narodowymi, przewidywanie podziałów społecznych i zapewnienie wprowadzenia rozwiązań zapobiegawczych, wątpliwych i kontrowersyjnych etycznie. Chile miało być sprawdzianem dla projektu, ale po początkowej misji rozpoznawczej został wycofywany, a sam projekt został oficjalnie odwołany 8 lipca 1965 roku.

Celem projektu podany przez wojsko: „Osiągnąć sukces w takich zadaniach jak wyposażenie i szkolenia dla rodzimych sił misji bezpieczeństwa wewnętrznego, działania obywatelskiego, wojny psychologicznej, lub innych działań kontr-partyzanckich zależy od dokładnego zrozumienia miejscowej struktury społecznej, od dokładności, z jaką zmienia się rodzimą kulturę, szczególnie gwałtowne zmiany, jakie są przewidywane i skutki różnych kierunków działań dostępnych dla agencji wojskowych i innych rządowych” (Thy Will Be Done – Gerard Colby)

O tym pisać nie będę, ani o zamku Camelot, gdzie uroodził się król Artur. Obecnie projekt „Camelot” kojarzy się z czyms innym, aczkolwiek najbardziej tym, którzy interesują się teoriami spiskowymi, sekretami ukrywanymi przed zwykłymi ludźmi, od tajnych projektów rządowych do najnowszych osiągnięć nauki, manipulacją społeczną, a nawet kwestią istnienia i działalności obcych na Ziemi. Może być źródłem informacji o dziwnych rzeczach dziejących się na świecie, nawet jeżeli nie do końca wierzymy w przedstawiane dowody to zmusza do myślenia.

dziurka_od_klucza

 

W poszukiwaniu prawdy – Projekt Camelot

W uproszczeniu „Camelot” to grupa ludzi, która stara się odkrywać prawdę, tam gdzie robi się wszystko, aby nie wyszła ona na światło dzienne. Główna działalność polega na wyszukiwaniu osób i dowodów, przeprowadzanie wywiadów i kolekcjonowaniu ewidencji o tajnych organizacjach i projektach, aby odsłonić jak najwięcej z tego, co jest powszechnie ukrywane. Jednym z założycieli jest matematyk, fizyk i psycholog Bill Ryan – pasjonata odkrywania tajemnic.

Z założenia projekt Camelot obejmuje poszukiwanie prawdy w następujących aspektach: wzyty i kontakt z istotami pozaziemskimi, podróże w czasie, kontrola umysłu, zaawansowana technologia, darmowa energia, zmiany na Ziemi, zdemaskowanie planów do kontrolowania ludzkości, ochrona dla działaczy i „informatorów”.

Badacze tajemnic wydają się podążać w dwóch kierunkach, jedni chcą ostrzegać przed ukrywanymi problemami, a drudzy odsłaniają źródła nadziei i próbują nas zachęcić do walki „o ludzkość” nie rozwijając nieprzyjemnych tematów i nie wchodząc dlaczego. Pierwsi są brani za spiskowców, drudzy za „nawracaczy” na dobrą drogę. Mało kto traktuje ich poważnie. Są oczywiście tacy, którzy próbują łączyć obydwa aspekty na raz.

Generalnie wszystkim chodzi o HMS (Human Mind System – System Umysłu Ludzkiego), który składa się z 3 głównych mechanizmów funkcyjnych: umysł nieświadomy czy też genetyczny, umysł podświadomy, oraz umysł świadomy – czyli w uproszczeniu świadomość. Wszyscy podejmują próbę zdjęcia zniekształconej zasłony świadomości, aby ukazać prawdziwą rzeczywistość. Chodzi o zrozumienie fundamentów myślowych i manipulacji, co pochodzi od podświadomości, co od świadomości i gdzie w tym wszystkim jest sam człowiek.

Największy problem dotyczy naszej indywidualności, okazuje się, że nie jesteśmy tacy unikalni jak nam się wydaje, nie jesteśmy indywidualni, a nasza osobista odrębność jednostki jest trochę atakowana i postawiona w wątpliwość. Inżynieria społeczna, system edukacji i manipulacji społecznej prowadzi do uwarunkowania i aktywizacji programów HMS, abyśmy pasowali do wzorców i całej rzeczywistości, w której żyjemy.

Do zabijania naszej indywidualności służy MPG (MPG – Money-Power Grid, Siatka Pieniądza i Władzy, chyba nie trzeba wyjaśniać), GSSC – (GSSC – God-Spirit-Soul Complex, Kompleks Bóg-Duch-Dusza, religia i duchowość) i DSIND (DSIND – Death Stress Implant Network Detour, Dystrakcja Siecią Implantu Stresu przed Śmiercią – zaszczepienie lęku przed przyszłością i przykucie do świata materialnego). Coraz częściej dokłada się do tego GMS –(GMS- Genetic Manipulation System, System Manipulacji Genetycznej, przy czym manipulacji genetycznej dokonuje sekta rządząca lub obcy, a najczęściej twierdzi się, że współpraca wre)

Wg większości zwolenników programu Camelot nie jesteśmy indywidualni. Jednym z dowodów jest PDS (PDS – Post-Death System, System aktywności Pośmiertnej). Podobno niewolnictwo działa tak, że po śmierci ciała fizycznego, jesteś witany przez przewodników „po drugiej stronie”, następuje przegląd twojego życia, wracasz, aby poprawić błędy swojego poprzedniego życia (kojarzy się z karmą i reinkarnacją?). Otóż ten system niewolnictwa wymyślił dla ludzkości przywódca Anu i powinniśmy sobie uświadomić, w co nas wpakował i uwolnić się z jego więzów. (Na wszelki wypadek Anu, władca – bóg – projektant, teoria Annunaki).

 

dziurka_od_klucza

 

Jak widać, ciężki orzech do zgryzienia, bo o ile wywody interesujące i założenia systemu ciekawe, nawet sam system zniewolenia wydaje się być prawdopodobny, to ciężko uwierzyć, że obcy Annunaki zmienili ludzki genom, że w ogóle byli lub są na Ziemi. Już łatwiej uwierzyć, że elity ludzkie to zrobiły, aby trzymać nas w garści i rozwijać ten swój MPG (MPG – Money-Power Grid, Siatka Pieniądza i Władzy).

Patrząc logicznie, to co ujawniają wcale nie udowadnia istnienia obcych, ani ich konszaktów z władzą, pokazuje coś co elity chcą zasłonić przed oczami społeczeństwa, więc nie bardzo rozumiem całe te domniemania co do źródła pochodzenia ludzkich problemów. Człowiek, jest jaki jest, na pewno jest zdolny zafundować drugiemu piekło na Ziemi bez pomocy Annunaki. Nie bardzo rozumiem próby wybielania gatunku ludzkiego poprzez współpracę z Annunaki, czy s/Szatanem. Co człowiek sam taki okrutny i przebiegły być nie może, nie podoba nam się prawda o nas samych?

Natomiast co do ujawniania afer, tajnych projektów, chciwości i okrucieństwa ludzkiego to robią dobrą robotę i temu nie zaprzeczam. Jest sporo spraw, o których powinniśmy wiedzieć i wiele rzeczy, które powinniśmy przemyśleć. Zgadzam się też, że wielu ludzi żyje w jakimś transie i powinno się obudzić i jakoś spróbować wpłynąć na ten dziwny kompleks więzienny, w którym uczestniczy. Wiedza i świadomość, co się dzieje jest do tego potrzebna, tylko nie popadajmy w kolejne skrajności.

 

dziurka_od_klucza

 

Udostępnij na:

2 Comments

 1. Artykuł bardzo ciekawy, chociaż to o czym piszesz brzmi jak bujdy na resorach. Staram sie zachować otwarty umysł, ale nie mam przekonania do ufo, Annunaki i całej reszty. O legendach Nibiru słyszy się często, ale naukowcy twierdzący o jej istnieniu, to już zupełna przesada!

  • admin

   Przesada, być może, ale…
   Mała organizacja zrzeszona w NOAA (National Oceanic and Atmospheric Administration) twierdzi, że naukowcy czasem nazywają „drugim słońcem” ogromny obiekt astronomiczny (prawdopodobnie brązowy karzeł), który pędzi po długiej eliptycznej orbicie wokół naszego Słońca na równi pochyłej do pozostałych planet tzw. Dark Star i właśnie on powoduje efekty rezonansowe w naszym Słońcu, co jest przyczyną ocieplenia wszystkich planet. Chociaż przyznają, że wzrost aktywności Słońca jest spowodowany nie tylko przez Dark Star, ale również przez inne czynniki. Twierdzą, że Dark Star się zbliża do naszego układu słonecznego i właściwie wszystko, co jej dotyczy kojarzy się wszystkim z planetą X (Nibiru). 😉

   Dzięki za komentarz. Jagoda

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*