panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

37. Róże. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

Wróciła po pracy i zmęczona chciała się właśnie położyć, gdy usłyszała dzwonek do drzwi.  To posłaniec przyniósł bukiet róż i „przepraszam” wypisanym na bileciku, po chwili zadzwonił telefon, Szkot był w jej mieście i zaprosił ja na obiad. Nina zgodziła się bez namysłu i po chwili wskoczyła pod prysznic.

– Tęskniłem za tobą – szepnął Szkot gdy Nina siadała do stolika.

– Miło cię znowu widzieć. – odparła z uśmiechem.

– Przepraszam, głupio to wyszło – zaczął Szkot

– Zmieńmy temat, chyba za ostro cię potraktowałam… gdzie się zatrzymałeś?

Śpieszyli się z obiadem, śpieszyli się z dojazdem, a jak wpadli do hotelu… to też się bardzo śpieszyli. Szkot całował ją jakby wciąż nie mógł uwierzyć, że znów trzyma ją w ramionach. Ona tuliła się do niego jakby nie widzieli się od miesięcy, a przecież minęło tylko kilka dni.

Szkot szybko rozebrał Ninę, wszedł w nią jeszcze na stojąco i w ubraniu, a później kochali się na podłodze. Wchodził w nią mocno i długo jakby kutasek ciągle nie mógł się nacieszyć jej cipką. Ninę tak to rajcowało, że odpłynęła kilka razy. Gdy skończyli i przeniósł ją na łóżko, sperma wciąż kapała jej z uda. Szkot leżał obok, doił jej piersi i mruczał – dobrze, że jesteś – do Niny powoli docierało, że tym razem wcale nie tknął jej dupki.

– Liczyłem, że cię namówię, abyś wpadła do mnie. Mam dla ciebie niespodziankę – powiedział Szkot i zaciągnął Ninę do łazienki.

– Wow…

Cała łazienka zasypana była płatkami róż, przy umywalce stała pojedyncza róża w wąskim flakonie,  dookoła jeszcze nie zapalone świeczki, a tuż obok w wiaderku z lodem chłodził się szampan.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .