panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

38. W wannie. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

Woda lała się do wanny, a oni stali nadzy i wtuleni tuż obok. Szkot uniósł Nine wysoko, jak na barana tylko, że jej cipka dotykała jego twarzy, oparł o ścianę i wsunął język między nogi. Nina najpierw trzymała ręce na suficie, a głowę zgiętą w rogu skośnego sufitu, później kurczowo trzymała się belki stropu. Szkot lizał namiętnie, ssał to wargi to łechtaczkę, a jak zaczął wchodzić w nią językiem, Nina zarzuciła mu ręce na szyję i opadła na jego głowę.

Wsadził ją drżącą do wanny i otworzył szampan. Wszedł do okrągłej wanny i przytulił ją mocno. Po chwili Nina już siedziała okrakiem na jego kolanach, wiercąc się coraz bardziej. Woda w jacuzzi falowała pieszcząc ich swoimi bąbelkami. Naprężony kutasek Szkota wciąż zaczepiał Niny cipkę, a jego ręce  nie mogły się oderwać od jej dupki.

Jego palec coraz niżej się zapędzał, aż Szkot wsadził jego koniuszek do dziurki w jej pupie. Nina uśmiechnęła się ciepło i wyjęła korek z wanny. Siedzieli tak jeszcze przez chwilę i czekali, aż woda trochę opadnie. Szkot wiercił się paluszkiem w jej dupce, a ona ocierała się o jego kutaska.

Nina pociągła za ręcznik i ułożyła go na dnie wanny, w obawie, że ręce będą się zbyt ostro ślizgać po gładkim dnie, klęknęła i jak kotka wypięła dupkę w jego stronę. Woda przykrywała tylko pięty, Szkot klęczał tuż za nią, delikatnie nacierał ją żelem do mycia. Krzyknęła jak wbił się w jej tyłek. Później darła się straszliwie, a on krzyczał „ shake your ass baby… shake it… shake it baby” ( potrząsaj tyłkiem… trzęś nim malutka).  Nina na prawdę była dla niego za mała, bo co próbował wyprostować nogi, jej głowa uderzała w wannę.

Szkot chwycił ją mocno za biodro, a drugą rękę zacisnął na brzegu wanny i  przyciągał Ninę do siebie. Jego pośladki falowały, a Nina nabijała się głęboko na jego kutaska. W pewnym momencie nie wiadomo było kto kogo pieprzy. Szkot opadł na własne pięty i chwycił oba biodra Niny. Nabijała się na niego i wylatywała w górę, aż na sam czubek kutaska. Później jego silne ręce ściągały ją błyskawicznie w dół, aby znów podrzucić w górę.

Siedzieli nieruchomo, Nina czuła jak sperma wypycha kurczącego się kutaska, czekała aż wypadli z jej dupki. Szkot całował jej szyję i cichutko zapytał – popieścić cię kochanie? – Nina odwróciła się do niego i dłonią zasłoniła mu usta, szeptając – nie trzeba, było cudownie… – wtedy zabrała palce z jego warg, obdarzając go bardzo namiętnym pocałunkiem.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .