panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

ziemia

4.1 Bogowie nie z tej planety? – część I – Cykl – Tajemnice boskich igrzysk.

| 2 Comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Tajemnice boskich igrzysk.

 

Jeżeli zastanawiamy się nad b/Bogiem nie z tej planety to zakładamy hipotezę, że jakieś żywe istoty przyleciały na ziemię i stworzyły człowieka. Były one z zaawansowanej technologicznie cywilizacji i to co potrafiło u/Ufo, ludzie traktowali jak magię lub cuda, w związku z czym dla ludzi wydawali się oni być bogami. Na tej podstawie urosły opowiadania i plotki, które z czasem przekształciły się w święte księgi jak np. b/Biblia.

Na początek musielibyśmy być pewni, że jest to możliwe, aby obcy przylecieli na naszą planetę. Musimy znać odpowiedź na podstawowe pytania: Czy u/Ufo istnieje? Czy u/Ufo kiedykolwiek wylądowało na planecie Ziemia? Czy ich technologia jest na tyle zawansowana?

Do końca się nie dowiemy, bo instytucje rządowe kryją wiele tajemnic, ich polityka informacji nie jest otwarta i jasna, mamy do czynienia z tajemnicą państwową (np. wojskową) i informacją szczątkową na podstawie, której media tworzą legendy, a społeczeństwo nie wie jak sobie poradzić z totalną dezorientacją.

Mimo wszystko spróbujmy sobie odpowiedzieć na te pytania…

Czy u/Ufo istnieje? Osobiście uważam, że skoro powstało życie na Ziemi to i równie prawdopodobne jest, aby było też na innych planetach. Generalnie zakłada się, że w naszej galaktyce tylko na Ziemi jest życie i jak dotąd nie udowodniono, aby było gdzie indziej. Pytanie pozostaje: jeżeli na zasadach analogii na każdą galaktykę przypada jedna planeta na której jest życie to ile mamy galaktyk wokół, ile jest odkrytych, ile z nich nadal istnieje, a ile nowych powstało, a światło z nich nadal nie dotarło do Ziemi? Może  jednak w którejś z galaktyk jest życie?

 

galaktyka 2 galaxy 1

galaktyka3 galaxy5

galaktyka 1 Andromeda

(fot. pixabay.com)

Następne pytanie: Czy u/Ufo kiedykolwiek wylądowało na planecie Ziemia? Z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że tak na podstawie świadectw świadków. Jedni w to wierzą czytając b/Biblię np. Księgi Ezechiela, a inni widzieli kręgi na zbożu… Inni wierzą, dlatego, że piramidy i posągi na wyspie Wielkanocnej są takie olbrzymie i obecnie ludzie nie mają technologii, aby je nawet skopiować.

Są też tacy, którzy widzieli dziwne obiekty na niebie, albo spotkali przedstawicieli obcej cywilizacji. Ci, którzy obawiają się, że to w większości prowokacja i manipulacja wojskowa lub medialna – jednym słowem: bujda na resorach, a świadkowie to wariaci… Oni dzielą się na dwie grupy tych co wyśmiewają i ignorują, i tych co gmerają w papierach agencji rządowych i odkrywają dziwne dokumenty jak np. notatka od oficera Guya Hottela, w której pisał o odkryciu rozbitego spodka w Nowym Meksyku i trzech ciałach obcych w środku (proponuje przeczytanie tej noty osobiście http://vault.fbi.gov)

Ostatnie pytanie: Czy ich technologia jest na tyle zawansowana? Na to też nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo nie mamy dowodów i nie możemy porównać naszej technologii. Oczywiście, że możemy po raz kolejny zastosować analogię, skoro Majowie mieli lepszą technologię niż inni współcześnie im żyjący to u/Ufo może też reprezentować wyżej rozwiniętą cywilizację. Uczciwie jest natomiast powiedzieć skoro jakieś odizolowane plemiona  żyły na niższym poziomie to u/Ufo też może.

Popatrzmy na zdjęcia poniżej:

UFO u Egipcjan

UFO u Egipcjan

Piramida w Egipcie

Piramida w Egipcie

Posągi na Wyspie Wielkanocnej

Posągi na Wyspie Wielkanocnej

Posąg na Wyspie Wielkanocnej

Posąg na Wyspie Wielkanocnej

Ufo u Ezechiela

Ufo u Ezechiela

Ufo - figurka Ockham

Ufo – figurka Ockham

Kalendarz Majów

Kalendarz Majów

Twarz na Marsie

Twarz na Marsie

Twarz na Księżycu

Twarz na Księżycu

Kręgi w zbożu

Kręgi w zbożu

Inne kręgi w zbożu

Inne kręgi w zbożu

 

 

Wnioski:

Ufo może istnieć, może próbować nawiązać z nami kontakt, być może nawet odwiedza planetę Ziemia. Ufo może istnieć, może nie nawiązywać z nami kontaktu i nie bywać na Ziemi, bo ma taką samą lub prymitywniejszą technologię niż my i nie potrafi. Nie jesteśmy sami w kosmosie, mogą być od nas lepsi i sprytniejsi, ale również mniej rozwinięci niż my równocześnie.

Mamy do czynienia z manipulacją mediów i rządów, a dla wierzących w u/Ufo społeczeństwo ma w jednej kieszeni szyderstwo, a w drugiej ekspres do wariatkowa. Aby nie być gołosłownym przyjrzyjmy się sytuacji na Marsie.

NASA powołując się na dane pochodzące  z SAMa (skrót od: Sample Analysis at Mars), ogłosili, że w przeszłości na Marsie istniała atmosfera, która uległa zanikowi. Okazało się, że naukowcom udało się wykryć na powierzchni Marsa… związki organiczne. Może to oznaczać – ale wcale nie musi! – że istnieje tam życie.

NASA opublikowała zdjęcia odnalezionej na czerwonej planecie czaszki obcego. Ściągnęła na siebie uwagę i wypowiadała się jak bardzo jej działalność jest potrzebna. Media już je wymierzyły np. rozkład oczodołów i doszły do wniosku, że są to istoty mięsożerne… NASA uzyskała nowe fundusze na badania i w kilka dni później podała do publicznej wiadomości, że czaszka ufoludka okazała się kamieniem.

 

NASA kamień - czaszka ufo

NASA kamień – czaszka ufo

 

Jak wygląda to u/Ufo? Tego nie wiemy, są różne wersje i różne dowody mogą być tak mali jak tajemnicza mumia odkryta na pustyni Atakama w Chile, lub tak wielcy jak mumia Wielkiego Faraona. Większość z nich kojarzy ufo-bogów z olbrzymami o których wspominają źródła mitologiczne z różnych stron świata. Istnienie olbrzymów już udowodniono, o tym już wspominałam w „Gigantycznych pomyłkach”. Zastanawiam się tylko czy olbrzymowie to nasi bogowie – u/Ufo? Powoli generalnie zaczyna się ich utożsamiać gigantów z Annunaki, a Annunaki z bogami-ufo, a może ufo jednak wygląda tak:

 

ufoludki1 ufoludki2

ufo z politykami ufoludki51

ufoludki71 ufoludki 777

 

 

Jest jeszcze tylko  jedna sprawa większość teraz zastanawia się nad autentycznością zdjęć, czy to przez przypadek nie manipulacja, albo prowokacja. To musicie osądzić sami, ale mam małą archeologiczną niespodziankę… A co sądzisz o tych czaszkach odkrytych przez archeologów?

 

UFO czaszka UFO czaszka 2

UFO czaszka 3 UFO czaszka 4

 

 

 

Udostępnij na:

2 Comments

 1. Witam, pare uwag na wstępie :
  Zawsze sie interesowałem tematem UFO i dziwnymi rzeczami nie z tej ziemi ale jakoś brak było nie wiem może czasu a może właściwego źrodła informacji pewnie.
  Jagoda przepraszam ze tak po imieniu :-) ale tak myśle będzie łatwiej wyrazić moje pytanie, twoja strona a szczególnie ten artykuł jest bardzo naprawadzajacy na właściwą drogę jest jak gps w aucie, czy mogę prosić o jakieś informacje jeśli takowe posiadasz, na temat Nibiru i tamtych cywilizacji?

  Dziękuje z góry

 2. admin

  Odrobinę podaję w trzecim odcinku (wg Zecharii Sitchina) i w czwartym (gdzie znaleziono ją w Biblii) , generalnie polecam astrofizyka – Carla Sagana, bo opisał całkiem niezły zestaw narzędzi, które pozwalają sceptykowi przeanalizować nowe naukowe koncepty (tzw „wykrywacz naukowych bzdur”). O Nibiru jest pełno w necie, większość niestety w j. ang… Wg mnie nie udało się udowodnić jej istnienia, pytanie czy ta teoria jest równie ciekawa jak niewiarygodna?

  Pozdrawiam

  Jagoda

  PS. Poczytaj co o tym sądzi Dr. David Morrison.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*