panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

ziemia

4.3 Bogowie nie z tej planety – część III – Cykl – Tajemnice boskich igrzysk.

| 2 Comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Tajemnice boskich igrzysk.

 

W poprzednich częściach próbowałam odpowiedzieć, czy jest w ogóle możliwe, aby obcy z kosmosu istnieli i dotarli na Ziemię. Zakładam, że tak, dla mnie nie jest to jednoznaczne z tym, że musieli być od nas ziemskich istot lepsi i mieć np. lepszą technologię. Po pierwsze nie wiemy, czy u/Ufo ma materialne ciało, lub czy nie mamy do czynienia np. ich hologramem, albo jakimś wcieleniem, tak jak w filmie Matrix to „osobowa wiązka elektryczna” może być pozaziemskiego pochodzenia.

Powody wizyt obcych mogą też być różne, przyjacielskie, wrogie lub nawet przypadkowe. Jeżeli naprawdę wydarzyły się jakieś katastrofy kosmiczne i statki u/Ufo się tu na Ziemi pojawiły, mamy ich pojazdy, czy ciała do przebadania to nie musieli tego planować i nie musieli się tu pojawić, bo szykowali się do jakiejś inwazji, czy coś w tym stylu. To oczywiście nie wyklucza, że przybyli w celach badawczych i nie wyłapują nas do obdukcji czy jako eksponaty do ich galaktycznego zoo.

Nie znamy ani przyczyn pojawiania się u/Ufo, ani ich zamiarów, ani nie wiemy ile „gatunków obcych” nas odwiedza! Zajmijmy się może teraz teoria, która niektórych ludzi najbardziej intryguje. Generalnie zakłada ona, że giganci byli pierwsi na Ziemi, stworzyli człowieka i stali się przez to naszymi bogami. My, jako słabi ludzie musieliśmy się im podporządkować, nie znaliśmy takiej technologii jak oni i to, co oni robili wydawało nam się cudem i magią.

Wg powyższej teorii cywilizacja ludzka powstała i rozwijała się z inspiracji i dzięki „działaniom naziemnych” przybyszów z kosmosu, zwanych w starożytnych przekazach bogami. Jak można się domyślać dla teologów i archeologów raczej nie ma większych koszmarów, jakie śnią się im po nocach, ale my przyjrzyjmy się im z bliska, sami zadecydujcie, czy to jest możliwe.

Ludzie dość często czytając różne książki dochodzą do wniosku, że postacie i miejsca w nich nie są fikcją literacką, ale faktem, który zainspirował autora np. Heinrich Schliemanna na podstawie dzieł Homera, odnalazł legendarną Troję, w której istnienie przecież nikt nie wierzył.

Podobną rzecz zrobił Zecharia Sitchin (autor „12 planeta” czy „Boskie spotkania”), doszedł do wniosku, że informacje zawarte na glinianych tabliczkach, odkrytych w wielu miejscach współczesnego Iraku, nie są żadnymi mitami, lecz opisami prawdziwych wydarzeń. Annunaki, czyli b/Bogowie u Sumerów, przybyli z planety X czyli Nibiru, byli olbrzymimi istotami z krwi i kości, ale nie zawsze byli podobni do ludzi, czasem przypominali hybrydy np. mieli skrzydła jak anioły.

 

annunaki_4 Annunaki_Giants

annunaki_marduk Anunnaki-Warrior

Źródła naukowe nie potwierdzają tej teorii, podobnie jak buntują się przeciwko temu główne religie świata, ale staje się ona coraz bardziej popularna, bo wszyscy o niej mówią  np. Paul Misraki („Istoty pozaziemskie”), Immanuel Velikovsky (Kolizja światów) i oczywiście popularne książki Ericha von Dänikena. Oni nawet „udowadniają”, że da się nawet zinterpretować tak biblię, aby podciągnąć ją pod tą kontrowersyjną teorię, ale o tym znajdziecie w ostatnim odcinku.  Teraz przyjrzyjmy się dokładniej bogom Annunaki.

Generalnie Annunaki oznacza „ten, który przybył na Ziemię”. Zakłada się, że była to najbardziej zaawansowana cywilizacja w naszej galaktyce.  Składała się z kilku „plemion”, a niektóre przybyły na ziemię, ale o tym pisać nie będę. Skupmy się na dwóch plemionach: olbrzymy „Sorianie” (Anunnaki z plemnienia Saurians / Reptoiols / Reptylian) i małe „Szare Zety” (Anunnaki z plemnienia Greys / Zeta Riticula) i dodajmy, że nordycki typ urody ulubiony przez Hitlera to też Anunaki (Anunnaki z plemnienia Agharians / Nordic). Zainteresowanych innymi gatunkami obcych odsyłam do firmy Googel – Google.

Bez względu na to czy myślicie, że to bajka, czy prawda wyobraźmy sobie jak powstali ci bogowie i kto jest uważany za ich przedstawicieli. Ploteczki i bzdury, czy to się dzieje naprawdę?

 

Domniemani przedstawiciele Soran – Reptylianów i ich domniemani krewni.

reptilianie reptylianie_annunaki

Reptilianie_Barak_Obama reptylianie_annunaki_01

Beyonce rihanna

 

Domniemani przedstawiciele „Szarych Zetów” (Greys) i ich domniemani krewni.

Sumerowie UFO_alien_grays_1a

UFO_alien_grays UFO_alien_grays_a

Bush książę

 

Zostawmy teorie spiskowe, czy też nową prawdę objawioną i zatrzymajmy się na tym, dlaczego pewni ludzie utrzymują, że musieli przybyć „niebiańscy bogowie”, aby powstał człowiek?

Generalnie pojawiają się problemy naukowe, aby wyjaśnić powstanie człowieka. Darwiniści twierdzą, że jesteśmy podobni do szympansa, ale tylko w 98 % posiadamy identyczne z szympansem DNA. Powstaje, więc pytanie czy te 2 % genetycznych różnic odpowiada za „lepsze” cechy człowieka np. inną anatomię, 50% większy mózg, wykształtowanie się i używanie języka?

Do tego homo sapiens posiada 46 chromosomów, a szympansy i goryle mają ich 48. Teoria doboru naturalnego nie potrafi wyjaśnić, jak doszło do zaniku dwóch chromosomów i jak mogło to się stać w tak krótkim okresie czasu. No i trzeci problem: jedna z zasad darwinizmu mówi, że “natura nigdy nie wyposaża gatunku ponad potrzeby codziennej egzystencji”. Jaka potrzeba sprawiła, że mózg homo sapiens osiągnął taki poziom rozwoju i złożoności? Jaka była potrzeba wykształcenia takich zdolności intelektualne dla przetrwania gatunku homo sapiens?

Odkąd ludzie wynaleźli genetykę, pojawił się pomysł na wyjaśnienie niewyjaśnionego i zaczęto się zastanawiać, czy przez przypadek w przeszłości nie dokonano genetycznej interwencji. Narodziła się teoria, ze obcy przybyli z nieba i stworzyli nas bawiąc się w genetykę.

 

Dlaczego Annunaki przybyli na Ziemie? Właśnie stąd z planety Nibiru, która podobno wygląda tak:

 

planeta_nibiru planeta_nibiru_3

 

Anunnaki podobno przybyli w poszukiwanu złota, które było potrzebne na Nibiru w celu ochrony zanikającej atmosfery, dodatkowo pozwala na wyzwolenie materialnych przedmiotów z grawitacji (Maurice Gardner), i na leczenie niemal wszystkich schorzeń, a przez to zapewniało długowieczność/nieśmiertelność Anunnaki. Annunaki wylądowali w Zatoce Perskiej, ponieważ tam były największe złoża specyficznego złota (monatomic gold) w morskiej wodzie.

 

Dlaczego uważa się, że Annunaki byli na tyle mocno rozwinięci technicznie, że mogli przybyć na Ziemię. Sadzi się, że odkryto kilka sekretów Annunaki, a najważniejsze z nich to:

 • Annunaki (Sumerowie) posiadali antyczny komputer

Derek de Solla Price stwierdził, że znalezienie to jakby odkrycie jumbodżeta  w starożytnym Egipcie.

Antikytera_1 Antikytera_2

Antikytera_3 Antikytera_4

 

 • Annunaki (Sumerowie) znali elektryczność np. bateria dzbanowa

summerowie_bateria summerowie_bateria_2

bateria_sumeryjska_1 bateria_sumeryjska_2

 

 • Annunaki (Sumerowie) znali się na  astronomii

Sumerowie_astronomia_1 Sumerowie_astronomia_3

Sumerowie_astronomia_4 Sumerowie_astronomia_zodiak

 

 • Annunaki (Sumerowie) znali się na medycynie

medycyna_ sumer_1 medycyna_ sumer_4

medycyna_sumer_2_DNA medycyna_sumer_3_DNA

W sumie to nie wiem kogo bardziej teraz boli głowa mnie od pisania, czy was od czytania i oglądania, czy te dziwne teorie tak po prostu wywołują zawrót głowy. W ramach relaksu proponuje obejrzeć dziwne, zagadkowe,  olbrzymie budowle z różnych stron świata. Mimo, że nie wiemy kto i jak je wykonał to jest co podziwiać…

 

Stonehenge-w-Anglii

Stonehenge-w-Anglii

Kolos-w-Memnon

Kolos-w-Memnon

Kilclooney-w-Irlandii

Kilclooney-w-Irlandii

Posągi-na-Wyspie-Wielkanocnej

Posągi-na-Wyspie-Wielkanocnej

 

 

 

 

 

Udostępnij na:

2 Comments

 1. Nawet jeżeli twz. Reptylianie są wśród nas, to czemu sie tak czają i podstępem tu mieszkają? Przecież mówisz, że maja super zaawansowaną technologia, więc mogą z nas zrobic mięso mielone :) i zabrać co chcą, wiec nie rozumie sensu ich bytu na ziemi w kamuflażu.

  A może się bawią w kotka i myszkę :)?

  • admin

   Ja nie mówię nawet, że oni istnieją, stwierdzam tylko, że niektórzy takie teorie spiskowe snują. Ludzie różne rzeczy mówią. Piszę o tym, bo jest to zastanawiające i ciekawe, czy to tylko bajanie, czy nieudowodniona naukowo prawda. Jedni w to wierzą, a inni się śmieją, a ja się przyglądam co z tego wyjdzie.

   Jagoda

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*