panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

zegar

4. Legendy, czy dowody podróży w czasie?

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Sekrety podróży w czasie

 

Naukowcy doświadczalnie potwierdzili możliwość podróżowania w czasie, ale oficjalnie wszyscy twierdzą, że na tym poziomie techniki i wiedzy jest to niewykonalne w praktyce. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać jak jest naprawdę, bo przyglądając się dowodom, czasem przestaje się dziwić ludziom którzy wierzą, że to możliwe i mam mieszane uczucia.

Zaskakujące są niektóre historie, rzeczy znalezione przy ludziach lub w starych grobowcach, stare zdjęcia na których widać coś czego być nie powinno, jak również dokładność w przewidywaniu przyszłości czy opowiadania po przebytym seansie hipnozy regresyjnej. Z pewnością są to dowody , tylko nie bardzo wiem na co, na wybujałą fantazję, na istnienie światów równoległych, czy właśnie na podróżowanie w czasie.

Niektóre rzeczy mogły się znaleźć przez przypadek i mają swoje logiczne uzasadnienie. Artefakty z grobowców jakkolwiek fascynujące, mogły być podrzucone, aby zmanipulować nasze umysły, równocześnie zbijając kasę na sensacji. Stare fotografie przedstawiające kogoś, kto niby rozmawia przez telefon mogą zastanawiać, ale łatwo wytłumaczyć rękę uniesioną w górę i przyłożoną do ucha. Może ktoś się drapał, może poprawiał staroświecki aparat słuchowy, a może jednak trzymał urządzenie do komunikacji? W komórkę ciężko uwierzyć, bo pamiętam czasy, kiedy był kiepski zasięg sygnału, więc po co im komórka skoro nie było wtedy sieci, byłaby bezużyteczna.

Spójrzcie sami, na filmie z 1948 Fort Apache, uważa się, że Henry Fonda jadąc dyliżansem sprawdza swojego iPhone. A może czyta z notesu?
 

 
To już takie filmy i zdjęcia jak poniżej wydają się bardziej wiarygodne, a przynajmniej zastanawiają?
 

 

 
Na koniec film, który jest najdziwniejszy, pomijając fakt, czy pani poprawia aparat słuchowy czy używa komunikatora typu telefon, to co robią ci faceci w sukienkach?
 

 
Najciekawszy jest ten ostatni, gdyż stawia tezę, iż sobowtóry współczesnie żyjących i te sprzed lat to dowód na odbyte przez nich podróże w czasie.
 

 
Pomijając możliwość, że to czysty przypadek i układ genetyczny, podobno każdy ma swojego soboowtóra, dochodzi jeszcze teoria spiskowa iż za tym stoi w/Wielki b/Brat. Po nim faktycznie można spodziewac się wszystkiego, ale sama kwestia sobowtórów jest fascynująca.

Jest nawet taka choroba zespół Capgrasa, chory uważa, że znani wcześniej ludzie, gwiazdy filmowe i znani politycy, a nawet jej najbliżsi znajomi zostali zastąpieni sobowtórami np. robotami, czy pozaziemskimi istotami. W skrajnych przypadkach zastanawiają sie, czy na pewno oni nie byli odmienieni, albo czują zagrożenie ze strony „podstawionych ludzi”.

Zjawisko sobowtórów jest naprawdę zadziwiające, więc przedstawię tu tylko sobowtórów najbardziej „podejrzanych” o podróże w czasie, a o sobowtórach więcej  znajdziesz w w Najsławniejsze sobowtóry świata, lub Sobowtóry eteryczne i sekrety biolokacji.

Zaczynamy serię zdjęć, które mają świadczyć o podróży w czasie:

Aktor Hank Azaria  i filozof Rudolf Steiner

aktor_hank_azaria_filozof_ rudolf-steiner
Aktor Bruce Willis i generał Douglas Macarthur
Bruce_Willis_gen_Douglas_Macarthur
Brad Pitt i generał Isaac I. Stevens 
brad_pitt_gen_Isaac_I_Stevens
Sylvester Stallone i p/Papierz Grgrzegorz IX
sylvester_stallone
Jack Gleeson i Kaligula
jack_gleeson_caligula
Chuck Norris i Van Gogh 
chuck_noris
Alec Baldwin i Millard Filmore
Alec_Baldwin_Millard_Filmore
John Travolta
john_travolta
John Krasinski
john_krasinski
Adrien Brody i John Locke
john_locke_adrien_brody
Justin Timberlake
Justin_timberlake
 Nicholas Cage
Nicholas_Cage
Rupert Grint iSir David Wilkie
Rupert_Grint_Sir_David_Wilkie
Jack Black
Jack_Black
Glenn Close i George Washington
Glenn_Close_George_Washington
Ellen Degeneres i Henry David Thoreau
Ellen_Degeneres_Henry_David_Thoreau
Maggie Gyllenhaal i Wilder Lane
Maggie_Gyllenhaal_Rose_Wilder_Lane
Rachel Weisz & Miss Lily Elsie
misslyly_elsie_rachel_weisz
Amy Poehler i Cosmopolitan z 1935r.
amy_poehler _cosmopolitan_1935
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*