panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

41. Niespodziewane lekarstwo. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

Szkot nie poszedł z Niną tańczyć, tak jak ona się spodziewała, wyciągnął ją na korytarz, ale nie wrócili do pokoju, tak jak się spodziewała. Szkot zaciągnął ją do łazienki, posadził na ubikacji, zdjął buty, zdarł z niej spodnie i majtki…  Przerżnął ją na podłodze, tak mocno i tak szybko, że Nina po krótkiej chwili zorientowała się, że jego gorąca sperma spływa jej po nogach.

– gdzie masz spódnice… pójdę ją przynieść z twojego pokoju… – powiedział Szkot rozcierając spermę po jej kolanach.

– nie mam spódnicy… używam tylko do tańca i dawniej zakładałam na seks jak ktoś poprosił… – nie skończyła, bo Szkot zasłonił jej buzię swoją wielką ręką.

– cicho… cicho… ciiiiii… no to zrobię ci spódnice! – wziął jej spodnie z podłogi, zębami naderwał nogawki i chwilę targał w rękach  i podał Ninie, nogą podsunął jej buty i majtki, papierem toaletowym starł resztki spermy z jej nóg i odezwał się lekko podniesionym głosem – ubieraj się, a jak zatańczysz jeszcze z kimś to nie będę już taki miły… przyprowadzę tu z powrotem… tu przyprowadzę i zerżnę twój tyłek bez rozgrzewki, a jak będzie trzeba to cię obsikam i jak piesek zaznaczę swój teren!

Nina siedziała bez ruchu na podłodze, wciąż nie dowierzając co się przed chwilą stało.  W końcu Szkot pomógł jej wstać i zaczął ją ubierać.  Nowa spódnica prezentowała się zadziwiająco dobrze, jakby była stylizowana na rozerwane krótkie spodenki. Nina chwyciła go pod rękę i pomyślała – lubię takich zazdrosnych tatusiów – i wrócili na salę.

Wrócili od razu na parkiet…  grali Rasputina Boney M: RA RA RASPUTIN, Russia’s greatest love machine, It was a shame how he carried on… (ra ra Rasputin, największa rosyjska maszyna miłości, to wstyd co on wyprawiał…)

Okazało się, że Szkot nie jest  wyrobionym tancerzem, ale znał sporo podstawowych kroków i obrotów, do tego pięknie się poruszał w takt muzyki. Nina była zaskoczona, że tak wielkie ciało płynie po parkiecie z takim wdziękiem i szybko zapomniała się w jego ramionach. Wypili kilka drinków i prawie całą noc tańczyli ocierając się o siebie nieprzyzwoicie gorąco.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .