panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

42. Szkocka krata. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

Leżeli na łóżku, spoceni i wtuleni w siebie. Dzisiaj wyjątkowo dali czadu, kochali się długo i namiętnie. Szkot zaczął bardzo delikatnymi pocałunkami i pieszczotami, ale później rżnął Ninę na dwie dziurki godzinami, więc teraz ledwie mogła się ruszać i leżała skulona pod jego pachą, ciężko oddychając jak po maratonie. Szkot pytał, kiedy może znów przyjechać, ale Nina zaczęła się wykręcać, nie chciała się z nim spotkać za dwa dni…

W końcu wyszedł, a Nina wciąż leżała w łóżku i myślała o nim intensywnie. Spotykali się coraz częściej, aż Nine zaczynało to niepokoić. Wydawało jej się, że za bardzo się do Szkota przywiązuje i  za bardzo czeka na telefon od niego, na maila i kolejne spotkanie. On też chyba coraz bardziej zaniedbywał żonę, a w każdym razie miał więcej interesów do załatwienia w okolicach zamieszkania Niny.

– cholera, muszę coś z tym zrobić – Nina siadła do komputera i wystukała nazwę polskiego czata do wyszukiwarki – pogadam z nowymi ludźmi, może nawet poszukam sobie drugiego kochanka, to może odwróci moją uwagę… może jak facet będzie z Polski, to znajomość nie będzie się tak zacieśniać… może będzie bezpieczniej… Cholera, chyba będę musiała skończyć ze Szkotem… może będzie mi łatwiej jak poszukam sobie kogoś innego… może przynajmniej nie będę sama jak wreszcie nadejdzie ten dzień… Szkoda panie Szkocie, że nie mogę się w tobie zakochać! Szkoda, że masz żonę i dzieci… Szkoda, że ja już nie umie i nie chce kochać…

Nina zaczęła klikać z facetami, jedni byli mili, a drudzy nie, niektórzy nawet ją wkurzali, skakała z kwiatka na kwiatek, szybko zamykając stare i otwierając nowe okienka, ale przynajmniej zajęła czymś ręce i nie myślała o swoim szkockim kochanku.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .