panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

44. List. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

Nina szybko napisała email od Pachnącego, bo jakoś za bardzo się dopytywał, czemu ostatnio tak zniknęła bez pożegnania.

W nocy kompa wyłączyłam, bo musiałam… mokro się zrobiło i musiałam popływać… Ciekawe jak pan to zrozumie? …. nie wiem…. jak będzie chciał to zgadnie czy rozpłynęłam się w myślach, czy się spociłam, a może było mi mokro w majtkach, czy w wannie, czy w basenie, czy w oczach… teraz  sobie sam pan musi odpowiedzieć…. pani tylko może powiedzieć, ze po szklance zimnej wody, nie chciała zimnego prysznica, wiec wskoczyła do wody…tak czy owak swego dopięła i miała wodę miedzy nogami… a pytania, które pozostają czy woda była ciepła czy nadal zimna? I jak głęboko pani wskoczyła po kostki, przed pępek, czy po uszy…

Trzymaj się ciepło, wpadnij jak będzie ci po drodze…

Nina włączyła laptopa i zalogowała się na czata. Pan Pachnący zaczepił ją dość szybko i opowiadał jak ściąga jej majtusie i smyra języczkiem wszystkie zakamarki jej muszelki. Nina wyłączyła wszystkie inne okienka i poddała się szeptom Pachnącego. Było jej dobrze, tak sprośnie z nim klikać i nabierała coraz większej ochoty, aby się z nim spotkać jak będzie w Polsce.

Nina miała ochotę nie tylko na spotkanie, ale i na intymną zabawę, postanowiła, więc częściej z nim mailować i zaproponować rozmowę na skype. Bardzo chciała usłyszeć jego głos i przekonać się jak bardzo sobie nawzajem przypadną do gustu. Jak przyjdzie stosowny moment, to czas pokaże, jak rozwinie się ich znajomość.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .