panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

45. Odwiedziny Szkota. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

Szot znów pojawił się niespodziewanie w jej mieście, znów miał jakieś ważne interesy, ale przesiadywał większość czasu u Niny, wracał do hotelu, gdy Nina szła do pracy, a czasem nawet zatrzymywał się u niej. Nie zbyt często, nie lubił jej chłopców i bał się zostać sam z psami w domu, a Nina nie była zachwycona, gdy psiaki za długo przebywały same w ogrodzie.

Odwoził i przyjeżdżał po Ninę do szpitala i często wydzwaniał, albo słał smsy, aż Ninę czasem kociło, aby mu zwrócić uwagę, że na za dużo sobie pozwala. Nigdy jednak tego nie zrobiła, bo było jej z nim dobrze i polubiła tą jego nachalność. Dużo razem jeździli, chodzili na tańce, więcej rozmawiali i ich życie przestało się kręcić tylko wokół seksu, chociaż ten wydawał się być coraz lepszy. Znali swoje czułe punkty i ulubione pieszczoty, coraz lepiej sobie cieleśnie dogadzali.

Oboje uwielbiali klasyczny seks, w coraz bardziej urozmaiconych pozycjach i nietuzinkowych miejscach. Szkot coraz więcej ją języczkiem dopieszczał, a Nina miała ogromna satysfakcję jak mocno ją rozpalił nim dobrał się do jej dupki. Podobało jej się to jego pokrzykiwanie, aby darła się głośniej i trzęsła tyłeczkiem jak go posuwał.

Czasem nawet byli tak zaangażowani, że nie słyszeli, kiedy jej chłopcy zabierali psy na trening. Później Nina tylko widziała ich głupie uśmieszki, albo słyszała uszczypliwy komentarz, że nie tylko oni lubią przez drugą dziurkę… Zastanawiała się, wtedy jak oni się zorientowali, że Szkot rżnie ją przez pupę, ale widocznie odgłosy były jednoznaczne, więc szybko dała sobie spokój.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .