panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

47. Zachcianki Szkota. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

Gdy tylko weszli do nowego klubu Szkot odruchowo rozglądał się za łazienką. Wyrobił już sobie taki zwyczaj, że nim zaczęli tańczyć to brał ją do toalety zaznaczał swój teren. Nina sama nie wiedziała, czy powodował nim strach, że będzie tańczyła z innymi, czy spodobało mu się tak demonstrować jego przynależność.

Ninie w sumie podobały się te szybkie numerki, to na podłodze, to na toalecie, to opieranie o byle co, drzwi i ścianę czy umywalkę. Szkot był wtedy napalony i bardzo władczy. Szybko i mocno ją pieprzył, prawie gwałcił i rozsmarowywał kutaskiem spermę po jej udach i kolanach. Czasem dłużej rozsmarowywał niż ją rżnął, na koniec całował jej cipkę i wycierał spermę papierem toaletowym, pomagał jej doprowadzić ubranie do porządku i szli tańczyć.

Czasem w hotelu, jak nie było wiadomo czy pójdą tańczyć, albo dla kaprysu też brał ją do łazienki. Pieprzył wtedy Ninę dłużej z reguły w kilku pozycjach, a po rozsmarowaniu spermy na nogach, lizał jej cipkę i dopieszczał palcami. Zanosił pod prysznic lub wsadzał do wanny i mył dokładnie. W wannie czasem przeleciał ją drugi raz.

Kilka razy się zdarzyło, że po dokładnym wyruchaniu i wylizaniu cipki, Szkot wystawiał swojego fiutka w jej stronę i lał jej miedzy nogi, wtedy to już tak się nakręcił, że brał Ninę nieumytą i obsikaną na podłodze. Pieprzył ją tak godzinami raz przez jedną, a raz przez drugą dziurkę. Nina śmiała się z niego, że robi się zboczony, ale ochoczo pozwalała mu na takie zabawy.

W sumie to ciepłe kropelki lecące po cipce sprawiały jej przyjemność, a najfajniejsze było to, że kochali się bardzo długo i Nina nie mogła się później ruszać, a on brał ja na ręce, pakował pod wodę i mył, wycierał, a na koniec zanosił do łóżka i zamawiał jedzenie do pokoju. Jedli wtuleni i szeptali do siebie czule. Szkot zajmował się nią wtedy strasznie czule i czasem w nocy nawet zanosił ją do łazienki.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .