panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

48. Dylemat. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

Nina sporo czatowała na necie, ale rzadko odbierała zaproszenia od innych facetów, ale jak nie było Wysokiego i Pachnącego to chętnie rozmawiała z każdym. Coraz częściej miała wrażenie, że Pachnący się podszywa i klika do niej pod innymi nikami. Trochę ją to martwiło, a trochę śmieszyło, czyżby Pachnący ją sprawdzał, czyżby naprawdę bywał zazdrosny, kiedy ona myślała, że tylko tak pisze dla jaja. Ostatnio z resztą coś zgrzytnęło miedzy nimi i aż pan Pachnący wysłał jej maila, czy może mu to jakoś wybaczyć i czy mogą spróbować. Nina już dawno mu to zapomniała i nawet martwiła się czy się odezwie, za bardzo go polubiła, aby ta znajomość miała się tak szybko skończyć.

Jedyne co ją niepokoiło, to to głupie uczucie, że czasem nie rozmawia z Pachnącym tylko z jego bliźniakiem, zaczęło narastać w jej głowie. Szczególnie po rozmowie z pewnym Słodkim panem, który okazał się lubić tą sama dziedzinę sportu, co jej Pachnący i dziwnym trafem też klikał z Niną na pan-pani. Postanowiła napisać list, więc siadła do laptopa i wystukała. Zawahała się, do którego pana list skierować, więc wysłała go do obu panów, do Pachnącego i do Słodkiego.

Dzień dobry panu

Pani teraz wyjeżdża, bo pani oprócz tego, że czatuje i tańczy …to również pracuje i psy rasowe hoduje i teraz musi się spakować na jutrzejszą wystawę…  a jak wróci to będzie miała dla pana czas.

Pani bardzo dba o szczegóły i jest na niektóre bardzo wyczulona… ników, imion nie rozpoznaje, ale doskonale poznaje czy z kimś już konwersacje prowadziła, łapie słowa styl i rytm wypowiedzi , błędy, literówki, nawet styl interpunkcji lub jej brak….  sama specjalnie lub w uniesieniu jak muzyka za głośno gra to takie błędy robi.

Pani kocha muzykę i z prędkością światła wszystko kojarzy najlepiej z piosenka lub utworem muzycznym… A ta pani muzykę kocha, słucha i zawsze pamięta.

Pan powinien wiedzieć, że pani nie pamięta czyjegoś nika, ale jego melodie pozna już po kilku linijkach, rozpozna nawet jak lawiruje miedzy wierszami, bo nie chce powiedzieć albo czegoś o tej pani nauczyć…  w szumie też się da muzykę usłyszeć a jak pan nie wierzy to pan posłucha kiedyś Wolnej Europy… Pani tez rozpozna fałszywa piosenkę, albo miksowany kawałek…

Pani to wyczuje to na odległość i będzie ostrożna, powściągliwa i to tylko kwestia czasu za nim rozszyfruje. Pani pisać umie i jak pan wie jest w tym niezła i czytać miedzy wierszami uwielbia i czyta nieźle miedzy wierszami jak ich jest za mało to prosi o więcej… i pani jak tylko chce to potrafi czytać i pisać bardzo szybko… nawet po angielsku…

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .