panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

zbrojenia_militaria

49. Prewencyjne wszystkich pozamykać do ciupy jak w Ameryce? (FEMA camps, drony szpiegowskie) – Cykl – Prawdy Zdumiewające.

| 4 Comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Prawdy Zdumiewające.

 

Zaczyna mnie coraz bardziej niepokoić ta gadka o generalnym zaostrzeniu środków walki z terroryzmem. Czyżby u/Unia szykowała zamach na naszą wolność, wzorując się na przykładach rodem z Ameryki? Oby nie, bo wybudują na FEMA camps i pozamykają w obozach nim nawet pomyślimy, aby się zbuntować!

W Ameryce obowiązuje Bill of Rights, co wydawałoby się powinno gwarantować nienaruszone prawo wolności, ale okazuje się, że w ramach Narodowego Defense Authorization Act (HR 1540) , podpisane przez prezydenta Obamę w dniu 31 grudnia 2011, możesz być aresztowany i przetrzymywany bez adwokata lub sądów, w sumie na zasadzie domniemania, że w przyszłości możesz popełnić przestępstwo.

HR 1540 pozwala na zatrzymanie obywateli amerykańskich bez śladu i została wprowadzona do ustanowienia tzw. „obozów internowania” Daje to rządowi bezprecedensowe uprawnienia nadzoru i egzekwowania w imię powstrzymania terroryzmu.

Sporo tych FEMA camps już mają, tak patrząc na mapę to, aż trudno uwierzyć! Jedne wyposażone w wielkie baraki, a inne w przyczepy kampingowe – wszystkie jakoś nie przypominają mi więzienia tylko obozy koncentracyjne! Zobaczcie sami jak to wygląda na mapa i zdjęcia FEMA camps poniżej.

 

FEMA_camps_map_USA FEMA_camps_USA_1

FEMA_camps_USA_2 FEMA_camps_USA_3

FEMA_camps_USA_4 FEMA_camps_USA_5

FEMA_camps_USA_6 FEMA_camps_USA_7

FEMA_camps_USA_8 FEMA-camps-Guantanamo-Bay

 

Rząd Obamy ma do dyspozycji akty prawne, które pozwalają mu „zarekwirować” wszystkie krajowe zasoby, w tym żywność i wodę, energię i transport, nawet w czasach pokoju. Prezydent Obama chyba ma obsesję na punkcie przecieków do prasy, bo okazuje się, że oczekuje od swoich pracowników zgłaszania „podejrzanych działań”, lepiej od razu czytaj około 2,5 miliona federalnych pracowników w pełnym wymiarze godzin ma donosić.

Coś mi to przypomina? Tak, był taki fim, w którym mieli departament precrime, do zatrzymywania obywateli nim zdążą popełnić przestępstwo! Coraz więcej filmów since-fiction realizuje się na moich oczach!

 

 

Aktualna działalność w Departamencie Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DHS) wydaje się potwierdzać przygotowania do realizacji tego planu, pewnie dlatego DHS zakupiło 1600000000 pocisków w 2011? To jest ponoć dwadzieścia razy więcej niż ilość kul zużytych w wojnie w Iraku! Dlaczego DHS wysyła tysiące ciężko opancerzonych pojazdów bojowych i narzędzi, do miast i miasteczek w całej Ameryce rzekomo do wykorzystania przez siły policyjne?

Do tego Biuro Federalne ciągle kupuje sznury i łańcuchy, remontuje kolej, dostarcza coraz więcej uzbrojonych samochodów policji. Sprawdź aktualne zapotrzebowanie na stronie FedBizOpps (www.fbo.gov), szczególnie poświęcenia uwagi warte są kontrakty kolejowe, dokąd i kogo będą wywozić?

A może te sterty plastikowych trumien mają coś z tym współnego? Te trumny są bardzo duże, czyżby zamierzano w nich pochować kilka osób na raz? Do jednej zmieszczą sie 3-4 ciała.  Pola pełne tych czarnych pudeł są zlokalizowane w pobliżu obozów FEMA, czyżby chciano je mieć pod ręką?

 

FEMA_camps_USA_trumny_1 FEMA_camps_USA_trumny_2

FEMA_camps_USA_trumny_3 FEMA_camps_USA_trumny_4

FEMA_camps_USA_trumny_5 FEMA_camps_USA_trumny_6

FEMA_camps_USA_trumny_7 FEMA_camps_USA_trumny_8

 

 

 

Z raportu DHS Amerykanie są zatrzymywani, ponieważ są uważani za potencjalnych terrorystów, ponieważ posiadają przekonania i ideologie, np:

„Jest skrajnie nacjonalistyczny (w przeciwieństwie do międzynarodowej orientacji ) ”

” Anty – światowy ”

” Podejrzewa o scentralizowanie władzy federalnej ”

” Czci indywidualną wolność ”

” Wierzy w teorie spiskowe ”

„Przekonanie, że czyjeś osobisty i / lub krajowy sposób na życie ” jest atakowany ”

„Wiara w potrzebę być przygotowany do ataku albo uczestniczenie w paramilitarnych przygotowaniach i szkoleniach lub Survivalism ”

” Nakładają ścisłe założenia religijne lub przepisów dotyczących społeczeństwa ( fundamentaliści ) ”

” Antyaborcyjni ”

„Christian”

„ Weteran”

Weteranie i chrześcijanie na liście obserwacyjnej domniemanych terrorystów? I tak pewnie prawie wszyscy są monitorowani przez rząd przez PRISM (grupy , które monitorują rekordy telefonów, e-maili i stron internetowych amerykańskich obywateli bezprawnie)!

Coś się szykuje w niedalekiej przyszłości, bo w prasie można już znaleźć ogłoszenia na posady klawiszy w obozach FEMA. Są też organizowane szkolenia , tak jak to w 2012 zorganizowano treningi dla pracowników FEMA cams w Missourii!

 

Fema_cams_szkolenie_USA_Missourii_1 Fema_cams_szkolenie_USA_Missourii_2

 

Ale co się dziwić, HR 658, Modernizacja i FAA Air Transport Safety Improvement Act, uprawnia do korzystania z 30000 szpiegowskie dronów nad Ameryką do 2015 roku!

30 tysięcy dronów latających nad głową, przyglądając się co robi Ameryka!? Z jakiego powodu potrzebny jest 24/7 nadzór obywateli? Chyba tworzą państwo policyjne i to potrzebne im jest do „walki z terroryzmem”

 

 


 

 

W USA wszędzie latają te szpiegowskie drony, tutaj w UK też, i z tego co wiem w PL też ich sporo kręci sie na niebie. Nowych wciąż przybywa, dotacje na drony w policji  coraz wyższe. Przyjrzyjcie się dobrze jakich mamy aniołów stróżów w/Wielkiego b/Brata, tuż nad naszymi głowami!

 

policyjne_drony_1 policyjne_drony_2

policyjne_drony_3 policyjne_drony_4

 

Przyjrzyjcie się dobrze jak na niebie zobaczycie coś podejrzanego. Może to te cholerne drony, a nie żadne Ufo jak nam próbują niektórzy wmówić!

 

drony_Dragonfly_1 drony_na_niebie

 

Nic się nie martw, na razie się czają, zbierają dane i obserwują, coś tam pewnie planują, ale jeszcze nie jest tak źle. Zaczniemy panikować jak zatrzymają na ulicy bez powodu,  jak będą upierać się na próbkę DNA bez podania przyczyn i machania nakazem, lub zgarną, aby założyć chipa

 

 

 

Udostępnij na:

4 Comments

 1. To się w głowie nie mieści, przesadzasz

 2. To jest przerażające!!!

 3. Have you ever thought about creating an ebook or guest authoring on other sites?
  I have a blog based upon on the same subjects you discuss and would really like
  to have you share some stories/information. I know my subscribers would enjoy your work.
  If you are even remotely interested, feel free to shoot
  me an e-mail.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*