panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

łańcuchy_niewolnictwo

5. Masowe działania psychotroniczne – HAARP, GWEN i inne do nich podobne stacje na świecie – cykl – Kontrola umysłu

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki w cyklu – Kontrola umysłu.

 

W kwestii kontroli umysłów nie można pominąć, ani HAARP, ani GWEN, ani tym podobnych urządzeń, o nich pisałam już wielokrotnie, ale dziś pod innym kątem i w dużo szerszym zakresie.

„Sercem projektu będzie opracowanie unikalnej funkcji podgrzewania jonosfery, pozwalającej na przeprowadzenie pionierskich eksperymentów, wymaganych, żeby adekwatnie oszacować możliwość wykorzystywania technologii modyfiko­wania jonosfery dla celów Departamentu Obrony.” – Departament Obrony USA.

Natychmiast nasuwa się pytanie: a jakie cele stawia przed sobą departament obrony? Czy są to cele tylko militarne, czy także cywilne? Niby wszystko owiane tajemnicą, ale wiadomo, do czego można go użyć. HAARP jest fazowym układem antenowym, który może skupiać energię i podgrzewać atmosferę, a ponieważ można za pomocą niego sterować promieniami energii, można go zastosować go do celów wojskowych.

Jaką siłą dysponuje to urządzenie? Wg Eastlunda HAARP: „Całkowite zapotrzebowanie na moc wzrasta od 1 Gigawata do 10 Gigawatów rzeczywistej mocy emisji, a w dalszych planach, aż do 100 Gigawatów. Transmisja przez 1,5 godziny z największą proponowaną mocą równałaby się energii bomby wodorowej.” Więcej takich zdumiewających kukułek znajdziesz w samym opisie patentu Eastlunda na HAARP – US patent nr. 4,686,605 na HAARP

Sposobów wykorzystania HAARP jest długa lista od zmieniania trajektorii lotu pocisków, śledzenie wielu obiektów na raz, modyfikacja pogody od wywoływania zorzy polarnej i piorunów uderzających w ziemię do katastrof pseudo naturalnych jak sztucznie wytworzone trzęsienia ziemi. Sporo już na ten temat mówiłam, a dziś rzucam tylko cytatami z wypowiedzi Eastlunda (cytaty z pochodzą z „HAARP – Broń ostateczna” – Jerry E. Smith)

„Ten wynalazek charakteryzuje się fenomenalną różnorodnością możliwych sposobów jego rozwinięcia w przyszłości. Jak wspominaliśmy wcześniej, nisz­czenie, wytrącanie z kursu lub uszkadzanie pocisków czy pojazdów latających może doprowadzić do tego, że (…) rozległe regiony atmosfery uniosą się na niezwykle dużą wysokość, tak aby pociski napotkały niespodziewany i nieprzewidziany opór, który doprowadzi do ich zniszczenia lub wytrącenia z kursu. Manipulowanie po­godą jest możliwe między innymi dzięki modyfikowaniu przepływu prądów wia­trów w górnych warstwach atmosfery poprzez tworzenie chmur cząsteczek atmosferycznych, działających jak soczewki lub inne urządzenie skupiające (…)”

(…) może spowodować (…) całkowite zakłócenie łączności nad roz­ległymi obszarami Ziemi (…) zakłócając nie tylko łączność naziemną, ale także powietrzną i morską (zarówno na powierzchni, jak i pod powierzchnią morza)(…) modyfikacje pogody (…) poprzez zmianę absorpcji promieniowania słonecz­nego (…) koncentracja ozonu, azotu i tym podobnych gazów może się znacznie zwiększyć.”

Na górze HAARP, a na dole GWEN, bo przecież GWEN to system łączności, który  działa w bardzo niskiej częstotliwości (VLF), transmisji od 150 do 175 kHz. Zakres ten wybrano ze względu gdyż te fale, mają tendencję do trzymają się podłoża, a nie promieniują w powietrzu. Ten sygnał spada wraz z odległością, ale pojedyncza stacja GWEN  może transmitować dookoła na odległość 250 do 300 mil. Cały system GWEN składa się z około 300 stacji rozmieszczonych w Stanach Zjednoczonych, a każda ma wieżę od 300-500 metrów wysokości. Odległość pomiędzy stacjami wynosi od 200 do 250 mil od siebie, tak, aby obejmować sygnałem cały teren.

Według Air Force fale ELF (takie jak emituje HAARP) mają wiele zastosowań: „do radzenia sobie z grupami terrorystycznymi, kontroli tłumu, kontrola naruszania bezpieczeństwa w instalacjach wojskowych i  wszelkich technik przeciwpiechotne wojny taktycznej.” Air Force stwierdza: „Systemy elektromagnetyczne byłyby wykorzystywane do produkcji od  łagodnych do ciężkich zaburzeń fizjologicznych lub percepcyjnego zniekształcenia lub dezorientacji. Są ciche i środki ich zastosowania mogą być trudne do opracowania. ” (Air Force Review of Biotechnology 1982 r.)

Czyli są zdolne do wprowadzenia kontroli umysłu, a zostało to wypróbowane np. w latach 1980 i 1984 w Anglii do tłumienia protestów np. demonstracji Greenpeace w Greenham Common. Skutki? U ludzi pojawiły się oparzenia skóry głowy, senność, napady czasowego paraliżu, wadliwej koordynacji mowy, niewydolność krążenia. Oczywiście Ministerstwo Obrony zaprzeczało, MOD (The Ministry Qf Defence) powiedział, że objawy rzeczywiście pasują do użycia sygnału elektromagnetycznego, ale takie natężenie jest niezgodne z brytyjskimi wytycznymi, nikt by ich nie złamał, więc musi to być kłamstwo (Jasne, musi! Przypadki eksperymentów na ludziach zawsze muszą być kłamstwem.)

Kontrola umysłu najczęściej wynika z poglądu, że świadomość jest wytworem mózgu. Dr Jose Delgado był jednym z głównych zwolenników tego punktu widzenia, dla niego umysł istniał tylko w mózgu, a jego istnienie  w niezależny sposób było nonsensem. Dr Jose Delgado odrzucał koncepcję woli i zapewniał, że operacje elektryczne mózgu mogą być ustawiane i kontrolowane w celu kontroli zachowania populacji. Poglądy Delgado świetnie pasują do Nowego Porządku Świata, a jego doświadczenia to złoty  środek do osiągnięcia wyznaczonych celów kontroli absolutnej ludności. Dzięki nim wiemy, że ludźmi można łatwo manipulować za pomocą środków elektronicznych!

GWEN był wzniesiony na 15 lat, od początku zakładano, że system zostanie zastąpiony przez system łączności satelitarnej MILSTAR. System MILSTAR rzeczywiście został wdrożony na początku lat 1990, a GWEN został oficjalnie wyłączony jesienią 1998 roku. HAARP też kilkakrotnie zamykano, w maju tego roku zapowiedziano, że wyłączą go na zawsze właśnie do końca 2014r i co rok się prawie skończył, a tu cisza!

Pytanie tylko czy wyłączono wszystko na pewno, czy jednak nie, bo kto chce zrezygnować  z posiadania takiego narzędzia w ręce? Można włączyć jak zajdzie potrzeba?! A może postęp technologiczny w temacie komputerów, komunikacji elektronicznej, nanotechnologii, bio-chipów i wraz z kontrolą jednego centralnego komputera Beast wystarczy, już wieże nie są potrzebne?

Zobaczymy, czy HAARP wyłączą, czy na zawsze i kto im w to uwierzy.  Najlepiej to niech wszyscy uwierzą, że to bzdury, a Ci co zastanawiają się, czy takie wieże mogą kontrolować ludzki umysł na łeb upadli i nasłuchali się teorii konspiracyjnych. Jasne niektóre teorie spiskowe nigdy nie umierają, dlaczego? Może za dużo w nich prawdy…

 

 

***

Warto pamiętać, że systemy typu HAARP mogą działać osobno lub wspólnymi siłami z podobnymi stacjami nadawczymi. Większość ludzi uważa, że działalność samodzielna to raczej już przeszłość, jak rosyjski dzięcioł, obecnie liczy się współpraca, aczkolwiek zostanie ona szybciutko zerwana, gdy zajdą potrzeby militarne. HARRP dzisiaj ma swoich sprzymierzeńców, małych i dużych, wspierają go nawet zwykłe stacje radarowe.

Zmiany pogody i trzęsienia ziemi są tego najlepszym przykładem. Na radarach pojawiają się, co jakiś czas dziwne kręgi. Dutchsinse analizowało je i podało do wiadomości, że w środku tych okręgów znajdują się olbrzymie nadajniki radiowe, które mogą być elementami broni pogodowo – tektonicznej, a z pewnością działają wspólnie z sieciami anten nadawczych HAARP.

Dutchsinse podaje opis takiego nadajnika, który wykorzystuje dolną, przewodzącą partię jonosfery jako antenę i pracuje na wysokich częstotliwościach 2-10MHz. Szczególnie groźne są przecież fale o częstotliwości 2.4 MHz wywołujące trzęsienia ziemi, np. to w Japonii. Fale o innych długościach mogą służyć do modyfikacji pogody – wywoływania huraganów lub też blokowania rozwoju chmur w danym regionie.

Benjamin Fulford ujawnił informacje na temat gróźb zastosowania broni tektonicznej wobec Japonii. Twierdzi, że byłym Minister Finansów Japonii Heizo Takanaka przekazał kontrolę nad japońskim systemem finansowym grupie amerykańskich i europejskich oligarchów, gdyż minister Takanaka zmuszony został groźbami użycia przeciw Japonii „maszyny do wywoływania trzęsień ziemi”. Oczywiście trudno jest udowodnić sztuczne wywołanie trzęsienia ziemi, ale o to chodzi, aby wszyscy biorący w tym udział mieli czyste rączki. Chyba nikt nie spodziewa się, że nagle ogłoszą oświadczenie w stylu „jak za pomocą HAARP możemy zatrząść światem”, a doświadczenia jak wywołać trzęsienie prowadzono w ramach projektu Seal już w okresie II wojny światowej.

Wybaczcie, ale nie będę tematu rozwijać dalej, bo chcę się skoncentrować na ich wykorzystaniu do kontroli umysłów, zainteresowanym kręgami HAARP ujawnianymi przez radary polecam poszperanie na stronie Dutchsince a modyfikacjami pogody na stronę Stowarzyszenia Modyfikowania Pogody www.wtwma.com

Systemy podobne do HAARP? Np. chiński system Meridian Space Weather Monitoring Project, czyli oficjalnie projekt badań naukowych na temat monitorowania pogody kosmicznej, zaproponowany przez kilka instytutów badawczych i uniwersytetów w Chinach, który został zatwierdzony przez rząd chiński.

Badają pogodowy łańcuch przyczynowo skutkowy w przestrzeni słonecznej, wywołujący katastrofy na terytorium Chin, aby wspomóc bezpieczeństwo działań w przestrzeni kosmicznej np. projekt stworzenia systemu monitorowania naziemnego (15 stacji wzdłuż długości geograficznej 120 ° E i 30 ° szerokości geograficznej N + niezbyt jawne dyskusje z przedstawicielami Rosji i Australii, i innych krajów powiązanych z ta lokalizacją).

Meridian niestety oznacza równocześnie możliwości monitorowania przestrzeni środowiska na całym świecie. Urządzenia mogą być użyte jako standardowe radary, ale mogą więcej, jak zwykle to co oficjalnie podane do wiadomości to czubek góry lodowej.

Ciekawy  jest tez inny sytem podobnych do HAARP, czyli EISCAT – międzynarodowa organizacja badawcza pracuje trzy niespójnych systemach radarowych (rozrzut 931 MHz, 224 MHz i 500 MHz) mieści się w północnej Skandynawii. Program jest finansowany i prowadzony przez rad badawczych Norwegii, Szwecji, Finlandii, Japonii, Chinach, Wielkiej Brytanii i Niemiec (łącznie EISCAT Associates.) Układ  anten zapewnia dużą moc i pracujące w wysokiej częstotliwości (HF).Nadajnik jest zdolny do dostarczania do 3600000 Wattsa do systemu 180  anten dipolowych rozmieszczonych w prostokątnej płaskiej matrycy.

Jak HAARP nadajniki EISCAT mogą pracować w dużym zakresie od 3,85 do 8 MHz, ale EISCAT wykorzystuje przypisane  mu częstotliwości 4,04, 4,544, 4,9128, 5,423, 6,77, 6,96, 7,1, 7,953 MHz. Ciężka sprawa dostroić HAARP w USA, i EISCAT po drugiej stronie planety w Norwegii, ale niektórzy twierdzą, że krótkofalowki w/Wielkiego b/Brata mają zasięg ponad bieguny, dla mnie to trochę nie realne, aby HAARP mógł przeskakiwać do odbioru sygnałów EISCAT. Zresztą sprawa EISKAT się bardzo komplikuje. Wyglada. że HISCAT z 350 MW będzie największym po HAARP. Placówka HISCAT jest w  budowie w Szwecji i ma korzystrać z odnowionych części z EISCAT, więc powoli możemy wykluczyć HISCAT.

Wymieniać dalej? A HIPAS (High Power Auroral Stymulacja) ? Obserwatorium jest jonosferycznym grzejnikiem, który może emitować 70 MW ERP na obu pasmach 2,85 MHz lub 4,53 MHz. Zlokalizowano go 30 km na północny wschód od Fairbanks na Alasce (Two Rivers, 64 ° 52 ’19 „N szerokości i 146 ° 50′ 33” W długości geograficznej) i działa przez cały rok. HIPAS obsługuje laboratorium fizyki plazmy UCLA.

Sura – jonosferyczny grzejnik w pobliżu miasteczka Wasilsursk około 100 km na wschód od Niżny Nowogród (położenie geograficzne 56.13Â ° N / 46.10Â ° E) Rosyjski grzejnik, podobny ma zasięg jak amerykański HAARP  190 MW mocy promieniowanej (ERP) na krótkich falach. Zakres częstotliwości  wynosi od 4,5 do 9,3 MHz. Obiekt składa się z trzech 250 nadajników kW  i 144  dipolowych anten w tablicy o wymiarach 300 mx 300 m. SURA obsługiwana jest przez instytutu badawczy NIRFI w Niżnym Nowogrodzie.

Obserwatorium Arecibo zbudowany w 1962 roku? Przetwornik radaerowy działa przy stałej częstotliwości środkowej 430 MHz, o maksymalnej przesyłanego pasma 1 MHz. Dwa Litton L-3403 i L-5773 działają równolegle w postaci zrównoważonego wzmacniacza mocy z rozdzielacza 90 stopni na wejściu i dużej mocy o 90 stopni na wyjściu sumatora, aby zapewnić maksymalną całkowitą moc piku impulsu 2,5 MW. Pozwala na podwójne działanie wiązki („dual radar”) działanie, równowartość dwóch radarów skierowane w różnych kierunkach. Maksymalna średnia moc wyjściowa wynosi 150 kW. ”

Pozwólcie, że na koniec wstawię mapkę przypuszczalnej lokalizacji sytemów anten HAARP-podobnych wg www.rense.com. Wydaje się ciut przesadzona,  bo zasadniczo istnieją  dwa rodzaje źródeł promieniowania.Pierwszy to nadajniki ULF / ELF których wygląda, że jest tylko 6, ( 2 w Rosji + 2 w Stanach Zjednoczonych + 1 w Wielkiej Brytanii + 1 Francji)  inne  grzejniki jonosferyczne z dostępem doNorthern Polar Auroral Electrojet ( tzw. „północny układ”) które mogłyby modulować elektroprojet na odpowiedniej częstotliwości (w grę wchodzą 4 możliwe urządzenia, HISCAT w Szwecji, HAARP na Alasce, EISCAT w Norwegii i małe HIPAS  w Fairbanks na Alasce.)

 

mapa_HAARP
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*