panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

50. W hotelu u Szkota. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

Pokój hotelowy był wyjątkowo duży i jasny. Nina siadła na wielkim łóżku i patrzyła na Szkota, który chował jakieś papiery do aktówki. Po chwili obsługa hotelu wnosiła obiad, Nina też się im przyglądała, przesiadła się na krzesło, kołysała nogami pod stołem, jak mała i znudzona dziewczynka. Podczas obiadu zaczepiała stopami Szkota, ale on tylko uśmiechał się i spokojnie jadł dalej.

Po obiedzie podszedł do Niny i zasypał jej twarz pocałunkami, na rękach przeniósł ją na łóżko. Pieścili się długo nim doszli do prawdziwej akcji. Szkot delikatnie wszedł między Niny nogi i powoli posuwał się głębiej w jej cipkę. Później jego ruchy przybrały na sile, a ręce mocno uchwyciły jej piersi. Miętosił jej cycki i wbijał się kutaskiem w cipkę coraz dobitniej.

Nina była podniecona, stawała się coraz aktywniejsza, chwyciła Szkota za szyję i dociągała go do siebie. Powoli zsuwali się na brzeg łóżka, a Szkot pieprzył ją coraz gwałtowniej, w końcu przewrócił ją na drugą stronę. Niny ręce i głowa spadły bezwładnie z łóżka, nogi opadły z drugiej strony, tylko pupa Niny została na rogu pościeli, wtedy Szkot rozchylił jej pośladki i zaczął ją namiętnie wylizywać.

Szkot zatopił całą twarz w tyłeczku Niny, czuła jego język przesuwający się na długości całej szparki i na długo zostający na brzegach dziurki, czasem schodził nim do cipki i wtedy nos Szkota zahaczał, o dziurkę w pupie i kręcił się nieprzyzwoicie. Później czuła jego policzek ocierający się o jej pośladki i Szkot znów języczkiem był na samej górze pęknięcia miedzy jej pośladkami i rozpoczynał wędrówkę w dół. Dziurka w dupci Niny zaczęła się poddawać jego pieszczotom i rozluźniała się coraz bardziej pod naporem wpychającego się języka.

Paluszek, oliwka i kutasek Szkota wskoczył do dziurki. Nina pojękiwała jak zwykle, a gdy ruchy Szkota stawały się mocniejsze zaczęła krzyczeć… Darła się tak głośno, że Szkot czasami zasłaniał jej buzię reką, a jak bardzo się nakręcił to błagał, aby krzyczała głośniej. Rżnął i pokrzykiwał jak zwykle: „shake your ass, baby… shake it baby (trzęś dupkę malutka,… trzęś nią) i co chwilę poklepywał ją po zaróżowionych pośladkach.

Poźniej ściągnął Ninę na podłogę i pieprzył tradycyjnie w cipkę, ściskał mocno cycki, a po chwili znów wbijał się w jej tyłek i tak na zmianę wchodził raz w jedną, a raz w drugą dziurkę, długo pokrzykiwali, aż zmęczony Szkot opadł na nią, sapał głośno do ucha, a gorąca sperma rozlała się na Niny brzuchu…

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .