panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

51. Wystawa psów. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

No nareszcie się skończyło, odetchnęła z ulgą Nina i zaczęła zbierać rzeczy. Dzisiaj na wystawie było wyjątkowo ciężko, ostra konkurencja i nienajlepszy skład sędziowski. Niny psy nie odniosły sukcesu, więc zmęczona i zła wróciła do hotelu. Szkot zadzwonił, ale Nina nie miała ochoty z nim rozmawiać, więc wykręciła się porażką na ringu i szybko skończyli rozmowę.

Nina siedziała w hotelowym pokoju i wyczesywała psiaki, gdy zapukali chłopcy, aby wziąć jej czteronogi na wieczorny spacer. Próbowali ją pocieszyć, bo wiedzieli, że trochę ją gnębi to niepowodzenie na wystawie, ale Nina szybko się ich pozbyła. Chwile jeszcze wyrzucała sobie w myślach, po co przyjechała, jej psy nigdy nie wygrywają na wygląd, nie powinna ich zabierać na crufts ale za to mają kondycję i maniery i są czempionami w rally obiedience, agility (maniery – posłuszeństwo, bieg z przeszkodami). Nina wiedziała, że powinna wyspecjalizować sie w dziedzinie, w której odnosi sukcesy, ale czasem ją podkusiło, aby próbować jeszcze raz.

– cóż …jaki pan taki kram – i roześmiała się głośno, jej suczka zawsze warczała na obcych, gdy ją macali za nisko i warknęła na sędziego… i została znów zdyskwalifikowana… – ja też się wkurzam jak ktoś obcy pcha mi łapę miedzy nogi! – powiedziała Nina do siebie i roześmiała się jeszcze głośniej. Drugi kudłacz, czyli jej samczyk, no cóż samczyk był śliczny i grzeczniutki tylko podobno miał za wysokie łapy i przez to nie spodobał się sędziemu – a ja bardzo lubię wysokich samczyków! – Nina znów roześmiała się.

Próba czatowania z hotelowej sieci zawiodła, połączenie ciągle się zrywało i Nina zaczęła się denerwować. Najbardziej wkurzyło Ninę, gdy wywaliło ją w trakcie rozmowy ze Słodkim, bo szło im wyjątkowo dobrze i miała ochotę na intymna pogawędkę. Gdy sieć wróciła próbowała go odnaleźć i wytłumaczyć, że nie zrobiła tego specjalnie, ale on pewnie tak to odebrał, bo zamknęła złośliwie kilka razy jego okienko, jak na za dużo sobie pozwalał… Próbowała, ale połączenie z Internetem miała kiepskie, nic z tego nie wyszło, więc siadła i zaczęła pisać.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .