panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

54. Spotkanie ze Szkotem. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

Nina spakowała się, wzięła psy na spacer, a po nim miała wyjeżdżać, gdy zadzwoniła jej komórka. Szkot poprosił, aby zatrzymała się, bo on jest w drodze musi się z nią spotkać i za jakieś dwie godziny, będzie w hotelu. Nina była bardzo zdziwiona, ale w sumie to chciała się do niego mocno przytulić i zapomnieć o wszystkich swoich troskach.

Poszła do pokoju swoich chłopców, poinformowała o nagłych zmianach planu i o tym, że nie wraca z nimi do domu. Poprosiła o odstawienie psów do domu i opiekę podczas jej nieobecności, a chłopcy chętnie się zgodzili, jak zwykle łasząc się na premię i ekstra płacone nadgodziny. Szkot właśnie się pojawił, gdy Nina stała na parkingu i machała im na pożegnanie. Weszli do hotelu i wynajęli wspólnie nowy pokój.

Szkot był jakiś inny, jakiś taki roztargniony i napięty, jakiś taki wypłoszony i ostrożny, zachowywał się jakby spotkali się pierwszy raz. Nina była zdziwiona, coś jej nie pasowało, nie mogła uwierzyć, że przyjechał z tak daleka, tylko dlatego, że się stęsknił. Może i tęsknił… ale było jeszcze coś, o czym nie mówił, ale kobieca intuicja podpowiadała Ninie, że musi być inny powód tej nagłej wizyty, tylko nie wiedziała jeszcze jaki, ale postanowiła nie naciskać, sprawy i tak się wyjaśnią w ciągu najbliższych godzin.

Długo się kochali nim zeszli na obiad. Na początku Nina czuła się trochę jak mała i zagubiona dziewczynka w jego wielkich i szeroko otwartych ramionach. Nie bardzo wiedziała dlaczego… Może to nawet nie chodziło o Szkota, po prostu taki miała nastrój, wszystko ją ostatnio za bardzo przytłoczyło. Może to ta duża różnica wieku i wzrostu miedzy nimi, też miała na to wpływ.

Jedno, co było pewne Nina lubiła czuć się przy facecie jak mała dziewczynka, pewnie dlatego miała ciągłe wątpliwości co do młodych z którymi flirtowała na necie. Chwilę myślała, czy na pewno dobrze robi planując spotkanie z rówieśnikiem, pewnie będzie to ekscytujące, bo inne i nowe, ale czy da rady utrzymać na dłużej taką znajomość? Wydawało się jej to trudne, chyba powinna poszukać sobie kogoś dojrzałego, jak Szkot dobrze po czterdziestce. Jak się nie spróbuje, to się nie wie…

Szkot natomiast miał wyjątkowo romantyczny nastrój i pieścił się wyjątkowo czule. Nina, szybko zapomniała o przegranych zawodach, o internetowych adoratorach i poddała się napierającemu gorącemu ciału Szkota. Całował ją namiętnie po piersiach i między nogami, a później ją przeleciał klasycznie, ale bardzo długo i mocno, na koniec obryzgał jej cycki, szyję i lewy policzek.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.



*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .