panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

55. Scenariusz Szkota. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata- nowela erotyczna.

 

Ich wieczorny seks przebiegał zgodnie z ulubionym scenariuszem Szkota. Wziął Ninę do wanny i rozpieścił, aby mu pozwoliła na wszystko. Posadził ją na kolana i całując jej plecy rozkazywał jak ma ujeżdżać jego kutaska, kiedy wolniej, kiedy szybciej, kiedy ma się podnosić i zatrzymywać na samym czubku i z jaką prędkością zjeżdżać na dół. Trzymał ją pod pupą i boleśnie ściskał pośladki i nabijał do woli i wedle własnego uznania na swojego twardego fiutka.

Nina zdecydowanie wolała, gdy sadzał ja przodem i patrzył na jej podskakujące piersi, mogła wtedy obserwować jego twarz. Bardzo lubiła ten tatusiowy, niecierpiący sprzeciwu wzrok, zmarszczone brwi, grymas rozkoszy i zaciskające się w napięciu usta. Szkot sadzał ją na długo, a ona posłusznie podskakiwała i uważnie obserwowała jego reakcję. Do tego uwielbiała tą pozycje, ujeżdżania na siedząco kutaska, więc co jakiś czas robiła się mokra, co Szkota jeszcze bardziej nakręcało.

Później Szkot położył ja na łóżku, pod brzuch wepchnął to, co się tylko dało, zwiniętą kołdrę i wszystkie poduszki, tak aby jej pupa była wysoko zadarta, słaba ręka miała podparcie i nie męczyła się bardzo, bo miał ochotę ją pieprzyć w tej pozycji, jak zwykle bardzo długo.  Najpierw rozcałował i wylizał Ninę w obydwie dziurki, później palcem wchodząc do dupki roztarł oliwkę na jej brzegach, a potem wmasował oliwkę w swojego kutaska i z impetem wbił się w swoją ulubiona dziurkę.

Nina, jak zwykle krzyczała, za każdym razem gdy wbijał się mocniej, albo ściskał razem pośladki, albo dawał jej klapsa. Miała przy tym radochę, jak była mocno rozgrzana to bardzo lubiła anal, szczególnie taki, jaki serwował Szkot, bardzo gwałtowny i napastliwy, trzymający na granicy bólu i rozkoszy, ale nie bardzo przysparzający Ninie cierpienia. Lubiła jak całkiem wyciągał kutaska, robił króciutką przerwę, rozmasowywał jej rozszerzoną i drgającą dziurkę kolejną porcją oliwki, i z pasją od nowa wpychał twardego fiuta.

Za każdym powtórzeniem stawał się gwałtowniejszy, mocno obijał jajkami jej cipkę i wydawał coraz więcej odgłosów, najpierw dogadywał jak zwykle: „ shake your ass, baby… shake it baby (trzęś dupkę malutka, trzęś nią), a później już tylko krzyczał, a może ryczał prawie tak samo głośno jak ona. Szkot poklepywał jej tyłek coraz częściej i mocniej, często przywierał do jej drobnego ciała spoconą klatą i całował przelotnie jej wygięte plecy.

Na koniec z reguły wpychał jej dwa palce do buzi i jęczał posuwając coraz szybciej. Wtedy wiedziała, że niedługo będzie kończył i czekała na kropelki spływające w głąb jej rozdygotanej dupci. Dzisiaj jednak odwrócił ja na plecy. Najpierw uderzał naprężonym kutaskiem w jej mokrą cipkę, później wszedł w nią na moment, po to aby szybko przeskoczyć do drugiej dziurki.

Pieprzył Ninę zawzięcie, rozpychał mocno nogi na boki i patrzył w dół, może na jej cipkę, a może obserwował jak kutasek wychyla się z jej tyłka i wchodzi ponownie. Szkot, ciągle coś tam mamrotał pod nosem i dociskał z coraz większym impetem. Ninę już strasznie wszystko bolało i prawie ochrypła, gdy Szkot spuścił się wreszcie. Czekał chwilę, aż kutasek skurczy się i wypadnie.

Długą chwilę po tym, przyglądał się otwartej dziurce w dupce Niny i nagle bardzo gwałtownie zatopił twarz między jej nogami. Mocno ją lizał, Nina czuła jego język głęboko wchodzący w jej wnętrze. Na początku czuła się nieswojo z tym wylizywaniem spermy, która wylewała się między jej pośladkami, ale szybko zaczęło jej to przynosić przyjemność, a obolałej dziurce dużą ulgę.

Szkot wylizywał Ninę i wylizywał, później przeskoczył na cipkę i tam też pokręcił się długo, aż zrobił Ninie kolejny raz dobrze. Zlizał też wszystkie soczki, które wypłynęły z jej cipki i spokojnie zasnął w nogach. Nina przez chwilę zastanawiała się, dlaczego Szkot jest taki inny, ale pomyślała, że może przez tą zachciankę na zlizywanie spermy, może zaplanował to sobie w taki sposób i obawiał się jej reakcji. Po chwili, Nina również zasnęła…

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .