panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

57. Rozmowy z bliźniakami. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

Nina weszła na czata, chciała odpędzić myśli, zrelaksować się i przemyśleć, co dalej… Dziwnie się złożyło, bo na sieci byli wszyscy Wysoki, Słodki i oczywiście Pachnący. Nina klikała z nimi, przez chwilę zapomniała o Szkocie, ale oczywiście Pachnący wyleciał z pytaniem o jej kochanka. Nina skrobnęła mu jedno zdanie, że chyba się wszystko skończyło, więc nie musi być zazdrosny.

Pan Pachnący zapytał o konkurenta z netu, też wydawał się o niego zazdrosny, co bardzo zdziwiło Ninę, wciąż nie mogła się zdecydować, czy to gierki, czy jest tak jak mówi i naprawdę wkurza go „sama świadomość, że ktoś inny mógłby lizać jej muszelkę, którą on chce na całkowitą wyłączność”. Chwilę się zastanawiała, ale w sumie to pan Pachnący rozbawił Ninę tym stwierdzeniem i pomyślała sobie, że chętnie się z nim umówi jak będzie w Polsce.

Nina nie przyznała się Pachnącemu do swoich planów i odparła, że konkurent to jej rezerwowy i nie ma na razie szans, aby kopnęła go w dupę, bo za bardzo go lubi, a pomiędzy nimi jeszcze nic nie ma, więc nie bardzo rozumie skąd ta zazdrość się w panu Pachnącym bierze.

Nina chwilę jeszcze klikała, Pachnący domagał się, aby nikomu nie pozwalała wylizywać muszelki i nie świntuszyła z innymi facetami na Internecie. Dziewczyna nie wiedziała, czy powinna się cieszyć z zazdrosnego adoratora, czy bać się jego zaborczości.

Niespodziewanie pojawiły się jakieś zgrzyty, we wszystkich rozmowach, więc trochę zaskoczona i zniechęcona Nina wyłączyła komputer. Wskoczyła do wanny i zrobiła się strasznie śpiąca, chwilę myślała o Wysokim i wkurzała się, że ten nie jest te 10 lat starszy niż w rzeczywistości jest… On przynajmniej nie był chorobliwie zazdrosny, miał spokojniejsze podejście do życia i nie popełniał tyle gaf co inni!

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .