panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

58. Przesyłka. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

Nina zamówiła bukiet róż, spakowała kopertę i napisała na niej adres Szkota i imię jego żony. Nie chciała zostawić Szkotowi żadnych wątpliwości, postanowiła zadbać, aby on nie opuścił żony. Wiedziała, że jego żona tolerowała jej obecność tylko dlatego, że go kocha i ciągle ufa mu, że jej nie zostawi dla Niny. Pewnie miała też nadzieję, że ich romans kiedyś się skończy i Szkot wróci na jej łono.

Nina pomyślała o biletach na koncert, które Szkot włożył jej do walizki, a ona odesłała ekspresem, oboje ze Szkotem bardzo lubili tą kapelę – pewnie  to będzie wspaniałe przedstawienie – mruknęła do siebie – niech tam razem idą, ona będzie miała radochę, zasłużyła sobie na to, hotel też jest super, wiele razy tam byliśmy, powinien się jej spodobać … jakie to życie jest dziwne, ona tyle razy robiła mi miejsce w swoim łóżku, a teraz ja oddaję jej moje w jego łóżku… a Szkot niech sobie przypomni co położył na szali… a ja  będę tak jak planowałam w Krakowie, a co będzie dalej zobaczymy…

Po wizycie pana z firmy doręczycielskiej, Nina była bardzo zadowolona, że dostarczą przesyłkę do 24 godzin i spokojnie pakowała się na wyjazd do Polski. Tym razem wybierała się autem, więc stresowała się trochę bardziej niż zwykle, w końcu dawno nie jeździła po Europie, a z kierownicą po drugiej stronie i z przyzwyczajeniem do innego kierunku jazdy, tak łatwo jest wyjechać pod prąd.

Skończyła i na parę minut usiadła do laptopa i naskrobała długie listy do amantów z polskiego czata. Nina chwilę zastanawiała się, dlaczego tak teksty i melodie różnych piosenek zawsze za nią chodzą, a później czy umówi się z Pachnącym, albo Wysokim, ale szybko coś przekąsiła i poszła spać.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .