panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

61. Rozmowa na skype. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

Pachnący był dziwnie spięty podczas rozmowy na Skype, ale to chyba dodawało uroku, Nina polubiła jego głos, tylko przerażało ją, że mało o sobie mówi i jest jakiś taki zbyt podejrzliwy. Nina wiedziała, że nie będzie z nim łatwo, albo on coś ukrywa, albo oboje za dużo przed sobą kryją…

– Coś panu muszę powiedzieć, albo mnie pan przestanie lubić i mnie rzuci albo mnie pan polubi bardziej… nie ważne… lubię ryzyko i jestem na nie gotowa… ale myślę, że jest czas powiedzieć to co chce teraz  panu powiedzieć… mam  swoje puzzle, więc albo  pan dosypie swoich, albo zabierze te które już pan nawrzucał, zobaczymy czy pan zacznie układać je ze mną … jak pan wie trochę wyrachowana i zwariowana, a poza tym mam 2 skype i 2 niki na czacie, wiele rzeczy mam podwójnych, bo tak jestem trochę rozdarta na pół… ale całkiem dobrze mi z tym.

Zasłużył pan na wyjaśnienie: Tak jak mówiłam, mam 32 lata, długie jasne włosy, lubię szpilki, cycki mam d i poprawiłam ich kształt pod skalpelem we Wrocku, mam w domu 2 malamuty, tańczyłam flamenco i próbuje się nauczyć riverdance, ze znajomymi chodzę do klubów, aby tańczyć, często wyjeżdżam, przed domem mam zaparkowaną bardzo starą niebieską corsę z szyberdachem, wynajmuje garaż w lepszej dzielnicy i często ją tam parkuje, gdy wyciągam srebrnego pasata kombi , jestem wdową, mam kochanka i szukam drugiego, pracuje w szpitalu i szukam nowej pracy najlepiej w wariatkowie, ale tam mnie nie chcą bo wyglądam nie tak jak powinnam do tego typu pracy, zresztą to jak wyglądam często mi przeszkadza i w pracy i w życiu, np. listonosz każe wołać mamę gdy przynosi paczkę… mam niektóre rzeczy podwójne, żeby nie rzucać się w oczy i zabezpieczyć się przed niepożądanymi gośćmi. Jak pan wie pochodzę z Polski to nie sprawia mi problemu siedzieć cichutko jak szara myszka pod miotłą, ale jak Kopciuszek lubię iść na bal!

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .