panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

62. W Polsce. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

Nina przyjechała do Polski bardzo zmęczona, zatrzymała się w Niemczech i miała odpocząć, ale dostała wiadomość od Szkota, był wściekły za odesłane bilety. Szkot jej tak naupychał, że z nerwów i tak by nie zasnęła, a więc zrezygnowała z wynajęcia pokoju w motelu, wypiła kawę i pojechała dalej. W końcu umordowana dotarła do Polski, przespała się parę godzin i rozpoczęła standardowe odwiedzanie rodzinki.

Ostatnio Nina wolała umówić się na rynku na piwo, niż latać po domach, ale ta ciotka była staroświecka i nie dała się wyciągnąć na kawę. Chcąc, nie chcąc Lilka zmierzała do niej na obiad. Kuzynka pisała, że się spóźni, więc pewnie ciotka zrobi jej przesłuchanie, jak tam Ninie żyje się na wyspie. – Niedobrze, noc była ciężka – westchnęła Nina i przypomniała sobie telefony Szkota – czasem człowiek chce dobrze, a i tak wychodzi kicha.

Szkot wysyłał smsy, a później wydzwaniał do Niny, musiała odebrać, bo nie dałby jej spokoju, zresztą to jej napisał w wiadomości, że nie przestanie dopóki nie porozmawiają. Szkot zrobił jej kolejną awanturę, opowiedział w jakie kłopoty wpadł w hotelu z żona i zapytał co ma teraz zrobić, jak Nina była taka mądra i wpuściła go w kanał to niech, teraz szybko wymyśli co on ma z tym zrobić.

Szkot wziął żonę na koncert w Bostonie. Bawili się dość dobrze, ale gdy przyjechali do hotelu. Szkot zapomniał, że łazienka była przygotowana dla Niny, płatki róż wszędzie porozrzucane, bukiet róż we flakonie i chłodzący się szampan, wyprowadziły go z równowagi. Jego żona była natomiast zachwycona takim wystrojem i bardzo się rozczuliła z powodu takiej niespodzianki i chwaliła go, że tak pięknie zorganizował ich rocznicę. Szkot wpakował ją do wanny  i wyszedł z pokoju, obiecując, że zaraz wraca idzie tylko do baru po mocniejszy alkohol.

Dodzwonił się do Niny, naupychał jej, w co ona go wpakowała, hotel za bardzo ją przypomina, a żona ma na niego chcicę i on nie wie jak się z tego wyplatać. Nina nie bardzo wiedziała co powiedzieć i palnęła bez zastanowienia – Zrobisz co powinieneś zrobić, nigdy nie miałeś problemu, aby z nią iść do łóżka, nawet w ten sam dzień co ze mną, więc masz wprawę i na pewno sobie poradzisz. Jak będzie bardzo źle, to zamkniesz oczy i wyobrazisz sobie, że pieprzysz się ze mną i jakoś przetrwasz do rana.

Ninie było bardzo przykro, myślała o nich wszystkich, żal jej było i tego, że nie może być ze Szkotem i tego, że nie najlepiej układa im się w dzień rocznicy. Nina ledwie zasnęła, gdy telefon znów dzwonił natarczywie i smsy przychodziły bez końca. Nina siadła na łóżku i odebrała rozmowę. Szkot krzyczał do słuchawki, że ma pierwszy raz w życiu ma ochotę przyłożyć kobiecie, więc dobrze, że nie jest pod ręką, bo by pewnie oberwała. A wszystko przez te jej pierdolone pomysły i rady!

Okazało się, że Szkot wypił sporo i zapomniał się do reszty, rżnął żonę jak Ninę, zabrał się za drugą dziurkę, a nigdy tego z żoną tak nie robił. Ona się darła i próbowała się wyrwać, ale on nie zauważył, o co chodzi, a krzyki i szarpania jeszcze bardziej go pobudziły, więc błagał ją i pokrzykiwał jak zwykle: „shake your ass, baby… shake it baby (trzęś dupkę malutka,… trzęś nią) i co chwilę poklepywał ją po pośladkach. Zorientował się dopiero na końcu jak wpakował jej palce do buzi, a ona go dotkliwie pogryzła!

– Ona teraz ryczy i nie chce ze mną rozmawiać!

– Wcale się jej nie dziwię! O kurwa! Nie kazałam ci pić i to nie moja wina, że straciłeś nad sobą kontrolę! – krzyknęła Nina i rzuciła słuchawką.

Nina długo nie mogła zasnąć, przez chwilę zastanawiała się, czy nie wejść na czata, ale zrezygnowała, bo w takim humorze to nie miało żadnego sensu. Kręciła się po pokoju, nie mogąc sobie znaleźć miejsca w końcu siadła do laptopa i otworzyła pocztę, Pachnący znów napisał, więc Nina zaczęła skrobać odpowiedź:

Tęsknił pan?  Chyba tak…  to miłe, że pan pisał…

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .