panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

celtycka _harfa

64. Apokalipsa odwołana, bo w 2013 nie grali na harfie?! – Cykl – Prawdy Zdumiewające

| 7 Comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Prawdy Zdumiewające.

 

Ostatni dzień roku prowokuje do podsumowań, więc spójrzmy wstecz, jaki był ten rok 2013?

W grudniu 2012 nie wydarzył się planowany koniec świata, ale straszono nas, że w 2013 będzie działo się więcej niż w jakimkolwiek roku poprzednim. Miały być częste wybuchy wulkanów, kolejne huragany typu Sandy i inne naturalne katastrofy, potwierdzające, że rzeczy przepowiedziane w Apokalipsie już się rozpoczęły. Zapowiedziany rok największych katastrof okazał się nie taki straszny jak przewidywano.

Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że to dzięki zaprzestaniu grywania na h/Harfie, czyli zawieszeniu działalności programu H.A.A.R.P. na Alasce. ( H.A. A.R.P. = The High Frequency Active Auroral Research Program = Aktywny Auroral Program Badań, a harp po angielsku to harfa jakby ktoś nie kojarzył.) Olbrzymie anteny nadawcze emitują fale elektromagnetyczne do jonosfery na odpowiednich częstotliwościach, modyfikując pogodę w wybranych rejonach świata.

HAARP_anteny2a HAARP_anteny3a

HAARP_anteny4a HAARP_anteny5a

 

Do tej pory miałam wrażenie, że to kolejna teoria spiskowa i nie do końca wierzyłam, że można sterować pogodą i wywoływać katastrofy na świecie. Słyszałam o projektach wojskowych i próbach zastosowania ultradźwięków do wywołania lokalnego trzęsienia ziemi lub fal tsunami. Wiem, za które katastrofy były odpowiedzialne takie wojskowe ćwiczenia, ale wydawało mi się to nie możliwe, aby były prowadzone na tak masową skalę.

Oczywiście kilka razy mówili o tym na History.com, że H.A.A.R.P. ma możliwość globalnego kontrolowania pogody i zbytnio nagrzewa atmosferę, wpływająć na przyśpieszenie topnienia lodów Arktyki, ale … No właśnie możliwość, a korzystanie z niej to są dwie zupełnie inne sprawy. Pewnie nie chciałam uwierzyć, że H.A.A.R.P. może wywoływać naturalne klęski żywiołowe, bo bierze w nim udział sporo liczących się uczelni i wydawało mi się, że jak są zamieszani cywile to sprawa mieszania w pogodzie nie będzie łatwa do wykonania.

Jedno co powinno zwrócić moją uwagę to chmury coraz częściej mają dziury i pojawiają sie tzw. grawitacyjne leje chmurowe, a to podobno świadczy o manipulowaniu pogodą. No coż człowiekowi trudno jest uwierzyć, jak  go ostrzegają, że ktoś kombinuje z nową bronią masowego rażenia,  najczęciej szary obywatel tak jak ja dostaje wtedy  głupawki i próbuje jak najszybciej o tych rewelacjach zapomnieć.

HAARP_anteny6a HAARP66aa

HAARP_chmury1a HAARP_chmury3a

HAARP_chmury4a HAARP_chmury5a

HAARP_chmury7a HAARP_chmury8a

 

Dziś mam wątpliwości, w końcu ten program badawczy jonosfery jest wspólnie finansowany przez US Air Force , US Navy , Uniwersytet Alaski i Agencję Obrony – zaawansowane projekty badawcze ( DARPA ) . Skoro w 2013 zostało odwołane 60-70% przewidywanych katastrof i to od maja, a wtedy właśnie zawieszono „h/Harfę”. Czyżby to miało wpływ i unieruchomiono działania odpowiedzialnych za nieszczęścia?

Czy został zawieszony nie wiemy na pewno, ale na h/Harfie na razie DRAPA nie gra, w kazdym razie za bardzo pogodą obecnie nie manipuluje. Oficjalnie poinformowano, że HAARP został zamknięty na końcu maja 2013 r. w oczekiwaniu na zmianę między kontrahentami, którzy prowadzą działalność w obiekcie. Według kierownik programu HAARP James Keeney ” Agencja Obrony zatrzymuje Zaawansowane projekty badawcze (DARPA) na miejscu, aby zakończyć kilka badań jesienią 2013 i zimą 2014 roku. ” „…tymczasowe wyłączenie następuje ze względu na zmianę reżimu wykonawcy” „Alaska Native korporacja Ahtna Incorporated powinna przejąć umowę z administratorem obiektu od Marsh Creek”

HAARP pole działania w Europie

HAARP pole działania w Europie

Jest to bardzo dziwne, że zaprzestanie grania na Harfie zmniejszyło ilość globalnych katastrof. Nie wiem, czy potrafię uwierzyć, że byli oni odpowiedzialni za większość zabójczych kaprysów pogodowych, ale coś mi tu śmierdzi, dlatego  postanawiam w nadchodzącym roku częściej będę zaglądać na kontrowersyjne stronki, szczególnie lies.net, humane.net  i harp.net. Za moją ignorancję w ramach kary/pokuty postanawiam kupić książkę „The Military’s Pandora’s Box” (napisaną przez Dr. Nick Begich and Jeane Manning)

Na koniec roku uczcijmy pamięć tych, którzy zgięli wskutek tornada w  Oklahomie w maju 2013, na kilka dni przed zawieszeniem „h/Harfy”.

oklahoma_tornado1 oklahoma_tornado2a

Oklahoma_tornado3a Oklahoma_tornado4a

 

i dziwna niesodzianka z Oklahomy

oklahoma_ traba_powietrzna1

 

Uczcijmy również pamięć ofiar  tajfunu Haiyan na Filipinach (10-11 listopad), chociaż nie wiemy, czy były to naturalne katastrofy, czy podejrzany zbieg okoliczności z uaktywnieniem „h/Harfy” 15 października .

Filipiny_tajfun_Haiyan_11 Filipiny_tajfun_Haiyan_2

Filipiny_tajfun_Haiyan_3 Filipiny_tajfun_Haiyan_4

 

 

 

Udostępnij na:

7 Comments

 1. Jagoda oślepłaś na inne katastrofy, które wydarzyły się w 2013?

 2. Napisz coś więcej! HAARP i GWEN to skuteczny sposób na kontrolę populacji! To nie są jak oficjalnie podają systemy łączności na wypadek wojny nuklearnej. HAARP to nie tylko manipulacje pogodowe – to działania w kierunku totalnej kontroli populacji!

 3. Temat rzeka, ale o tym trzeba pisać, bo ludzie nie zdają sobie sprawy, w jakie gówno nas ładują. Czytałem te nowe, odważniej napisane, ale mogłabyś jeszcze bardziej kawę na ławę! Boisz się?

 4. admin

  Dzięki.
  Nie boję się, wolę trzymać się faktów, a plotkowanie zostawić innym. Za dużo wokół tego tematu narosło teorii spiskowych. Poza tym nie mogę pisać tylko o HAARP, może podpowiesz coś o czym jeszcze na moje3po3 nie było mowy?
  Pozdrawiam.
  Jagoda.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*