panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

64. Kupiony taniec. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

Gdy Nina podeszła do stolika, kuzynka już po wyglądzie twarzy wiedziała, że jest wściekła i przypuszczała, co teraz nastąpi…

– Nina nie wygłupiaj się, nigdy nie robisz tego dla rodziny!

– Musze mu dać nauczkę, zresztą to nie moja rodzina, tylko twoja!

Nina zebrała swoje rzeczy, chwyciła kuzynkę za rękę i zaciągnęła ją do stolika w rogu ściany. Siedziało przy nim czterech młodych, którzy popijali piwko jedno za drugim, gadali głośno i rozglądali się po sali. Nina zapytała czy bardzo się nudzą i czy nie chcieliby zarobić na kilka następnych kolejek piwa. Zaskoczeni i zaciekawieni przytaknęli.

Nina szybko wyjaśniła, że stawia im piwo do końca wieczoru, w zamian za przysługę, tzn. potrzebuje partnera na jeden taniec, więc oni się chwilkę pokołyszą, aby mogła wybrać tego, który najlepiej się porusza, następnie poprosi DJ, aby zagrał coś specjalnego, specjalnie dla niej i zatańczą, a pozostali pobawią się w obstawę, gdyby temu dupkowi, co z Nina przyszedł cos odbiło i chciał przeszkadzać.

Młodzi byli chętni wejść w proponowany układ, więc Nina zostawiła z nimi kuzynkę i poszła do DJ pogadać. Nina rzuciła trzy tytuły przebojów, które ją najbardziej interesowały. Powiedziała, a właściwie wykrzyczała mu do ucha, że chodzi jej o piosenkę na życzenie, ale bez dedykacji, bo nie ma ochoty na sentymenty tylko dać komuś porządnego kopa, aby się obudził i nie wyobrażał sobie za dużo. DJ zmierzył Ninę badawczym wzrokiem, gdy informowała go o szczegółach tego co chce zrobić, nie chciał pieniędzy, ale bez problemu zgodził się zagrać, to, o co Nina poprosiła.

Nina kiwnęła do kuzynki i młodzieńców z narożnego stolika i podążyła na parkiet.  Otoczyli ją wianuszkiem na boku sali, panowie kiwali się rytmicznie i zasłaniali Ninę, która zdjęła buty i spodnie, luźną i fikuśną bluzkę zawiązała wokół pasa na kształt mini spódnicy z rozcięciem, zapięła buty na obcasach i wręczyła swoje rzeczy kuzynce. Wybrała uśmiechniętego blondyna, który nie mógł oderwać oczu najpierw od jej majtek, a później od opinającego się na biuście podkoszulka. Był lekko podchmielony, ale ruszał się bardzo rytmicznie i miał rozpaloną twarz, która zdradzała jego nieprzyzwoite myśli.

Nina tańczyła jak najbardziej zmysłowo mogła w tym momencie, bo myśli o Szkocie i chamskich podchodach bawidamka trochę za bardzo ją rozpraszały. Partnera miała dobrego, jego ruchy były ograniczone, ale bardzo do rytmu i przesycone erotyzmem, więc im dłużej patrzyła jak się do niej niedwuznacznie uśmiecha im dłużej czuła jego dłonie przesuwające się po jej ciele, tym lepiej jej wychodziło.

Na sali coraz mniej osób tańczyło, a coraz więcej patrzyło na nich. Nina kręciła się wokół partnera, jak kiedyś przy rurze, gdy tańczyła ostatni taniec w męskim klubie w Monachium. Tylko wtedy rozglądała się po sali, bacznie obserwując reakcję widzów, a teraz patrzyła w uśmiechniętą i rozpaloną twarz blondyna, którego imienia nawet nie znała.

Gdy muzyka ucichła, Nina porwała swoje rzeczy z rąk kuzynki, wręczyła  jej 100 funtów, aby zapłaciła chłopakom za usługi i pobiegła do DJ, ucałowała go w policzek i wepchnęła kilka banknotów do tylnej kieszeni spodni. Z prędkością świtała opuściła lokal i wsiadła do czekającej już taksówki.

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .