panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

ksieżyc_nocą

68. Błądząc w ciemnościach – Cykl – Prawdy Zdumiewające

| 2 Comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Prawdzy Zdumiewające.

 

Wczoraj znów pojawiły się dziwne zdjęcia wskazujące, że na powierzchni Księżyca się coś dziwnego dzieje. Kolejna tajemnica NASA, czy prowokacja i teoria spiskowa, a może kolejne zamieszanie, abyśmy nie brali pewnych spraw poważnie?

Było już głośno o zamku na Księżycu, ludzkiej twarzy i czaszce kosmity, a teraz pojawiło się to:

 

Co to jest? Skąd taki dziwny kształt na Księżycu?

Co to jest? Skąd taki dziwny kształt na Księżycu?

A to niby co? Obca flaga na Księżycu?

A to niby co? Obca flaga na Księżycu?

Wszystko zaczęło się od tego filmu

 

 

Ze źródeł oficjalnych wiemy, że Księżyc ma ok 4.6 miliarda lat i znajduje się około 238.000 mil od Ziemi. Grawitacja na jego powierzchni jest blisko 6 razy słabsza niż na Ziemi. Księżyc wykonuje pełny obieg wokół Ziemi w ciągu 27,3 dnia (tzw. miesiąc syderyczny), a okresowe zmiany w geometrii układu Ziemia-Księżyc-Słońce powodują występowanie powtarzających się w cyklu 29,5-dniowym (tzw.miesiąc synodyczny) faz Księżyca. Mamy próbki pobrane z jego powierzchni i możemy ustalić pewne dane na jego temat.  Największym sukcesem jest, że ludzie już tam dotarli (a konkretnie to 12 ludzi jak12 apostołów) i nawet wbili nawet flagę, aby upamiętnić ten moment.

Koniec wykładu, zastanówmy się czego nie wiemy, a powinniśmy wiedzieć! O co chodzi z Księżycem i co ktoś ukrywa, a może dlaczego?

Nie wiemy, czy spacerowanie na Księżycu się wydarzyło, czy nie. Spiskowcy wyciągają wniosek o sfingowaniu, bo flaga dziwnym trafem się rusza, a na Księżycu przecież nie ma wiatru, więc co wywołało jej ruch? Nie wiem, ale flaga ta została specjalnie wzmocniona drutem, żeby nie opadła, właśnie dlatego, że nie ma atmosfery, inaczej nie tkwiła by rozłożona.

Oficjalnie zdjęcia wysokiej rozdzielczości wykonanych przez Lunar Reconnaissance Orbiter (LRO) z lądowisk Apollo, potwierdzają , że amerykańska flaga Apollo Missions wciąż stoi na Księżycu (ostatnie udostępnione publicznie pochodzą a 2012r.)

 

lądowanie_na_ksiezycu_1 lądowanie_na_ksiezycu_2

Drugi zarzut to na tle zdjęć nie widać gwiazd. To to już szczyt niewiedzy, aby podawać jako argument na to, że zdjęcia są sfingowane! Księżyc odbija światło słoneczne jest za jasno, aby dojrzeć jakąś gwiazdę. Podobnie trudno jest zobaczyć gwiazdy w mieście i nikt nie robi awantury! Gwiazdy trzeba by było oglądać z drugiej, z ciemnej strony Księżyca!

Księżyc znajduje się w synchronicznej rotacji, co oznacza, że przez cały czas z Ziemi widoczna jest tylko jedna jego strona. Obserwuje się co prawda niewielkie odchylenia Księżyca, zwane libracjami, ale one pozwalają na obserwowanie z Ziemi około 60% jego powierzchni.

Nie wiemy, co jest na drugiej stronie Księżyca, bo niby jak gdy ciemna strona Księżyca jest niewidoczna z Ziemi, ale to nie znaczy, że sądy jej nie zbadały, a nikt nie zechciał nas o wynikach poinformować!

Jest teoria spiskowa, że NASA ukrywa wiadomości o lotach na Księżyc, bo tam mają swoją bazę statki u/Ufo, trudno w to uwierzyć, ale dlaczego od 1500 roku są notowane dziwne światła, właśnie w tej lokalizacji. Najbardziej podejrzane jest fakt, że gdy ktoś zaczyna o tym mówić szybko ginie!

Dlaczego w 2001 r. został zabity Cooper przez oficera Apache County Sheirffs, podczas nalotu na jego dom w sprawach o podatki? Przypominacie sobie kim był Milton William Cooper? Oficer US Naval Intelligence, który powiedział, że rządy USA i Rosji wie, że obce bazy stacjonują na drugiej stronie Księżyca. Cooper twierdził, że baza została sfilmowana przez astronautów Apollo (zdjęcia kopalni i dużych urządzeń, a także bardzo duży obcy statek zaparkowany obok)

Można przypomnieć sobie tego pana i co powiedział o Księżycu oglądając np. ten film http://www.youtube.com/watch?v=dUPxhfO9tIM Oczywiście, aby ktoś nie wpadł na pomysł, że zginął tylko za wypowiedź na temat u/Ufo na Księżycu proponuje, aby obejrzał przed czym przestrzegał Cooper  http://www.youtube.com/watch?v=CEsesnzDBvA  (film niestety po angielsku, więc w skrócie chodziło o użycie nowego rodzaju broni, kto jest za to odpowiedzialny i jak to sie skończy dla społeczeństwa), albo http://www.youtube.com/watch?v=lEebVsIae6c#t=14 (też tylko w j.ang. dotyczy dokumentacji inwazji u/Ufo) , a my wróćmy do Księżyca.

 

william_m_cooper william_m_cooper_cytaty

Cytat na obrazku to prośba W.M.Coopera „Czytaj o wszystkim, słuchaj każdego, nie wierz w nic dopóki tego nie udowodnisz własnym dochodzeniem”

 

Bez względu czy wierzymy w u/Ufo na Księżycu, czy nie, to jak widzimy niektóre filmy udostępnione jakimś cudem przez NASA to zaczynamy się zastanawiać. Mówiąc szczerze, jestem przeciwnikiem takich teorii, ale jak widzę takie filmy to zaczynam się głęboko zastanawiać o co chodzi i co jest grane? Co to jest tu:  

 

 

Tylko pozostaje wciąż pytanie, czy wylądowali na Księżycu, czy jednak nie?  Gdzie odbył się ten sławny spacer? W studiu filmowym? NASA sfingowało lądowanie i sprzedaje nam bajeczkę o podboju kosmosu?

 

spacer_po_ksi+¬zycu_1 spacer_po_ksi+¬zycu_2

 

A to już sami oceńcie, bo NASA o ekspedycji oficjalnie podaje tylko tyle:

„The Apollo program was designed to land humans on the Moon and bring them safely back to Earth. Six of the missions (Apollos 11, 12, 14, 15, 16, and 17) achieved this goal. Apollos 7 and 9 were Earth orbiting missions to test the Command and Lunar Modules, and did not return lunar data. Apollos 8 and 10 tested various components while orbiting the Moon, and returned photography of the lunar surface.  Apollo 13 did not land on the Moon due to a malfunction, but also returned photographs. The six missions that landed on the Moon returned a wealth of scientific data and almost 400 kilograms of lunar samples. Experiments included soil mechanics, meteoroids, seismic, heat flow, lunar ranging, magnetic fields, and solar wind experiments.”

W wolnym tłumaczeniu: „Program Apollo został zaprojektowany do lądowania człowieka na Księżycu i doprowadzić go bezpiecznie na Ziemię. Sześć z misji Apollo 11 ( 12 , 14 , 15, 16 , i 17) miało osiągnąć ten cel . Apollo 7 i 9 misji na orbicie Ziemi były do testowania Lunar Command i modułów, nie przesłały danych księżycowych. Apollo 8 i 10, testowały różne elementy na orbicie Księżyca, dostarczyły fotografie z powierzchni Księżyca . Apollo 13 nie wylądował na Księżycu z powodu awarii , ale również przekazał  fotografie. Sześć misji, które wylądowały na Księżycu dostarczyły bogactwo danych naukowych i prawie 400 kilogramów próbek księżycowych. Doświadczenia zawarte mechaniki gleby, meteoryty, sejsmiczne, przepływ ciepła, księżycowy obrót, pola magnetyczne, i eksperymentów wiatru słonecznego.”

Nic o ludziach nie ma tylko, że misja dotarła, pytanie czy próbki pobrały maszyny, czy ludzie osobiście?!  Do tego Mr Teague czyli NASA Mission Operations Control Room Engineer, gdy został zapytany, czy wierzy w lądowanie na księżycu, odparł, że nie. ( When asked if he believed that Americans actually landed on the Moon and walked around, he reportedly said: “No, you did not go to the Moon, it was ALL staged!” –  Source: NASA Secrets Revealed)

 

Tajemnice NASA są pilnie strzeżone,  nikt do końca nie wie co oni ukrywają, ale dla mnie niepokojące są filmy potwierdzające, że film pokazywany w telewizji, który rzekomo był nakręcony podczas lądowania na księżycu, był sfingowany. Do tego, o tym  zapewniają sami jego autorzy, czyli ci, co ten film nakręcili!

 

 

Ok pomińmy, czy wierzymy, że byli na Księżycu czy nie, nie mamy dostatecznej wiedzy, aby krytycznie spojrzeć na dowody tej ekspedycji. Zastanówmy się nad jednym, jeżeli jest tyle wątpliwości, to dlaczego nie powtórzyli tego wyczynu jeszcze raz, chociażby, aby niedowiarkom udowodnić! Stać ich na to finansowo, a jednak tego nie robią!

 

Lecimy na Księżyc?

Lecimy na Księżyc sprawdzić o co chodzi?

 

Pytanie jest, dlaczego NASA nigdy więcej nie powtórzyła załogowego lądowania na Księżycu? Zostało publicznie podane  3 września 2006 r. przez ESA (Europejska Agencja Kosmiczna – ESA ), że  sonda SMART – 1 celowo została rozbita na powierzchni Księżyca, ale nikt nie powiedział dlaczego, ani nie pokazał zdjęć! Po co ktoś buduje sondę? Chyba, aby coś zbadać, a nie celowo ją rozbić ? – to już kolejna tajemnica NASA.

W połowie 2013 Administrator NASA Charles Bolden powiedział, że NASA nie ma budżetu na taką misję, a wtedy podczas tzw. Zimnej Wojny to kasę mieli? Przypomnijmy misje były w latach 1969-1972, czyli Poza tym, prezydent Obama ogłosił wstępne finansowanie misji Lasso, czyli na droższe lądowanie na asteroidzie i jej sztuczne zbliżenie do Ziemi, aby mogła być zbadana to kasa jest. Po cholerę przybliżać asteroidę bliżej Ziemi, nie byłoby bezpiecznej badać ją jak jest tam daleko w kosmosie?

Plan ten był krytykowany przez Al Carnesale z UCLA, czyli szefa badań w kierunku strategicznego NASA, ale i tak wszystko przeszło, a ja mam stracha, aby myśleć co przeszło tam za zamkniętymi drzwiami tu na Ziemi, więc wróćmy na Księżyc.

NASA na Księżyc nie wróci z kilku powodów. Pierwszy jak by wróciła to ci, co konspirują i tak by mieli wątpliwości do lądowania i pewnie powrót okrzyknięto by pierwszym lądowaniem. Na Księżycu nie odkryto żadnych surowców, które kusiłyby swoją wartością i wzmogły chęć ich zdobycia, nie ma żadnych finansowych przesłanek, aby tam lecieć!

Prawdopodobnie do póki NASA nie będzie miała politycznych powodów, aby to zrobić, to tego nie zrobi. Chiny się odgrażają, że na Księżycu wylądują, to może NASA sprowokują! Tak jak wtedy przed laty USA chciało wygrać  wyścig kosmiczny, uznali się zwycięzcami to dali sobie spokój. Póki nie ma rywala na widoku nie ma sensu nic zmieniać.

Teraz NASA skupia się na innych projektach, takich jak Międzynarodowa Stacja Kosmiczna i naukowo – zorientowanych bezzałogowe misje na całym Układzie Słonecznym. Teraz walczą o prym w dalszym podboju kosmosu! Księżyc jest za blisko i nie zaspokaja ich ambicji podboju wszechświata.

Powiedzmy sobie uczciwie budżet NASA jest kontrolowany przez Kongres, a Kongres jest kontrolowany przez społeczeństwo (w teorii, czy w praktyce?!), więc ostatecznie wszystko sprowadza się do tego, że zdarzy się to, co ludzie chcą zobaczyć.

Jest jeszcze jedna możliwość, coś jest nie tak na samym Księżycu, co skutecznie zniechęca do prowadzenia ekspedycji w jego kierunku. Podobno  NASA trzyma w tajemnicy, że ktoś ich skutecznie do tego zniechęca, sprawdź kto na filmie poniżej.

 

 

 

Ps.

Gdyby ktoś miał wątpliwości, czy u/Ufo istnieje niech przeczyta wywiady z Paulem Hellyer`em, byłym ministrem obrony Kanady, albo obejrzy ten film http://www.youtube.com/watch?v=f_OyIMl_gXw#t=14

Ten człowiek udostępnia informacji na temat spotkań z istotami pozaziemskimi i dane dotyczące 50 statków sfotografowanych i skatologowanych przez kanadyjski rząd.

 

Udostępnij na:

2 Comments

  1. Nie podoba mi się ten film o sfingowanym ladowaniu!

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*