panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

NWO_NPŚ

70. Nowy porządek świata. – cykl – Prawdy Zdumiewające.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Prawdzy Zdumiewające.

 

Nowy porządek świata

NWO – New Word Order / Novus Ordo Mundi (NPŚ – Nowy Porządek Świata) to teoria nabierająca coraz większej popularności. Nie będę wchodzić w jej historię, generalnie ma to oznaczać system, któremu podlegać mają wszystkie państwa. Wg  teorii spiskowych  w/Wielki b/Brat planuje przejąć całkowitą kontrolę nad wszystkimi ludźmi, stąd tak wielka administracja i zamiłowanie do technologii umożliwaijącej pełna kontrolę nad populacją np. chipowanie (implany RFID) i działalność takich placówek jak HAARP.  W przyszłości państwo centralne, czy rząd światowy ma całkowicie ingerować w życie, każdego człowieka na ziemi.

Teoria o Nowym Porządku Świata (NWO) wydaje się mieć uzasadnione podstawy, bo to co się dzieje wokół wystarczająco mocno przypomina rzeczy opisane w książce Orwella „ Rok 1984”. A najbardziej niepokoi mnie jedno zdanie, które  tam napisał – „Jeśli chcesz wiedzieć jaka będzie przyszłość, wyobraź sobie but depczący ludzką twarz, wiecznie!”

 

NWO_1

 

Dążenie do kontroli każdego obywatela widać gołym okiem,  większość z nas jest pod obserwacją jakiejś kamery na co dzień, na ulicy, w urzeach w pracy. Bynajmniej nie chodzi tylko o szpiegowanie, coraz mocniej wpadamy w sidła systemu, od spraw finansowych (kredyty i podatki), aż po szkolnictwo i służbę zdrowia. Do tego nowe dokumenty z odciskami linii papilarnych i chipami, a nawet próby wsadzenia implantów pod skórę zwykłym obywatelom, dla ich „dobra” najczęściej pod pretekstem bezpieczeństwa.

Szybko postępująca globalizacja świata i poczynania elity biznesu również wydają się działać z jakimś chytrym planem elity rządzącej. Z każdej strony otaczająca nas manipulacja i generalna dezinformacja, zaczyna zbierać swoje plony, bo człowiek powoli zaczyna się gubić, co jest prawdą, a co medialną prowokacją.

 

Jak będzie wygladał Nowy Porządek Świata

„Era technotroniczna polega na stopniowym wglądzie na społeczeństwo bardziej kontrolowane. Takie społeczeństwo będzie zdominowane przez elity, nieskrępowane tradycyjnymi wartościami. Wkrótce będzie można dochodzić niemal ciągłego nadzoru  nad każdym obywatelem i stale aktualnych plików zawierających nawet najbardziej osobiste dane, podlegające władzy (…) Elita nie będzie się wahać przed osiągnięciem swoich politycznych celów wykorzystując najnowsze techniki pozwalające sterować zachowaniem i utrzymywać społeczeństwo pod ścisłą kontrolą i obserwacją (…) Władza realna będzie ostatecznie należała do tych, którzy nie tylko mają dane, ale również kontrolują informację, mogąc szybko wydedukować z niej wszystkie możliwe dedukcje.”– Zbigniew Brzeziński, Doradca Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera o Rządzie Światowym, „Between Two Ages: America’s Role in the Technotronic Era”, 1970 r.

 

NWO_NPŚ_4

 

Robiąc bilans zysków i strat przeciętnego obywatela można zauważyć, że człowiek traci na wolności wprost proporcjonalnie do stopnia wprowadzania integracji światowych systemów i chciwości biznesu.  Ale zacznijmy od początku po kolei…

 

Depopulacja i edukacja seksualna wraz z psychologią mas – podstawą Nowego Porządku Świata

Zwolennicy ralizacji teorii NWO/NPŚ w praktyce  ostrzegają, że ludzi na świecie jest zbyt wielu, aby gładko nimi zarządzać. Do tego, aby plan globalizacji świata i utworzenia jednego rządu w/Wielkiego b/Brata wypalił trzeba będzie ograniczyć ludzką populację, dlatego na świecie już rozpoczęto masową depopulację. Przecież im mniej ludzi na świecie, tym łatwiej będzie ich trzymać pod kontrolą, w niewiedzy i za nich decydować.

Do zmniejszenia ludzkiej populacji nie potrzeba jawnie zabijać, wprowadzać wojen i innych krwawych rozwiązań. Można to zrobić tak, aby większość społeczeństwa tego nawet nie zauważyła, przez powolne zabijanie na raty  i sprytne zakamuflowanie tego procesu. Depopulacja rozwija się między innymi wraz z celowym wprowadzeniem trującej chemii w przemyśle spożywczym, genetycznie modyfikowanej żywności i ograniczeniami uprawy zdrowej żywności np. w niektórych miejscach na ziemi nie można uprawiać warzyw we własnym ogródku jak w niektórych stanach Ameryki.

Innym sposobem na depopulacje jest modelowanie poglądu na seksualną sferę naszego życia. Dookoła w telewizji i szkołach pojawiają się nowe programy „edukacyjne” promujące zabijanie ludzi (np. aborcja, eutanazja, sterylizacja), rozwiązłość seksualną, nowe spojrzenie na płciowość ( np. homoseksualizm i transseksualizm). Programy wpajające nowe modele rodzinne mające zastąpić dotychczasowy stosunek do rodziny i posiadania potomstwa wprowadza się najaktywniej podczas edukacji seksualnej w szkole.  Nowe obyczaje wskazywane, jako coś normalnego i pożądanego w społeczeństwie to związki jednopłciowe z ograniczoną liczbą dzieci, aborcja i eutanazja kreowana do rangi środków pomocnych w rozwiązywaniu uciążliwych problemów społecznych.

„Tematem, który będzie w największym znaczeniu politycznym jest Psychologia Mas…Obywatele nie będą mogli się dowiedzieć, jak ich przekonania zostały wygenerowane. Gdy technika została udoskonalona, każdy rząd, który jest odpowiedzialny za edukację z pokolenia na pokolenie będzie w stanie kontrolować swoich poddanych, bezpiecznie, bez potrzeby armii i policji. Jak na razie jest tylko jeden kraj, któremu udało się stworzyć ten polityczny raj (…) Społeczeństwa naukowe są jeszcze w powijakach…Należy spodziewać się, że postęp w fzjologii i psychologii da rządom znacznie większą kontrolę nad indywidualnymi mentalnościami niż mają teraz nawet rządy w krajach totalitarnych. Edukacja powinna dążyć do zniszczenia wolnej woli, tak, aby uczniowie po ukończeniu szkoły pozostali w stanie myślenia i działania przez resztę swojego życia odmiennym, niż by sami chcieli.” – Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), „Wpływ nauki na społeczeństwo”, 1953 r.

 

New_World_Order

 

„Psychologia społeczna przyszłości będzie mieć pod kontrolą wiele klas szkolnych, na których będzie próbować różnych metod wytwarzania niezachwianych przekonań takich jak to, że śnieg jest czarny. Wkrótce będą widoczne tego skutki, po pierwsze, że wpływ domu rodzinnego jest zawadzający; po drugie, że niewiele można zrobić, chyba, że indoktrynacja zacznie się przed ukończeniem dziesiątego roku życia; po trzecie, dewizy te umieszczone w muzyce i wielokrotnie intonowane będą bardzo skuteczne; po czwarte, opinia, że śnieg jest biały będzie uznana za chorobliwą ekscentryczność. Spodziewam się, że przyszli naukowcy sprecyzują te maksymy oraz określą dokładnie koszty tego, aby dzieci wierzyły, że śnieg jest czarny i ile mniej by to kosztowało niż pogląd, że jest ciemno szary. ” – Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), „Wpływ nauki na społeczeństwo”, 1953 r.

Rzeczywiście analizując wypowiedzi ludzi wpływowych można dojść do wniosku, że proces depopulacji już się rozpoczął. „Rodzenie dzieci powinno być karalnym przestępstwem wobec społeczeństwa, chyba że rodzice posiadają licencję rządową. Wszyscy potencjalni rodzice powinni być zobowiązani do używania antykoncepcyjnych chemikaliów, a rząd powinien wydawać antidotum obywatelom wybranym do rodzenia dzieci” – David Brower, pierwszy dyrektor wykonawczy Sierra Club.  Więcej cytatów sławnych ludzi zapowiadających redukcję ludnośći w Nowym Porządku Świata znajdziesz w poście Depopulacja.

 

NWO_Depopulacja_społeczeństwa

 

Nowy Porządek Świata (NWO/NPŚ)  – podstawowe  metody działania

Coraz więcej ludzi twierdzi, że polityka wprowadzania NWO/NPŚ przypomina faszyzm, tylko działania nie są aż tak otwarte. Tak jak w obozie koncentracyjnym zostaliśmy już ponumerowani w urzędach i chcą nam założyć chipy jak numer na przed ramieniu. Na razie łaskawie pozwolono nam pracować, a właściwie zmusza się nas do pracy ponad siły. Podobno im więcej hakujemy tym więcej podobno mamy, ale rosnące ceny i podatkowa pazerność rządzących odbiera nam prawie cały dochód.  Rzeczywiście bardzo to przypomina oświęcimskie „praca czyni cię wolnym”

Propaganda też śmierdzi poglądami nazistów i wyjątkowo skutecznie działa w ogłupianiu narodu. Może manipulatorzy uczyli się od Hitlera, Goebbelsa, czy Mendle? Zabijanie „przed-ludzi”, czyli dzieci nienarodzonych, wydaje się ok, przecież to nie w pełni wartościowi ludzie itd. Wrzucanie chemii, gdzie się da i eksperymentowanie na ludziach np. dodawany  aspartam, fluor, amfetamina, valium, króluje w już jedzeniu.

System tak jest skonstruowany, że z naszych podatków opłacane są instytucje państwowe, które wydaje nam się, że chronią nas od  zatrucia przez niebezpieczne produkty, bo istnieją pewne normy, co może być zawarte i ile chemi dopuszcza się w jedzeniu i jego opakowaniach, a jednocześnie sektor spożywczy i związany z opakowaniami żywności, pełen jest trucizn przyśpieszjących naszą drogę w prost na cmentarz.

Możemy poczytać np. raporty Światowej Organizacji Zdrowia(WHO), w nich znajdzie się sporo dowodów, że substancje chemiczne zawarte przedmiotach, które nas otaczają i chemia obecna w żywności, prowadzi do ciężkich chorób np. wywołuje raka, niepłodność, wady wrodzone płodów itp.

Oprócz jedzenia jest sporo innych produktów do których można dorzucić trucizny.  A kosmetyki? Parabeny: ethylparaben, propylparaben, methylparaben i butyloparaben, podobno używa się, bo są świetnymi konserwantami w kremach i innych kosmetykach. Długo podejrzewano je o  wpływ na rozwój rakowych komórek w organizmie. Ostatecznie jednak nie udowodniono ich działania nowotworowego, a może nie chciano nas o nim poinformować. Natomiast ciekawe jest, że prawie nic się nie wspomina, że parabeny to substancje imitujące  zachowanie estrogenu, czyli mogą wpływać na naszą gospodarkę hormonalną.

Estrogeny mają natomiast duży wpływ na rozwój komórek rakowych estrogenno-zależnych, czyli nowotworów piersi, jajników, macicy i jąder oraz wpływają na rozwój płodowy. Działanie estrogenne może też negatywnie wpływać na gospodarkę hormonalną u mężczyzn, co może powodować problemy z płodnością. Może dlatego rodzi się więcej dziewczynek, a jeżeli nawet trafi się chłopak, a matka przez cały cykl wzrostu bombarduje go żeńskimi hormonami zawartymi w jedzeniu, chemii gospodarczej, zabawkach, to może nic dziwnego, że zniewieściałych chłopców na świecie coraz więcej? Tak czy owak hormony mogą zmieniać człowieka nie tylko fizycznie, ale również psychicznie.

 

new_world_order_NPŚ

 

Finanse w Nowym Porzadku Świata

O poczynaniach b/Banku c/Centralnego powinniście przekonać się osobiście, jest bardzo dużo artykułów i filmów na youtube  na ten temat, a ja na zachętkę zostawiam cytaty:

„Wszystkie rządy – konserwatywne, liberalne, pracy, faszystowskie, socjalistyczne i komunistyczne, są politycznie kontrolowane przez grupę (…) zdominowaną przez twórców i manipulatorów pieniądza. W ten sposób narodowa władza polityczna, która, jeżeli jednostki mają się cieszyć maksymalną wolnością osobistą zgodnie z ich sumieniem i obowiązkiem, powinna należeć do narodu, została ukradziona bez jego wiedzy i zgody na to”; „Prerogatywę tę uzurpowali sobie bankierzy, zarówno lokalni jak i międzynarodowi, którzy doprowadzili do perfekcji tworzenie pożyczanych przez nich pieniędzy (…) W ten sposób powstała forma długu narodowego (…) który fizycznie nie jest możliwy do spłacenia przez społeczeństwo.” – F. Soddy – pisarz, członek Towarzystwa Królewskiego, brytyjski uczony i laureat nagrody Nobla w dziedzinie chemii, w liście skierowanym do delegata Stolicy Apostolskiej w Wielkiej Brytanii W. Godfrey’a i arcybiskupów anglikańskich Yorku, Walii i Canterbury, 1943.

„Jesteśmy wdzięczni wydawcom Washington Post, New York Times, Time Magazine i innym wielkim publikacjom, których menadżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy. Dziś jednak świat jest już dużo bardziej wyrafinowany i przygotowany do organizacji rządu światowego. Idea ponadnarodowej suwerenności elit intelektualnych i światowych bankierów jest z całą pewnością korzystniejsza od narodowego samostanowienia, praktykowanego w minionych stuleciach.”– David Rockefeller (1991)

„Ekonomiści od brudnej roboty są wysoko opłacanymi profesjonalistami, którzy wyduszają z różnych krajów świata miliardy dolarów. Przelewają pieniądze z Banku Światowego, Amerykańskiej Agencji ds. Rozwoju Międzynarodowego i innych organizacji ‚pomocy dla zagranicy’ do skarbców olbrzymich korporacji i kieszeni nielicznych bogatych rodzin, które kontrolują naturalne zasoby planety. Narzędzia ich pracy stanowią kłamliwe sprawozdania finansowe, fałszowane wybory, przekupstwo, wymuszenia, seks i morderstwa. Uczestniczą w grze tak starej jak Imperium, lecz takiej, która przybrała nowe i zatrważające wymiary w czasie globalizacji.”– John Perkins, Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), Bank Światowy, „Confessions of a Economic Hitman„.

 

new-world-order-dolar

 

„Kampania przeciwko tradycyjnym amerykańskim wartościom i kulturze, jest systematyczną wojną psychologiczną. Jest zaaranżowana przez szeroki wachlarz interesów, nie tylko przez wschodni establishment, ale także radykalną lewicę. W skład tej grupy wchodzi Departament Stanu, Handlu, wielkie centra finansowe i międzynarodowe korporacje, media, oświata, branża rozrywkowa, a także wielkie fundacje zwolnione z opodatkowania…uważna analiza tego, co dzieje się za kulisami ujawnia, że wszystkie z tych interesów działają w porozumieniu z panami Kremla w celu stworzenia czegoś, co określają jako Nowy Porządek Świata. Prywatne organizacje, takie jak Rada Stosunków Zagranicznych, Komisja Trójstronna, Konferencja Dartmouth, Instytut Aspen Studiów Humanistycznych, Instytut Atlantycki i Grupa Bilderberg służą do rozpowszechniania i koordynowania planów tak zwanego Nowego Porządku Światowego w potężnych kręgach finansowych, biznesowych i oświatowych…jest to robota grup w układzie Wschodniego establishmentu amorficznie połączonego bogactwem i pozycją społeczną, którego siła tkwi w jego kontroli nad naszym systemem finansowym i dużą częścią sektora przemysłowego. Głównym elementem tej kontroli nad amerykańską gospodarką jest System Rezerwy Federalnej. Polityka sektorów finansowych, głównie międzynarodowych korporacji, znajduje się pod wpływem centrów finansowych poprzez zadłużenie finansowe i staranną kontrolę zaufanych udziałowców. Każdy, kto jest dobrze obeznany z historią Ameryki, a szczególnie amerykańskiej gospodarki, nie może nie zauważyć kontroli nad Departamentem Stanu i CIA, którą Wall Street wydaje się sprawować. Wpływ wewnętrznych układów na naszą politykę zagraniczną stał się faktem w naszych czasach. Ten wszechobecny wpływ jest sprzeczny z prawdziwym długoterminowym bezpieczeństwem narodowym i może ostatecznie obalić nasz porządek konstytucyjny…z tego punktu widzenia, działania międzynarodowych sił finansowych i przemysłowych są dostosowane do idei jednego światowego projektu…Priorytetem tego klubu jest maksymalizacja zysków, wynikających z praktyki, co można określić, jako kapitalizmu finansowego, systemu, który opiera się na filarach długu i monopolu. To nie jest prawdziwy kapitalizm. To jest droga do koncentracji gospodarczej i politycznego niewolnictwa”.– Jesse Helms, Senator Stanów Zjednoczonych w latach 1973-2003, 16.12.1987

 

NWO_NPŚ_2

 

Nie powinniśmy być zaskoczeni, przecież nas ostrzegano

„Międzynarodowi bankierzy tworzą pieniądze w formie kredytu dla rządów. Im większy dług publiczny, tym większe korzyści dla kredytodawców. Narodowe banki europejskie są kontrolowane i posiadane przez prywatne interesy. Domy bankowe Rothschildów i Warburgów z Europy, J.P. Morgana, Kuhn Loeb, Jacoba Schiffa, Lehmanów i Rockefellerów posiadają i kontrolują ogromne bogactwo (…) Komisja Trójstronna to międzynarodowy spisek Davida Rockefellera (…) Komisja Trójstronna jest narzędziem międzynarodowej konsolidacji bankowości komercyjnej i interesów politycznie kontrolujących rząd Stanów Zjednoczonych. Komisja Trójstronna stanowi umiejętne, skoordynowane wysiłki, aby poprzez konsolidację przejąć kontrolę nad czterema centrami władzy: politycznej, pieniężnej, intelektualnej i duchowej. Komisja Trójstronna zamierza stworzyć globalną władzę gospodarczą przewyższającą państwa narodowe. Jej menadżerowie – twórcy tego systemu, będą rządzić w przyszłości.”– Barry Morris Goldwater, Senator Stanów Zjednoczonych i Generał Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych w czasie II wojny światowej, „No Apologies„.

 

new_world_order_1

 

Jaką nam szykują przyszłość? Pewnie taką jak w Ameryce!

„Wkrótce każdy Amerykanin będzie musiał zarejestrować swoje właściwości biologiczne w krajowym systemie zaprojektowanym w celu śledzenia ludzi (…) Dzięki tej metodologii, możemy zmusić ludzi do poddania się naszemu programowi, który będzie miał wpływ na bezpieczeństwo. Każdy Amerykanin będzie musiał się zarejestrować lub w cierpieniu harować i zarabiać na życie (…) Amerykanie znajdą się w stanie upadłości i niewypłacalności. Zostaną pozbawieni swoich praw w ramach umów handlowych, które będą przynosić nam zysk, i ani jeden człowiek na milion nie będzie w stanie zrozumieć naszych zamiarów, a jeśli przypadkiem jeden lub dwoje obywateli zrozumie, mamy w naszym arsenale wiarygodne zaprzeczenia (…) Będziemy nieuchronnie czerpać z tego ogromne zyski wykraczające nasze najśmielsze oczekiwania i uczynimy każdego Amerykanina współpracownikiem tego oszustwa, które my nazywamy „Ubezpieczeniami społecznymi”. Nie wiedząc o tym, każdy Amerykanin będzie nieświadomie naszym niewolnikiem. Ludzie staną się bezradni i beznadziejni na umorzenie tego i będziemy zatrudniać wysoki urząd prezydencki dla naszej marionetkowej korporacji, podsycając nasz plan przeciwko Ameryce.”– Edward Mandell House, Doradca Prezydenta USA Woodrowa Wilsona, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), twórca Ligi Narodów.

„W miarę jak cywilizacja staje się bardziej kompleksowa, i w miarę jak potrzeba niewidzialnego rządu jest coraz bardziej demonstrowana, wynajdywane i projektowane są środki techniczne, za pomocą których społeczeństwo ma być uciskane. Dzięki prasie, telefonii, telegrafii, radiofonii, idee mogą rozprzestrzeniać się gwałtownie, a nawet natychmiastowo (…) Świadoma i inteligentna manipulacja zorganizowanych przyzwyczajeń i opinii mas jest ważnym elementem demokratycznego społeczeństwa. Ci, którzy manipulują tym niewidzialnym mechanizmem społeczeństwa stanowią niewidzialny rząd, który jest prawdziwą siłą rządzącą (…) Jesteśmy rządzeni, nasze umysły są modelowane, nasze gusta formowane, idee tworzone na podstawie sugestii, w większości przez ludzi, o których nigdy nie słyszeliśmy (…) Niemal w każdym akcie naszego codziennego życia, zarówno w sferze polityki jak i biznesu, nasze zachowania społeczne i myślenie etyczne jest zdominowane przez stosunkowo niewielką liczbę ludzi, którzy rozumieją procesy mentalne i społeczne wzorce mas. Oni pociągają za sznurki kontrolujące umysł społeczny, dopinają stare społeczne siły i wymyślają nowe sposoby, aby przejąć kontrolę nad światem.” – Edward Bernays, Zarząd Telewizji CBS, Doradca Prezydenta USA Woodrowa Wilsona, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), Rada Stosunków Zagranicznych (CFR),

„Gdyby Amerykanie dowiedzieli się, co my naprawdę robimy to powywieszaliby nas na ulicznych lampach.”
– George H. W. Bush, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR).

 

NWO_NPŚ_3

 

I jeszcze jeden taki cytat, który mnie wyjątkowo wkurza!

„Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.”– Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, w przemówieniu w Knesecie, cyt. Amnon Kapeliouk, Begin and the Beasts (Początek i bydło)

 

depopulacja_społeczeństwa

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*