panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

kamery_NWO_NPŚ

71. Nowy porządek świata – natrętne pytanie! – cykl – Prawdy Zdumiewające.

| 2 Comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Prawdy Zdumiewające.

 

Jak bardzo zaawansowany jest proces wprowadzania Nowego Porządku Świata

NWO (Nowy Porządek Świata) nie tylko się zaczął, a właściwie jest w fazie pełnej realizacji. Patrząc na system finansowy, powolne wyniszczenie i redukcję populacji, trudno się nie buntować, a to co mówią/ mówili wielcy tego świata boli, ale wcale nie dziwi.

„Gdyby ludzie znali funkcjonowanie systemu pieniężnego, rewolucja wybuchła by jeszcze przed świtem” – Henry Ford, Twórca Ford Motor Company.

„Prawdziwi władcy z Waszyngtonu są niewidoczni i wykorzystują swoje uprawnienia zza kulis” – Felix Frankfurter, Sędzia Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych

„Prościej jest zabić milion ludzi, niż ich kontrolować” – Zbigniew Brzeziński, amerykański geostrateg polityczny, globalista, były Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego USA

 

kawa_demona

 

To, że jest powszechna globalizacja i dąży do stworzenia jednego światowego rządu, wprowadzenia światowego reżimu totalitarnego i co to ze sobą niesie dla przeciętnego człowieka tłumaczyć chyba nie trzeba. Dlatego nie mam zamiaru tu pisać, ani co się dzieje (o tym wspominałam w  innym poście Nowy Porządek Świata), nie będę też gdybać, co będzie na zakończenie tego procesu, bo tu nie potrzeba być jasnowidzem, aby sobie to wyobrazić. Tych, co nie dowierzają, zachęcam do przeczytania kilku cytatów znanych ludzi, którzy ujawniają jakie cele postawili przed sobą  twórcy Nowego Porządku (najważniejsze z nich  przytaczam w Kontrola liczebności ludności na świecie – Depopulacja cytaty)

Jedyne, co chciałabym zrobić dziś, to zadać pytanie: dlaczego nagle się o tym dowiadujemy, po tylu latach trzymania tego w sekrecie przed opinią publiczną? Nie mam pojęcia jak to logicznie wytłumaczyć, ale instynktownie czuję o co chodzi. Z jednej strony, wydaje się, że proces globalizacji jest już tak zaawansowany, że nie ma to znaczenia, bo pewnych rzeczy się cofnąć nie da. Nie wiem czy się da, czy nie, ale dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Pytanie tylko, czy dopuszczając, aby dotarły do nas takie wiadomości, ktoś chce nas sprowokować do jakiegoś postępowania np. zbrojnego buntu typu rewolucja, czy jakiś powszechny strajk i zyskać odpowiedni pretekst, aby nas  pozamykać w ciupie, albo wytłuc na ulicach, pod pozorem przywracania porządku publicznego? Czy nie po to wybudowano obozy FEMA?

 

Dlaczego obecnie tyle się mówi o NWO/NPŚ

Politycy zaczęli już o tym głośno mówić, nagminnie pojawiają się przecieki, ludziom którzy ujawniają szczegóły Nowego Porządku Świata pozwala się dyskutować, powstają nowe konspiracyjne teorie, albo wersje np. te o zakonie Illuminati. Czyżby rządowi chcieli powoli przyzwyczaić nas do myśli, co niedługo będzie? Czy wynika to z tego, że już nie boją się czy uda się wprowadzić globalny rząd, bo są bardzo pewni, że nie ma już odwrotu i nic ich nie zatrzyma, tak jak Bush. Poniżej króciutka wzmianka na temat jak Nowy Porządek Świata jest „rządzącym prawem ONZ, nie prawem dżungli samostanowienia narodów  (z 11 września 1991r)

 

 

Społeczeństwo nie do końca jest świadome, co to właściwie jest ten Nowy Porządek Świata, ale dowiaduje się coraz więcej, bo o NWO ludzie szeptają, a czasem mówią głośno. Jedni mają spokój i pozwala się im mówić, a jednych usuwa się z areny,ale  jednak to usunięcie działa z pewnym opóźnieniem, dlaczego? Jaki jest tego cel? Na logikę zamykanie gęb w/Wielkiemu b/Bratu przeszkadza, ale wtedy powinien szybko wszystkim tą buzię zamykać. Zamyka z opóźnieniem, czy świadczy to nieudolności systemu, czy jest jakieś ciche przyzwolenie na rozsiewanie wiadomości o NWO/NPŚ?

Dlaczego w/Wielki b/Brat zezwala na upowszechnienie tych wieści? Wielkim tego świata zależy na oswojeniu nas ze świadomością, że wpadliśmy w łapy machiny i trybiki działają poprawnie, więc lepiej, abyśmy się przyzwyczaili, że jesteśmy ich niewolnikami? Obserwują reakcję ludu i robią badania marketingowe, czy współczesny człowiek jest już gotowy, aby mu mocniej zacisnąć pasa? Chcą się nauczyć na błędach i następne pokolenie poddać głębszej indoktrynacji? Sprawdzają komu jeszcze raz, lub lepiej trzeba wyprać mózg? A może tworzą listę tych niewygodnych, którzy w pierwszej kolejności powinni pójść do odstrzału?

 

indoktrynacja_NWO_NPŚ

 

Wszystko możliwe, mnie tylko niepokoi jedna sprawa, a co jeżeli to jest z góry zaplanowane, by zaprowadzić do innego celu? Może o to chodzi, że nie wszystkich jeszcze udało się zmanipulować i nie wszyscy uwierzyli, że to się robi dla ich dobra. Tacy ludzie, którzy zdają sobie sprawę, że są/będą niewolnikami wprowadzanego systemu NWO, bronią się jak mogą przed kontrolą umysłu, chociażby poprzez ograniczenie używania mediów lub świadome z nich korzystanie np. sporadyczne oglądanie telewizji.

Może chodzi o to, aby tych, co nie poddają się programowaniu zając czymś innym, aby odwrócić uwagę od czegoś co dzieje się w tle. Nie mam pojęcia co to może być, ale jeżeli coś ukrywają to można spodziewać się czegoś jeszcze gorszego, niż wiadomości jakie dolatują do nas. Co ukrywają? Dlaczego mamy być zajęci, pracą, nauką, całą tą oficjalną propagandą, albo szukaniem potwierdzenia dla teorii konspiracyjnych i innymi myślami? Co się dzieje poza kulisami?

 

NWO_NPŚ_4

 

Powszechna manipulacja drogą do wprowadzenia Nowego Porządku Świata

Wniosek po przemyśleniu techniki wprowadzania NWO jest krótki – to wszystko działa na prostej zasadzie manipulacji, określanej jako łańcuch – problem – reakcja  – rozwiązanie. Wykreowany problem robi się/ukazuje, coś karygodnego np. terroryści zabijają – wzbudza się poczucie konieczności rozwiązania problemu np. musimy powstrzymać terroryzm – później posyła nieświadomym ludziom zwodniczą pomoc i zwodniczą ulgę w cierpieniu np. więcej kamer, podsłuchiwanie rozmów itp.

Pytanie kto wywołał atak terrorystyczny przestaje być ważne, bo przecież najważniejsze jest iż trzeba uniknąć nastepnego zamachu. Czy zrezygnowałbyś ze swojej prywatności, gdyby Cię poprosili tak bez ważnej przyczyny? Pytanie, czy przyczyna była zrobili to prawdziwi terroryści, czy ktoś się pod nich podszył, aby zwiększyć kontrolę nad populacją i była to kolejna operacja pod fałszywą flagą?

Kształtowanie poglądów społecznych to jeden ze sposobów wprowadzania Nowego Porządku Świata. Władza dba, abyś uwierzył, że coś jest dla Ciebie dobre i wprowadzone ograniczenia wolności są gwarancją Twojego bezpieczeństwa. Pytanie dlaczego się boisz o swoje bezpieczeństwo? Ktoś wywołał ten lęk!

Kto sprawił, że się obawiasz np. o swoje życie, czy Twoich bliskich? Nawet jeżeli nie wierzysz, że podszyli się pod wspomnianych powyżej terrorystów, bo wciąż patrzysz przez pryzmat własnych wartości – swój nie zabija swojego tylko wroga i nie wierzysz, ze mogło to być zorganizowane przez rządzących pragnących większej władzy to pozostaje inny problem.

Byli tacy nieudolni, że nie wykryli wcześniej, co się święci. Pokazują Ci jakie wg nich są tego stanu przyczyny, tłumaczą dlaczego się nie udało i Ty wierzysz, że jak im pozwolisz zrealizować plan szybszego wykrywania to będzie dobrze, w przyszłości będzie coraz mniej ataków.  Nie zadajesz dalszych pytań, a może powinieneś.

Komu zapewnią bezpieczeństwo? Tobie, czy sobie? Może sobie jakbyś nie chciał się pogodzić z zasadami gry NWO, to będą wiedzieli gdzie Cię znaleźć i szybko przekonać do swoich racji? Jaką masz gwarancję, że ludzie, którzy już zawiedli (np. nie ochronili przed atakiem terrorystów, chociaż zapłaciłeś za to w podatkach) teraz wywiążą się z powierzonego im zadania i będziesz bezpieczny? Czy jak mechanik Cię zawiedzie i spieprzy auto (np. przy okazji naprawy podmieni Ci inne części na mocno zużyte) to do niego wrócisz na kolejną naprawę?

Na logikę, jeżeli to ten sam niewidzialny wróg, który uciska ludzi, nagle zezwala na przeciek o swoich poczynaniach, to czy w ten sposób nie chce kupić sobie czasu? Czy w ten sposób daje znać nie martw się? Możecie sobie gadać, jeszcze nie jest tak źle, gdyby było to już by informatorów sprzątnięto. Przez takie działanie może podstępnie zdobywa nasze zaufanie i zwodzi nas jeszcze więcej, niewidzialnie kierując nas tam gdzie on chce. Problem to NWO, reakcja  to niezadowolenie społeczne, jakie rozwiązanie ktoś chce przeforsować?

 

Nowy Porządek Świata – natrętne pytanie

Ciągle nuży mnie jedno pytanie: co mi z tego jeżeli pokażą mi kto stoi za tym Nowym Porządkiem Świata, jeżeli to prawdopodobnie tylko marionetki? Co jeżeli te marionetki to kolejni wyimaginowani wrogowie, którzy mają odciągnąć uwagę od prawdziwych wrogów i tego, co oni wyprawiają?  Zdjęcie jednej łuski z cebuli to nie sztuka, czy otworzenie pierwszej „ruskiej baby”, środek nadal pozostaje w ukryciu! Gdzie jest prawda w otaczających nas zewsząd półprawdach?

Zastanawiam się, czy to nie kolejna manipulacja, abyśmy poszukiwali wiatru w polu np. winnych,  a nie skupiali się na tym jak ten proces zatrzymać, a może nawet odwrócić. My będziemy szukać co za tym stoi, a oni będą jeszcze bardziej  zbliżać się do upragninego celu. Zajęci zdobywaniem pieniędzy na godziwe życie i tak mamy nie wiele czasu na poszukiwanie rozwiązania zagadki, czy strategi samoobrony, ale dla nich dużo lepiej, abyśmy skupili się nad poszukiwaniem tego ich ukrytego celu, niż planowali ich zatrzymać.

 

NWO_Nowy_Porządek_Świata

 

Udostępnij na:

2 Comments

 1. Witam…
  Czy te fakty przedstawione w tym artykule …
  Czy NWO jest ukrytą polityką?
  Nie mówię tu że to coś złego bo po prostu nie mam pojęcia. :)

  To tylko takie moje poranne myśli, które mi przyszły do głowy po nocy bardzo dziwnych snów…

  Pouczające i zaskakujące informacje na tej stronie.

 2. admin

  Dziękuję za komentarz.

  W dezinformacji jest jakiś cel, wprowadzenie bałaganu pozwala go w prosty sposób ukryć.

  Pozdrawiam , Jagoda

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*