panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

pudełko2

76. Czat. – Nowela – Szkocka krata.

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki cyklu – Szkocka krata – nowela erotyczna.

 

Nina znów otworzyła Internet i weszła na czata, zaczepiali ją sami młodzi około trzydziestki, sprawdziła nika szukając tajemniczego nocnego kochanka, podejrzała też czy nie ma jakiś innych znajomych ników i oczywiście Wysokiego. Nikogo znajomego nie było, więc zaczęła klikać z tymi, co wysyłali zaproszenia.

– Dlaczego ja mam takie zezowate szczęście i ostatnio przyciągam samych młodych nie mógłby się jakiś czterdziestolatek trafić?! – Nina zamknęła czata.

Nina znów pomyślała o Wysokim, otworzyła starego maila ze zdjęciem. On był wysoki, przystojny i uśmiechnięty. Było w nim coś, co ją mocno ciekawiło i coś co ją ciągle odpychało. Bardzo podobał się jej jako człowiek, ale nie wyobrażała sobie z nim intymnego spotkania. Pomijając to, że miał lat trochę za mało, to był starym kawalerem!

Nina uwielbiała starszych, dojrzałych i zbereźnych cudzych mężów, prawdę mówiąc to nie bardzo lubiła rozwodników znosiła, a tym bardziej kawalerów, nie znosiła ich, a najdalej uciekała od młodzików i prawiczków… Pewnie, dlatego bardzo dziwne były z nim rozmowy, czuła się przy nim dziwnie i w sumie nie umiała wrzucić na luz.

Ten wysoki jednak był bardzo fajny i czasem o nim myślała. Tylko w połowie rozmowy o seksie zawsze coś zazgrzytało. Ostatnio było tak fajnie, już opuściła mu spodnie i miała jego kutaska w buzi, jemu też chyba się podobało… Tylko ten jego styl pisania, mógłby być ciut miększy. Mógłby się tak  ciągle nie upominać o zdjęcie i nie narzekać. Mógłby tak się do reala nie śpieszyć. Szło im coraz lepiej, aż nagle sieć zerwało i znów czar prysnął…

– Coś nam nie mamy szczęścia… samo życie chyba mi mówi, bym nie rozwijała tej znajomości… co za pech, musiało nam przerwać akurat w takim momencie! – zezłościła się Nina i wyłączyła laptopa. – No a teraz następny sympatyczny młodzik się mi się trafił! Tylko coś z nim nie tak, pisze jak stary wyjadacz, może coś pokombinował z wiekiem, albo jest taki, bo z niejednego pieca chleb jadł… Coś mi tu nie gra! Mam nadzieję, że to nie kolekcjoner dup, nie trawię jednorazowych facetów.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .