panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

księżyc_1

78. Tajemnice NASA – Awantura o kamienie na Księżycu. – cykl – Prawdy Zdumiewające

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Prawdy Zdumiewające.

 

Wg NASA to całkiem normalne, że na Księżycu pojawiają się dziwne obiekty nie wiadomo skąd, a jak w prasie dziennikarze pyskują na ten temat, to okazuje się, że to zwyczajna skała!

NASA (National Aeronautics and Space Administration) – amerykańska agencja rządowa to grupa naukowców i inżynierów w pełni kontrolowana przez? Łatwo sprawdzić, kto figuruje jako szef, ale kto naprawdę rządzi to jedna z tajemnic NASA.

Daniel Goldin, który dołączył do NASA w latach 90-tych, przyszedł z CIA z zadaniem utajnienia lub przynajmniej ograniczenia dostępu do NASA. Pierwszą rzeczą, jaką zrobił, było zmuszenie wszystkich od kierownictwa do pracowników niższego szczebla oraz współpracowników z zewnątrz do podpisania oświadczenia o zachowaniu w tajemnicy wszystkiego, co dotyczy ich pracy w NASA.

Tajemnice NASA zawsze wzbudzały kontrowersje, nie wiemy o nich za dużo z oficjalnych źródeł, ale od czego są przecieki?

 

 

Pojawiająca się twarz na Księżycu.

 

Twarz na Księżycu to tylko góry, zwykłe formacje skał. Oczy tworzą Morze Deszczu (Mare Ibrium) i Morze Jasności (Mare Serenitatis), nos – zatoka Sinus Aestuum, a usta – Morze Chmur (Mare Nubium) oraz Morze Poznane (Mare Cognitum). Morza księżycowe są zbudowane z zastygłego bazaltu, który zawiera sporo żelaza i tytanu, ale prawie nie ma w nim żadnych związków wodoru. Nazwano je morzem, chociaż nie mają nic wspólnego z wodą, to tylko zastygła lawa. Plamy te są ciemniejsze, gdyż odbijają mniej światła i tyle.

 

 

Kosmici na Księżycu – jedna z największych tajemnic NASA.

Czasem pojawiają się zdjęcia świadczące o obecności Ufo na Księżycu. Ostatnio w lutym 2014 opinię publiczną zszokowało zdjęcie obiektu, który był biały, a na srodku miał czerwoną plamę. Wg oficjalnych komunikatów NASA okazał się skałą. Tłumaczono, że ten okruch skały oderwał się, gdy najechało na niego koło łazika, wtedy się odbił i znalazł się w polu widzenia kamery.

Pytanie, dlaczego inne kamyki po przejeździe koła pozostały nienaruszone? Łazik Opportunity robi zdjęcia klatka po klatce i dziwny obiekt powinien być widoczny również na innych fotografiach, ale niestety nie był. Porównajcie oba o zdjęcia, dziwne prawda? Dodatkowo kolor zaskakujący, czy ktoś nie opublikował przez przypadek zdjęć z Marsa? Coś za czerwono, albo ja za bardzo przyzwyczaiłam się do popielatego koloru Srebrnej kuli.

 

żródło NASA żródło NASA

 

Na wstępie o UFO na księżycu, zobaczcie szczątki obcego pojazdu kosmicznego odkryte na Księżycu.

 

 

Oprócz tego wraku najbardziej znana jest historia spopularyzowana przez Richarda C. Hoaglanda. Dotyczy statku kosmicznego odkrytego na Księżycu przez byłego pracownika NASA Williama Rutledge. Brał on udział w misjach Apollo 13, Apollo 19 i Apollo 20. Jak pamiętamy pierwsza misja była nieudana (jak się stało, że on przeżył i oficjalnie się o nim nie wspomina?), a pozostałe dwie przeprowadzono w ramach tzw. międzynarodowej współpracy kosmicznej (wspólne misje USA i ZSRR).

Celem ostatnich dwóch było, zbadanie dziwnego obiektu na Księżycu, w regionie Delporte Izsak. Znajduje się tam statek kosmiczny rodem z gwiezdnych wojen, a rozbił się lub został porzucony w starożytności. Przy statku odnaleziono dwa ciała pilotów, to lepiej zachowane okazało się być kobietą i tak powstała historia Mona Lisy z Księżyca.

Naukowiec Rutlege utrzymuje, że kosmonauci wylądowali w kapsule i ciało kobiety i głowa drugiego niezidentyfikowanego pilota została odtransportowana na Ziemię.  Obecnie stawia się w wątpliwość obecność człowieka na księżycu, nawet podczas pierwszego sławetnego lądowania, nie prowadzi się już lotów załogowych na Księżyc, o czym pisałam przy innej okazji w Błądząc w ciemnościach.

Nie wiem, co o tym sądzić, zdjęcia statku kosmitów, wydają się być autentyczne, wyraźnie widać symetryczne wzory struktury, spójrzcie sami.

 

 

wrak_UFO_na_księżycu

 

Zdjęcie pochodzi z www.viewzone2.com, gdzie możecie znaleźć więcej szczegółów w tej sprawie. Poniżej krótki film z misji Apollo 20 ukazujący domniemany statek obcych.

 

 

Natomiast klatki z Księżycową Mona Lizą, wg mnie nie wyglądają zbyt wiarygodnie. To, co najmniej dziwne, że jej ciało przetrwała 1.5 miliarda lat, jak oni je dostarczyli bez uszczerbku, dlaczego ta kosmitka ma tak ludzki wygląd i nie wygląda na skamielinę? Do tego nie udało się zrobić zdjęć wewnątrz statku, to gdzie ją znaleźli obok pojazdu. Nikt się nie bał infekcji i przytaszczył ciało nawet bez worka foliowego? Czyżby znów ktoś nazmyślał? Czy NASA w obawie, że odkryjemy ich tajemnice, postarała się zatrzeć prawdziwe ślady i zaciera rączki, bo ludzie nie wierzą w bajeczkę i udało im się odwrócić uwagę od prawdy, do której nie chcą się przyznać?

 

 

Może to prawda, że nas okłamują i manipulują informacjami o podboju kosmosu, nie jestem wcale zaskoczona, ale dziwi mnie jedno – magazyn Science poinformował, że NASA planuje wkrótce wprowadzić no-fly zones nad niektórymi obszarami naszego satelity. Zakaz lotów nad pewnymi rejonami Księżyca? Oficjalny powód to NASA czuje potrzebę chronienia historycznych obszarów, gdzie lądowały pierwsze lądowniki z programu Apollo.

Nasuwające się pytanie, czy NASA odkryła zaawansowane projekty innych państw, które zamierzają dotrzeć na Księżyc? Czy chodzi o Japonię, której władze zadeklarowały, że do 2020 roku na Księżycu powstanie ich pierwsza baza? Może NASA znów chce coś przed nami ukryć? Czyżby jednak widzieli tam UFO?

A może nie podoba im się konkurs zorganizowany przez Google Lunar X Prize? Nagrodą jest 20 milionów dolarów, za umieszczenie na powierzchni Księżyca  konkurencyjnego łazika. Rejestracja drużyn już dobiegła końca (w 2010 roku), ale bierze w niej udział 29 zespołów, a one mają czas na realizację do 2015 roku.

Nie wiadomo, o co chodzi, ale jedno jest pewne, Amerykanie nie dysponują żadnymi prawnymi środkami, by zakazać takich lotów. Formalnie Księżyc pozostaje strefą, w której nie ma żadnych podziałów. Czego się obawiają przedstawiciele NASA? Powtórki historii Apollo13 uszkodzonego przez kosmiczny statek nieznanego pochodzenia? Apollo 13 to już osobna historia, jej szczegóły opiszę innym razem.

 

PS

W drugiej części księżycowych tajemnic NASA znajdziesz:

  • Czym jest Księżyc? – 5 argumentów na to, że Księżyc wcale nie jest tym, o czym nas zapewniają.
  • Czy Księżyc jest w środku pusty?
  • Kto był na Księżycu 2 tys. lat przed naszą erą?
  • Oficjalne księżycowe kamienie na Ziemi.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*