panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

księżyc_1

79. Tajemnice NASA – Awantura o kamienie na Księżycu (część II) – cykl – Prawdy Zdumiewające

| 2 Comments

NASA i naukowcy za dużo informacji o Księżycu ukrywają i jest to bardzo podejrzane, stąd w dzisiejszym tekście pojawią się następujące sprawy:

 • Czym jest Księżyc? – 5 argumentów na to, że Księżyc wcale nie jest tym, o czym nas zapewniają.
 • Czy Księżyc jest w środku pusty?
 • Kto był na Księżycu 2 tys. lat przed naszą erą?
 • Oficjalne księżycowe kamienie na Ziemi.

 

 

5 argumentów na to, że Księżyc wcale nie jest tym, o czym nas zapewniają.

 

Księżyc jest satelitą tak nas uczą w szkole, tak nas przekonują w encyklopedii, tylko czy na pewno jest naturalnym? Dość dużo wskazuje, że Księżyc jest sztucznym wynalazkiem! Zawsze zastanawiały mnie dwa księżyce, nasz Ziemski i księżyc Neptuna  – Tryton. Dlaczego? Nasz Księżyc jest za bardzo doskonały, a Tyron  krąży przeciwnie do ruchu obrotowego planety. Właśnie o to chodzi Księżyc ziemski jest tak idealny, że trudno uwierzyć, iż powstał w drodze naturalnych procesów.

Pierwsze, położenie Księżyca powoduje, że podczas zaćmienia Słońca, idealnie zasłania Słońce i widać tylko koronę gwiazdy. Drugie Księżyc jest bardzo, bardzo potrzebny, aby toczyło się życie na Ziemi, bo przecież odpowiada za ruch pływowy oceanów. Może „ktoś” kto zaplanował jak będzie działała przyroda na naszej planecie, wymyślił i stworzył Księżyc, tylko kto b/Bóg, czy bardziej rozwinięta cywilizacja?

Trzecie Księżyc jest na nieprawidłowej orbicie, gdy weżniemy pod uwagę jego wielkość. Wykonano badania oparte na założonej gęstości. Raporty twierdzą, że gęstość Księżyca to 3,3 w porównaniu z 5,5 na Ziemi, co wskazuje, że wewnętrzne regiony Księżyca są mniej gęste niż zewnętrzna. Niektórzy twierdzą, że Księżyc może być pusty w środku.

Czwarte : nigdy nie widać jego jednej strony, czyżby po Czarnej Stronie Księżyca UFO miało swoje bazy i mogło nas spokojnie podglądać, nie narażając się na to, że ich namierzymy? Nie będę pisać dziś o Ufo, o tym wspominałam już w  części pierwszej awantury o kamienie i jeszcze wcześniej tutaj. Podkreślę jedynie, że to bardzo zastanawiające, że obrót Księżyca jest tak doskonale zsynchronizowany z obrotem Ziemi.

Piąte, bez względu na to, czy wierzysz w UFO na Księżycu, czy nie, mamy dowody, że ktoś na Nim był, przed nami, pytanie tylko kto? Jakby usadowili jakiegoś łazika jak na Marsie to wiedzielibyśmy więcej, ale z jakiegoś powodu tego nie robią, może domyślasz się – dlaczego?

 

 

Czy Księżyc jest w środku pusty?

 

Najsilniejsze dowody na to, że jest pusty wynikają z faktu, że gdy meteoryty uderzają w Księżyc, to słychać odgłos jak dzwon, a Księżyc drży. Np. załoga Apollo (20 listopada 1969 ) wydaliła moduł księżycowy, co spowodowało, że urządzenia sejsmiczne zarejestrowały wibracje i głośny ciągły pogłos przypominający rezonans dzwonu, trwający ponad godzinę. Oficjalnie wszystko jest OK, a pogłos naturalny, a gestości świadczą małe trzęsienia na Księżycu,  co mozesz sprawdzić na  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17799298 

Drugi argument to oczywiście kratery. Księżyc ma ich tysiące, ale najbardziej ciekawe jest to, że asteroidy i meteory tworzyć tylko płytkie kratery na powierzchni i produkują wypukłości zamiast klasycznych wklęsłych kraterów, jak oczekiwano, wspierając koncepcję sztywnej skorupy.

Niezliczone dowody z NASA ujawniają, że w niektórych kraterach księzycowych, o głębokości 2-3 km w dół pojawiają się gęste warstwy metalu, co wyjaśnia, dlaczego kratery są wypukłe. Jak? Księżyc jest w środku pusty, z powłoką o grubości około 20 mil, złożoną głównie z metalu.   Trochę zaskakujące, że kratery Bottoms są wypukłe zamiast wklęsłych? Dziwne również, że kratery są takie płytkie i nie przekraczają 4 km., dlaczego Księżyc jest taki twardy, że meteoryty nie mogą wbić się głębiej?

Carl Sagan, złożył oświadczenie, „naturalny satelita nie może być pusty obiekt, co oznacza, że, jeśli jest pusty, to nie jest naturalny satelita, a więc sztuczny.”

Jak wygląda Księżyc i jego kratery? Odkąd LOLA zapewnia dla NASA precyzyjny pomiar powierzchni Księżyca,  jest  to wykorzystywane do budowy mapy księżycowego krajobrazu. Poniżej mapa Księżyca zbudowana na podstawie danych dostarczonych przez LOLA. Na wszelki wypadek LOLA to The Lunar Orbiter Laser Altimeter, pracuje na pokładzie NASA (na LRO – Lunar Reconnaissance Orbiter)

 

 

 

Kto był na Księżycu 2 tys. lat przed naszą erą?

 

Sporo dokumentów starożytnych wspomina o podróżach kosmicznych, chociaż pochodzą z odległych od siebie częściach świata. Np. stary manuskrypt James Churchward angielskiego uczonego, który pisał zanim ludzie mówili sztucznych satelitów i statkach kosmicznych.

Najbardziej znana sprawa dotyczy północnej części Tybetu, gdzie leżą ruiny stolicy Hsing Nu, odkrytej przez Duparc w 1725 roku, gdzie odkryto duży mleczno-biały kamień otoczony rysunkami. W 1952 roku przybyła tam radziecka ekspedycja, aby sprawdzić, czy ten mleczno-biały kamień został „sprowadzony z Księżyca.”

Druga to zapiski z Chin z roku 2309 p.n.e. Inżynier cesarza Yao postanowił udać się na Księżyc. Hou Yih poleciał w kosmos, gdzie ” nie spostrzegają ruchu obrotowego słońca.” Ciekawe sttwierdzenie, ponieważ tylko w przestrzeni człowiek nie może zobaczyć wschód Słońca. Dalej padają stwierdzenia, że na Księżycu widział „zamrożone wyglądający horyzont” i wznieśli budynek, „Pałac na zimno”.  Jego żona Chang Ngo również poleciała na Księżyc, tam znalazła „świetlistą kulę, lśniącą jak szkło. Też ciekawe, bo astronauci Apollo II znaleziono kamienie utwardzone kawałkami szkła.

20 lipca 1969 (pierwsze lądowanie na Księżycu) podczas ostatniego lotu rozpoznawczego wokół księżyca, jeden z astronautów się nieoczekiwany komunikat: właśnie widział kontury tego, co wydawało się być pewnego rodzaju struktury siedmiu budowli. Co to było? Może widział „Pałac zimno”? Dlaczego zdecydowano się usunąć te 11 minut w retransmisji z Księżyca?

Ciekawe, że chińska stacja kosmiczna na Księżycu Tiangong-1, nazywana Niebiańskim Pałacem, tylko na pamiątkę cesarskiego manuskryptu, czy jest w tym coś więcej. Nie wiadomo, można liczyć tylko na przecieki, w związku z planowanym uruchomieniem stałej bazy badawczej na orbicie do 2020 roku. Jak zaczną częściej tam bywać to może  jakies informacje wymkną się spod kontroli? (Póki co jest to bezzałogowa stacja, wyniesiony na pokładzie rakiety Long March 2F na przełomie września i października 2011 roku.)

Takich miejsc i relacji jest dużo więcej np. Indie, Włochy, Gwatemala, Sumer, Peru. Znaleziono tam kamienie z księżyca lub starożytne opisy statków kosmicznych. Dość ciekawy artykuł o obecności człowieka lub cywilizacji podobnej do ludzkiej i artefaktach starożytnych  ukazał się kilka lat temu, może pamiętasz  „Czy byliśmy na księżycu w 2309 przed naszą erą?” (jeżeli nie to znajdziesz go tutaj: http://www.redicecreations.com/specialreports/2005/12dec/moontravelbc.html

 

Może piramidy i misata na Księżycu jednak istnieją?

 

 

Oficjalne księżycowe kamienie na Ziemi.

 

Oficjalnie księżycowe skały pojawiły się na Ziemi w 1969 roku. Amerykański rząd podzielił kamienie i rozesłał do innych państw do badań. Co zresztą zrobiono jeszcze raz po misji Apollo 17. NASA teraz ma kłopot, bo zbyt wiele kamieni zaginęło.  Później pojawili się łowcy księżycowych kamieni i teraz odzyskać jest jest jeszcze trudniej.

Księżycowe skały  z misji Apollo 11 i Apollo 17 podzielono na 370 części, z tego  184 fragmenty zaginęły. Cena rynkowa takiej skałki to od 3-5 milionów dolarów, więc nie wielu stać na takie hobby. Jednym z najbardziej znanych  łowców jest Joseph Gutheinz Jr, prawnik z Teksasu i były pracownik NASA. http://www.nytimes.com/2012/01/22/science/space/nasa-tackles-problem-of-missing-moon-rocks.html?pagewanted=all&_r=0

 

PS:

Jest to UFO na Księżycu czy nie?

To co nazywane jest przez łowców UFO „Pałacem” na Księżycu wygląda tak:

 

 

Ta baza na księżycu wg Google prezentuje się tak:

 

 

Udostępnij na:

2 Comments

 1. Bardzo ciekawy artykuł – a co myślicie o tym ?

  https://www.youtube.com/watch?v=0umbmzpQigU

 2. admin

  Przy takiej jakosci nagrania i z tym blip, blip w tle to trudno uwierzyć, że to nagranie z Księżyca. Rozmawiają też jakoś nienaturalnie, sztywna konweresaja jakby wyuczona na pamięć czy czytana z kartki, ale to może ja tak odbieram.
  Pozdrawiam Jagoda

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*