panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

ufo_twarz_obcego

96. MILAB i UFO – porwani przez obcych czy wojsko? – cykl – Prawdy Zdumiewające

| 0 comments

 

Wszystkie odcinki z cyklu – Prawdy Zdumiewające.

 

Uprowadzenia MILAB i UFO

W uprowadzenia przez obcych tak samo trudno uwierzyć, jak w uprowadzenie przez wojsko, pytanie w co łatwiej uwierzyć Tobie?  Niestety zjawiska porwań przez UFO nie można wytłumaczyć psychologicznie jako halucynacje czy urojenia, czasem uprowadzeni przez obcych donoszą, że zostali zabrani do szpitali lub obiektów wojskowych. Co ciekawe i niepokojące to uprowadzeni wojskowy personelu i obce istoty razem pracują w tych tajnych miejscach. Kolejna teoria spiskowa, czysta fantazja, czy rzeczywistość, może powinniśmy się temu przyjrzeć z bliska?

MILAB  (Military Abductees) to akronim wojskowych operacji kamuflowanych jako rzekomo uprowadzenia przez UFO. Uważa się , że MILAB byli i są ofiarami kontroli umysłu. W latach 60-70 tych MILAB wiązano z działalnością nieoznakowanych helikopterów. Badacz Raymond E. Fowler informuje o aktywności helikopterów w związku z świadectwami UFO w latach 70-tych, Dr. Thomas Bullard podaje 4 takie przypadki (lata 1968 do 1984), Dan Wright 10 przypadków (MUFON Abduction Transcription Project rozpoczęty w 1992r.)

Najbardziej znane sprawy z udziałem helikopterów to przypadki uprowadzenia Betty Andreasson-Luca, Debbie Jordan, Kathy Mitchell, Whitley Strieber, Leah Haley, Katharina Wilson, Beth Collins, Anny Jamerson. Debbie Jordan twierdzi, że została oszołomiona przez przyjaciela i przewieziona do szpitala , gdzie lekarz usunął jej implant z ucha. Doświadczenia Leah Haley i Katharina Wilson są porównywalne z eksperymentami kontroli umysłu. Beth Collins i Anna Jamerson mówią, że zostały poddane hipnozie przez pracowników wojskowych.

Pamiętacie Facetów w czerni? A czarne cadillaki z filmu? Dość często czarne cadillaki należące do MIB ( MIB = Men in Black) to nawiązanie do tych helikopterów. Czarne cadillaki są związane z obcymi i zjawiskami paranormalnymi, a helikoptery nie wydają się mieć coś wspólnego z Ufo, co najwyżej z wojskiem i okaleczeniami zwierząt.

MILAB opisują nieoznakowane helikoptery i dziwne furgony na zewnątrz domów, pole elektromagnetyczne wywołujące dezorientację, narkotyki i transport do nieznanego, wycieńczenie i czasami nudności. MILAB wspominają o badaniach przez lekarza i prostokątnych kształtach pomieszczeń, o tym, że byli przywiązani do stołu egzaminacyjnego lub fotela ginekologicznego, a ludzie w białych fartuchach ich badali.

Uprowadzeni przez UFO twierdzą, że obce istoty pojawiają się przez zamknięte okna, przenikają ściany, lub obca obecność była wyczuwalna w pokoju. Większość relacjonuje, że zostali sparaliżowani przez moc psychiczną obcych, wcale ich nie wiązano. Gdy ludzie są uprowadzeni przez obcych do statku/bazy opowiadają o okrągłych sterylnych pomieszczeniach. Poza tym obcy nie noszą białych fartuchów, a pracownicy militarni wykorzystują okazję, aby się  ukryć podszyć pod kosmitów.

 

ufo_twarz_obcego

 

Chipowanie ludzi.

Kwestę implantów od Ufo i implantów ludzkiej produkcji dla uprowadzonych potraktuje trochę po macoszemu, bo chyba nie ulega wątpliwości, że wojsko też wszczepiac implanty potrafi. Bio-chip dla ludzi został opracowany przez Dr. Daniela Man (amerykański patent na urządzenie naprowadzające z 1989 roku, który może być wszczepiony u ludzi). Podobno implant został opracowany, aby rozwiązać problem zaginionych dzieci. Urządzenie to jest nieznacznie większe niż implant Destron ( dla zwierząt) i nie może być podawany za pomocą specjalnej strzykawki, wykonuje się małe nacięcie chirurgiczne, aby go wszczepić.

Pamiętacie jak baterie w bio-chipach Dr. Mana miały być uzupełniane? Osoby odpowiedzialne za monitorowanie implantów (czyli ludzi) miały uzywać satelitów lub specjalnie wyposażonych helikopterów, w celu znalezienia osoby zaginionej. Za pomocą triangulacji śledzić sygnał z implantem, satelity lub helikoptery miały wskazywać dokładną lokalizację implantu i rutynowo doładowywać baterię urządzenia.

Za pomocą systemów telemetrycznych jako metody monitorowania uprowadzonych, wojsko może uzyskać dane fizjologiczne, takie jak oddychanie, napięcie mięśni oraz obecności adrenaliny we krwi, tak mogą korzystać biomedycznej telemetrii. Implant od lat może służyć obserwacji, kontroli zachowania ludzkiego, a możliwości jego zastosowania w rehabilitacji sięgają lat 60-tych.  TO wtedy eksperci bezpieczeństwa narodowego np dr Steven Metz i dr James Kievit  mówili, że każdy Amerykanin może być wyposażony w elektroniczny lokator (IPLD) . W latach 70-tych Dr Josepha A. Meyera, specjalista komputerowy z NSA (Narodowej Agencji Bezpieczeństwa proponował to cacko dla wszystkich Amerykanów aresztowanych.

Kto by się spodziewał, że tak teraz modne chipowanie ludzi sięga bardzo daleko w przeszłość! W latach 50-te i 60-te neurobiolog dr Jose Delgado (na pewno go znacie z eksperymentów na ludziach w w ramach projektu kontroli umysłu Mk-ultra) i wynalazł „stimoceiver” – elektrodę zdolną do odbierania i nadawania sygnałów elektronicznych za pośrednictwem fal radiowych FM. To urządzenie wszczepione do mózgu działa jako silny środek pobudzający po aktywacji fal radiowych FM. Może stymulować impulsy mikrofalowe i kontrolować reakcje człowieka, któremu go wszczepiono. Co potrafią implanty teraz teraz po 60-70 latach? Na temat współczesnych implantów i technologi RIFID znajdziesz w tekście Wsadzą nam chipa.

 

ufo_twarz_obcego

 

 

Najpopularniejsze spekulacje o porwaniach MILAB.

Pierwsza teoria zapewnia, że uprowadzenia przez obcych i porwania przez rządowych agentów i wojsko to dwie odrębne sprawy. Ludzie, którzy dzielą się doświadczeniami o obdukcji i porwaniu, zostali uprowadzeni albo przez Ufo, albo przez wojsko, które potrzebowało MILAB – ludzkich świnek doświadczalnych do eksperymentów nad kontrolą umysłem.

Druga teoria zakłada, że MILAB są przede wszystkim porwanymi przez obcych i mają znaczniki genetyczne niepochodzące od ludzkiego DNA, dlatego wzbudzili zainteresowanie wojska i byli przez nich badani. MILAB byli wykorzystywani w wielu operacjach kontroli umysłu i wykorzystywani do operacji wojskowych

Trzecia teoria mówi o tym, że porwani przez Ufo, zostali przebadani i wszczepiono implanty tym, których uznano, że nadają się do wykorzystania, bo pracują dla wojska lub są ofiarami programów kontroli umysłu. Wtedy obcy mogą najłatwiej zakłócać i manipulować ludźmi, a także systemami sterowania i kontroli najbardziej zaawansowanej broni na Ziemi, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo.

Czwarta teoria brzmi jak SF, więc trzymajcie się krzeseł! MILAB wojsko wykorzystuje w projektach klonowania. Tworzone są klony MILAB, a sklonowane ciała wykorzystywane są do celów szkoleniowych i uczestniczą w najbardziej skomplikowanych operacjach, bo potrafią już przenosić świadomość ze śpiącego MILAB w ciało klona. (Katherina Wilson opisała spotkanie dwóch swoich klonów w podziemnej bazie.)

Piąta teoria MILAB, w tym wszystkim chodzi o sfałszowanie uprowadzenia przez obcych, aby  zastraszyć społeczeństwa i udowodnienić jak bardzo obcy są okrutni. Korzystaja nie tylko z kontroli umysłu, ale także z zaawansowanej technologii holograficznej do projekcji obrazu, tworzą trójwymiarowe i realistyczne postacie obcych wraz z obrazami ich pojazdów. Poprzez fałszywe wizyty istot pozaziemskich generują emocje strachu i podsycają panikę. Podobno wykorzystują do tego celu helikoptery XH-75D Stealth Antigravity Shark.

 

ufo_twarz_obcego
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*