panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

b-town-2014

B-Town, Międzynarodowy Festiwal Tańca w Birmingham UK.

| 0 comments

 

W tym roku IDFB zaprosił wykonawców tańca ulicznego ze świata, B-Town zaprasza na taneczną opowieść o przyszłości, kilkudniowe wydarzenie w centrum miasta Birmingham (Victoria Sguare). Międzynarodowy Festiwal Tańca rozpoczął się 21 maja i potrwa do soboty 24 maja, więc jeszcze masz szansę zobaczyć takich wykonawców jak: Morning of Owl (South Korea), Plague (United Kingdom) , King Charles (United States), Dance Nuvo (United Kingdom). Przyjdź wieczorem do centrum Birmingham i zobacz hip-hop zawładnął sercem tego miasta.

Fabuła oparta jest na ciekawej historii, co może sie zdarzyć w niedługiej przyszłości. W roku 2064 miasta w Wielkiej Brytanii stały się niezależnymi królestwami. Wielka Brytania została doszczętnie zalana wodą. Miasto Birmingham znalazło się na wybrzeżu i nazwane zostało B- Town. Było rządzone przez królową Roxy, która zadeklarowała, że bramy miasta zostaną otwarte, aby uratować wszystkich uciekających przed wielką wodą.

Tej decyzji  nie poparli mieszkańcy B- Town i królowa Roxy musiała walczyć o władzę. Zwróciła się do swoich doradców i razem próbowali wpłynąć na Radę B-Town, aby otwarła bramy. W końcu udaje się, a tłumy uciekinierów szturmują miasto. Następnego dnia rano,  ludzie z B -Town odkrywają, że są jedynymi mieszkańcami Anglii , którzy przeżyli wielką powódź …

 

 

Poniżej kilka zdjęć z pierwszego dnia festiwalu:

B-Town_International_Dance_Festival_1

B-Town_International_Dance_Festival_2

B-Town_International_Dance_Festival_3

B-Town_International_Dance_Festival_4

B-Town_International_Dance_Festival_5

B-Town_International_Dance_Festival_6

B-Town_International_Dance_Festival_7

B-Town_International_Dance_Festival_8

B-Town_International_Dance_Festival_9

 

Dużo więcej znajdziesz na youtube chanel, zobacz wybuchowy taniec ze świata B-Boy Mistrzów Rano Sowa (Korea Południowa, reżyseria / choreografia Sez Lee), Taniec Nuvo i inne gwiazdy ProDance, z udziałem Brooke (Choreograf), Shawn, Marvel, Roxy i Chicago Footwork Don King Charles.

https://www.youtube.com/channel/UCYh45R4hy0L1s9hgumqGfXA/videos

 

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*