panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

złamane_serce

Będę żyć jakgdyby nigdy nic

| 0 comments

 

Czasem życie przewraca się do góry nogami, w takim momencie, w jakim nikt by się nie spodziewał. Wystarczy krótka chwila, która w brutalny sposób zmienia bieg całego życia. Ku mojemu zdziwieniu nie musi się wydarzyć wcale nic tragicznego jak wypadek, czy nie wiadomo jakie nieszczęście, po prostu coś sobie uświadomisz i wiesz, że nic już nigdy nie będzie jak dawniej. Sama myśl napawa Cię przerażeniem i nie możesz uwierzyć, że to prawda i nie masz pojęcia jak z tym żyć.

Nie wiem co dalej, próbuję sobie wmówić, że bywało gorzej, a mój świat wielokrotnie stanął na rękach i opadł w dół z wielkim hukiem. Nie wiem skąd miałam siłę, aby się pozbierać i na zgliszczach rozpocząć nowe życie, a właściwie jego kolejny etap. Dziś wcale nie mam siły, ani motywacji, aby ją zdobyć i mimo wszystko spróbować. Przelało się, a wraz z tym wyciekła moja wiara w sens robienia czegokolwiek.

Oczywiście będę żyć jak gdyby nigdy nic, beznadziejna rutyna codzienności i tak mnie zmusi, przecież nie mogę leżeć bezczynnie  i beznadziejnie  patrzeć w sufit! Bedę wstawać codziennie rano, mam czym zając sobie ręce i nie myśleć. Spróbuję z łagodnym uśmiechem spoglądać na słońce, chociaż ono już od kilku dni świeci inaczej. Jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłam, chyba udaje, że nic się nie zmieniło i głupiutko wierzę, że zdarzy się cud i umarła miłość ożyje nim wyprawię jej pogrzeb.

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*