panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

Biały van - ford transit

Biały van.

| 0 comments

 

 

Jechali już spory kawałek, autostrada ciągła się leniwie wśród pól i przydrożnych lasów. Słońce już zachodziło, cicha muzyka płynęła z radia, Chi coraz częściej przyglądał się jej ukratkiem. Nicola udawała, że tego nie widzi, ale dostrzegała iskierki pożądania w jego oczach i w sumie też miała podobne odczucia.

Po chwili Nicola stwierdziła, że musi za potrzebą i poprosiła, aby zatrzymał samochód. Biały van zaparkował na wąskiej zatoczce, otoczonej krzakami. Nicola trochę obawiała się ciemnych zarośli. Najpierw ściągnęła figi, aby było łatwiej i siedziała chwilę niezdecydowana. Spojrzała na Chi i nieśmiało zapytała czy nie wyszedłby z nią z auta, tak na wszelki wypadek.

Chi podszedł z drugiej strony vana, otworzył drzwi i podał jej rękę. Nicola żwawo wyskoczyła, szybko kucnęła, podciągnęła krótką spódniczkę i kilka kropelek uderzyło o asfalt i powolutku popłynął cienki strumyczek. Chi przyglądał się jej, szybko włożył rękę do spodni i wyjął lekko nabrzmiałego kutaska. Nicola uśmiechnęła się i wyciągnęła rękę w jego kierunku.

Chi oparł rękę o fotel w vanie i przymknął oczy było mu dobrze, szybko zorientował się, że Nicola wzięła go do buzi. Jeszcze chwilę słyszał kropelki moczu opadające na ziemię, później poczuł, ze Nicola przesuwa się w kierunku vana. Spojrzał w dół, dziewczyna siedziała na stopniu do kabiny i coraz bardziej ochoczo wciągała jego kutaska do buzi.

Nicola przesuwała rytmicznie wargami po jego kutasku, trzymając go mocno u podstawy, prawie zgniatając mu jajka. Co jakiś czas wypuszczała go z buzi, aby mocno polizać, zabawnie i delikatnie popodgryzać jego nabrzmiałego żołędzia. Po chwili znów wciągała go głęboko do gardła.

Chi zamknął oczy, przesunął się i całkiem wsparł łokciami na siedzeniu fotela, stanął w lekkim rozkroku i rozkołysał biodra. Wchodził kutaskiem coraz głębiej i wysuwał się rytmicznie na zewnątrz. Nikola wypuściła z dłoni jego jajeczka i mocno chwyciła go za tyłek, starając się nadać równy rytm jego chaotycznym ruchom.

Chi czuł jak czubek kutaska ostro prześlizguje się ściśnięty mocno między językiem i podniebieniem Nikoli, pędząc głęboko w dół, dociera do jej wnętrza tak głęboko, że aż jajeczka rozsuwają jej wilgotne wargi i opierają się o odsłonięte dziasła. Chi podrygiwał coraz szybciej i głośniej sapał z podniecenia, po chwili wyskoczył, obawiając się, że dłużej nie wytrzyma.

Objął dziewczynę mocno i pociągnął do góry, całowali się przez moment, ale po chwili obrócił Nikolę twarzą do szoferki. Dziewczyna wsunęła się pod fotel, wsparła się rękami na podłodze i wystawiła okrągły tyłeczek w jego stronę. Chi szarpnął spódnicę do góry, delikatnie klepnął w pośladek i zjechał dłonią w dół.

Chwilę dotykał jej cipki, była gorąca i wilgotna, po chwili wbił się w nią z impetem. Nikola cichutko pojękiwała z zadowolenia, gdy jego kutasek penetrował jej dziurkę. Chi  nabierał rozpędu, coraz mocniej wspierał się o auto i wchodził coraz głębiej. Po chwili Nikola uklękła na stopniu i mocniej wypięła nagi tyłek. Chi patrzył jak jego hujek wbija się w nią i prawie całkiem wychodzi.

Ruch na autostradzie wzmagał się coraz bardziej, nie rozpraszały ich przejeżdżające auta, a ostry powiew wiatru od przejeżdżających tirów i rozkołysane auto wzmagało podniecanie. Chi pieprzył coraz gwałtowniej, aż Nikola zaczęła pokrzykiwać, ale po chwili Chi wyciągnął kutaska i prysnął mocząc jej pośladki i brzeg krótkiej spódniczki.

Chi sięgnął po chustki, zdecydowanie i bardzo szybko pościerał spermę z jej pośladków. Delikatnie dźwignął Nicolę i przytulił mocno, aby po chwili ułożyć ją wygodnie na siedzeniu w aucie. Rozszerzył nogi i zatopił tam swoją twarz. Palcami i wprawnym języczkiem doprowadził ja na szczyt rozkoszy.

 

biały_van_ford_transit

 

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .