panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

manekin

Co to jest orgazm analny? Część III – Jakie są rodzaje orgazmu?

| 0 comments

Orgazm analny, wszyscy zgodnie twierdzą, że jest do dupy! Tylko, że jedni mają na myśli obrzydzenie i ból, a więc jest do dupy, bo im się nie podoba.  Drudzy czerpią z niego radochę i eksperymentują co wsadzić do dupy!

Grupa pierwsza podobno nie uprawia seksu analnego, ale skąd w takim razie wie, że pierwsze 2cm są suche i trzeba nawilżać żelem podczas kąpieli, albo oliwką, albo wazeliną, albo śliną? Mają też pogłębioną wiedzę na temat punktu A i jak go obsługiwać. Tłumaczą zaciekle, że przez dupę można łatwo znaleźć punkt G uderzając w stronę brzucha i dodają, aby osiągnąć punkt A, wiadomo trzeba głębiej uderzać niż 4- 5 cm.

Do tego strzelają gadkę na temat: w punkcie A gromadzą się nieczystości, więc paluszek pchamy przez rękawiczkę, albo kutaska w prezerwatywie, bo można się upaprać. Jedno pytanie się ciśnie mimo woli, jak nie kochasz się przez dupkę, to skąd te wszystkie szczegóły? No i co z takimi zrobić? A może im zdradzić im sekret, że punkt A jest zawsze czyściutki do 2 godzin po kupce? Nie, lepiej im doradzić lewatywę, albo wysłać do salonu na hydroterapie, niech im nawlewają wody, najlepiej za grubą forsę, niech siedzą jak najdłużej na kiblu, nie będą mieli czasu się wymądrzać.

No cóż zwolennicy seksu analnego, twierdzą, że orgazmu analnego trzeba się nauczyć, a wtedy, można mieć oba naraz!  Co mimo problemów z synchronizacją czasową cipki i dupki, jest prawdą! Między nimi tam w środku jest tylko cienka błona, więc pobudzane są obie dziurki naraz, jeżeli kutasek uderza w stronę brzucha. Niektórzy nawet lubią zapełniać obie dziurki, ale do tego potrzebny jest drugi fiutek lub zabawka.

Z naukowego podejścia do zagadnienia wiemy, że zwieracz odbytu bierze udział w orgazmie nawet tym pochwowym, dlatego gdy go osiągamy on sobie pulsuje, nawet jeśli nie dotykamy pupy. Wsadzenie czegokolwiek w dupcie nawet palca, powoduje bezpośrednie pobudzenie i jego rozluźnienie podczas pieszczot.

Zwolennicy takiej miłości długą listę, co można i jak wsadzić do dupy, a to rozwiewa wszystkie wątpliwości, dlaczego fanów miłości greckiej (analnej) jest tak wielu. Ich podstawowa rada dla początkujących, to powoli pupę przyzwyczajać i dobrze nawilżać. Koniecznie pamiętać, że w środku pupy nawilżenie jest kiepskie, a zwieracz, go nie ma w ogóle, więc będzie bolało i trzeba posmarować, seks-shopy sprzedają dla wrażliwych specjalne żele z środkiem przeciwbólowym. No, nie na darmo mówiono wchodzić z wazeliną do dupy!

 

Ps. Wiem, że męski punkt G jest w odbycie, ale o tym pisać nie będę…

 

Część I. Orgazm kobiecy.

Część II. Orgazm męski – oczami kobiety.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .