panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

Anglia

Dobrze, że jesteś – część 2 (ostatnia)

| 0 comments

 

Część pierwsza

 

Tom kucnął przy fotelu i delikatnie wyjął kolorowe magazyny z jej ręki.

-Tęskniłem za tobą – wyszeptał cichutko. Na jego twarzy można było dostrzec: niepewność, radość zaprawione fizycznym pożądaniem, którego nie umiał ukryć.

Lola wahała się, tysiące natrętnych myśli na minutę przelatywało jej głowę – Co robić – powtarzała w duchu. Tom nadal głaskał ją po ręce, mimowolnie przypominał sobie intymne momenty, gdy kiedyś byli razem. Po chwili odkrył coś, czego nigdy wcześniej nie zauważył, Lola chyba miała słabość, gdy przed nią klęczał.

Padł na kolana i objął rękami jej twarz – nie wiele się zmieniłaś, nadal jesteś śliczna jak wtedy… – ich usta zbliżyły się, kilka niepewnych pocałunków, rozochociło ich usta, które splatały się w coraz głębszych i namiętnych pocałunkach. Tom powolutku rozpinał jej bluzkę, odsłaniając nagie ramiona. – Lola rzeczywiście nie wiele się zmieniła, nadal nosi rozpinane z przodu biustonosze – pomyślał Tom rozpinając jej koronkowy stanik.

Tom namiętnie całował jej podbródek i szyje, a po chwili całkowicie zanurzył głowę w jej piersiach. Czuł jak prężą się jej brodawki, które ślinił i podgryzał w namiętnych pieszczotach. Tom klęczący zagubiony całkowicie w pocałunkach, wydawał się lekko zaskoczony, gdy poczuł jej dłonie na swoim przyrodzeniu, ale to tylko sprowokowało go do dalszych zabaw z jej biustem. Delikatnie wciągnął jej ciemną brodawkę i zaczął ssać dorodne piersi, nie mogąc doczekać się, gdy rozepnie jego spodnie.

Jeansy opadły na podłogę, Lola ostro jeździła ręką po jego dumnie sterczącym pensie. Ich usta znów spotkały się w mokrym tańcu pożądania. Tom czuł napierające na podbrzusze jej drżące nogi, cofał się wolniutko do tyłu, robiąc miejsce na jej ciało ześlizgujące się wolniutko z fotela na podłogę. Jej twarz sunęła w dół po jego szerokiej klacie i zbliżała się do pępka. Westchnął przeciągle, gdy dotarła do podbrzusza i poczuł jej usta zaczepiające skórkę na naprężonej główce.

Chwycił ją za wypięte pośladki, nie mógł oderwać od niej oczu, kiedyś uwielbiał jak na czworakach, na wpół rozebrana, namiętnie doiła jego kutaska. Nadal robiła to z pasją i w pośpiechu, chociaż nie było nikogo, kto mógłby im nagle przerwać pieszczoty. Z każdym kolejnym głębokim zanurzeniem w jej ustach bladły stare wspomnienia, coraz bardziej wciągała go bieżąca chwila.  Lola powoli wracała tyłkiem na fotel, w ostatniej chwili zdarł jej ciuchy w dół.

Tom nadal na klęczkach, przesuwał się za nią jak cień. Gdy usiadła, delikatnie zdjął ciuchy zwinięte w na jej kostkach. Całował jej stopy, łydki i kolana. Czekał jak tak jak dawniej, przyciągnie jego twarz między rozchylone uda. Czuł się tak jak kiedyś, gdy Lola wprowadzała go w arkana sztuki miłosnej. Spełniał wtedy każde jej zachcianki.

Na początku się wstydził, nawet gdy wkładała mu rękę do majtek, a co dopiero, gdy kazała ssać swoje cycki, czy lizać po tyłeczku, ale szybko odnalazł w tym przyjemność. Później wyczekiwał tego jej rozkazywania i ochoczo zgadzał się na wszystkie, nawet najbardziej wyuzdane propozycje. Gdy nie dzwoniła, aby się spotkać, przychodził do jej firmy.

Siedział wtedy długo pod jej biurkiem i jak piesek lizał jej stopy, skomląc jak wierny piesek o łaskę. Nie raz miał kłopot przez te wagary, ale warto było czekać i błagać, bo gdy Lola zamykała gabinet, nagradzała go swoim ciałem. Chociaż nigdy nie wiedział co nowego wymyśli, ale wiedział, że wyssa z niego wszystko do ostatniej kropelki i nie mógł się doczekać, kiedy weźmie jego upapranego wciąż pryskającego spermą kutaska.

 

***

Tom klęczał na kolorowych magazynach, całował  jej stopy, lizał jaj kostkę, gdy uchyliła nogi i pociągła jego głowę w kierunku cipki. Rozłożyła szeroko nogi, opierając je na oparciach fotela i z zadowoleniem mruczała, gdy wylizywał jej szparkę, palcami świrował w dziurce, ssał jej łechtaczkę i schodził niżej liżąc brzegi rozchylonych pośladków.

Nie rządziła się jak zwykle, czasem tylko dociskała jego głowę mocniej, albo szeptała – niżej… wyżej… dołóż jeszcze jeden paluszek… Wiła się coraz bardziej na fotelu, zaciskała jego głowę udami, jej ciało zaczęło całe drżeć i wbijać się coraz bardziej w fotel. W końcu wbiła paznokcie w jego ramiona i zaczęła się drzeć, aby wszedł do środka.

Tom wstał i mocno szarpnął jej ciałem, ściągając jej tyłek na sam brzeg fotela, wbił się mocno w jej wilgotną cipkę i rzucił się do ataku. Czuł jak mięsnie cipki ściskają jego ostro nacierającego kutaska. Lola pokrzykiwała głośno, wypinając się coraz bardziej i wbijając dłonie w fotel. Pieprzył ją jak w amoku, wyhamował tylko, dlatego, że szkoda mu było kończyć jeszcze zabawę.

Lola zdziwiła się, gdy wyszedł, ale nic się nie odezwała. Ściągnął ją na podłogę i chwilę tarzali się w namiętnym uścisku po miękkim dywanie. Tom przyparł ją swoim ciałem do podłogi, ściskając biodra między kolanami. Powolutku przesuwał się do przodu, aż dotarł do jej piersi. Lola chwyciła i zacisnęła z boku cycki, patrzyła jak przesuwa między nimi kutaska. Zaczepiała jego czubek, gdy wynurzał się z pomiędzy piersi i lekko szturcha jej podbródek.

Tom przesunął się bliżej jaj ust, trzepał kutaska i delektował się, gdy wylizywała mu jajka, rękami ściskając pośladki. Po chwili zawyła: Dasz go wreszcie?! Tom podsunął jej czubek pod usta, łapczywie wciągnęła go do buzi. Wkładał go coraz głębiej, w końcu ręce opadły mu na podłogę i zaczął pieprzyć jej buźkę. Ostro, aż zaczęła odchylać mocno głowę i się krztusić.

Zsunął się z jej twarzy, rozłożył szeroko jej nogi i podciągnął wysoko tyłek do góry, gdy wbił się do cipki, jej stopy opadły na jego ramiona. Zerżnął ją w dzikim pośpiechu, nawet nie zwracając uwagi na jej krzyki, wyskoczył gwałtownie i prysnął jej na policzek, wspiął się do góry i wpakował kutaska do buzi. Gdy poczuł przesuwające się po nim wargi, wyleciały z niego kolejne krople, wciąż poruszał się w jej buzi, pokornie czekając, aż jej języczek zgarnie każda gorącą kropelkę, zaplątaną pod skórką.

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*

POTWIERDŹ SWÓJ WIEK!

Na stronie czasem pojawiają się drastyczne treści, niecenzurowany język i wątki erotyczne przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat. .