panelarrow

Moje3po3

Blog: opowiadania, reportaże, proza życia

nauka

Edukacja (seks)feralna nabiera rozmachu

| 0 comments

 

Nie wiem, o co cholera chodzi z tą edukacją małolatów, chcą wyprodukować zboczeńców  hmmm… zorientowanych inaczej, czy wykorzenić tradycyjny model rodziny, czy może chodzi o to, aby dzieciaki zaczynały współżycie seksualne już w przedszkolu?  Już kiedyś pisałam na ten temat w Dzieci wiedzą o seksie, więcej niż dorośli, ale dziś nie mogę sobie podarować dorzucenia komentarza.

W Honolulu, Uniwersytet  Hawajów, a konkretnie Wydział Studiów Niepełnosprawności dał karty upominkowe małolatom (w wieku 11-13 lat), którzy biorą udział w programie edukacji seksualnej zwanym Pono Choices.  Każda karta ma wartość ok 20 dolarów, czyli wydano na ten cel ok. 52,200 dolarów z 5 milionów dolarów rządowego granta (dotacji z U.S. Office of Adolescent Health).

Karty upominkowe mają zachęcić do ukończenia badań studenckich i tegoż kursu. „Opinia studentów jest najpotężniejszym środkiem w skuteczności programu i wspieranie wysiłków w poszukiwaniu takich opinii ” – powiedział Donalyn Dela Cruz, z Departamentu Oświaty Stanu Hawaje.

Program, który uczy dzieci w wieku 11 lat o seksie analnym i miłości homoseksualnej? Nie mam nic do homoseksualistów, niech sobie żyją jak lubią, ale promowanie takich postaw u dzieci to już przesada, jak tak dalej pójdzie to miłość i związki hetero okażą się niezdrową orientacją. Teraz homoseksualizm jest odchyleniem od normy, jeżeli norma=większość społeczeństwa, to jak ich będzie więcej? Oj niefajnie, chyba ja wtedy będę zboczeńcem innej orientacji seksualnej, bo jestem hetero?!

Tak naprawdę to mam tylko pytanie, czy orientacja homoseksualna jest  wrodzona czy nabyta? Czemu ma służyć orientacja homoseksualna, chyba nie zapobieganiu aborcji ani wykluczeniu problemów antykoncepcji…

Eh, szkoda słów… jak ktoś ma ochotę zagłębić się w tą awanturę na Hawajach to polecam artykuł o seksualnej edukacji z Hawaii Reportera , jak nie znacie angielskiego to wrzućcie na gogle – tłumacza.

 

 

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.*